300 zł na Allegro.pl za otwarcie konta w BNP Paribas!

300 zł na Allegro z kontem w BNP Paribas

Bank BNP Paribas co rusz uruchamia nowe promocje kont osobistych, ze zróżnicowanymi nagrodami oraz warunkami jakie należy spełnić żeby je otrzymać. Właśnie ruszyła nowa akcja, w której czeka 300 zł w formie voucherów do wykorzystania w serwisie Allegro.pl! Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie i spełnić kilka prostych warunków. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ pula nagród jest mniejsza niż w innych akcjach tego banku!

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać wszyscy, którzy od 15 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadali ani nie współposiadali żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziesz mógł wziąć udziału w tej akcji. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima (marce należącej do BNP Paribas) nie jest problemem, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 200 zł na Allegro w prostej promocji banku PKO BP!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w opisywanej ofercie należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 31 sierpnia 2020 r. Aktywacji karty płatniczej należy dokonać z kolei, maksymalnie do 14 września 2020 r. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS przy wykorzystaniu rozwiązania Autenti, a kurier przywozi nam jedynie kartę debetową. Alternatywną metodą sfinalizowania umowy jest wideoweryfikacja z użyciem aplikacji mobilnej GOmobile.

Uwaga – w promocji obowiązuje limitowana pula 1800 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Warto więc jak najszybciej podjąć decyzję o skorzystaniu z opisywanej oferty.

Czytaj także: Do 720 zł z BP Motokartą w banku Citi Handlowy + 3000 zł do wygrania w konkursie!

300 zł na Allegro.pl za założenie konta w BNP Paribas!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 3 mniejsze premie w postaci voucherów w wysokości kolejno: 150, 100 i 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Pierwsza nagroda zostanie przyznana za wykonanie min. 2 transakcji bezgotówkowych kartą (mogą to być zarówno transakcje w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, bez względu na kwotę transakcji) oraz zalogowanie się do bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile we wrześniu 2020 r. (nie wcześniej!). Kolejna nagroda o wartości 100 zł wpadnie w zamian za spełnienie poniższych warunków w październiku 2020 r.:

  • wykonanie min. 2 przelewów za pośrednictwem bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile
  • zapewnienie wpływów na nowootwarte konto w wysokości min. 700 zł.

No i w końcu ostatnia nagroda w postaci vouchera na Allegro o wartości 50 zł, przyznana zostanie jeśli uczestnik będzie dalej posiadał konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej na dzień 30 listopada 2020 r.

Trzeba jednak pamiętać, że każda kolejna nagroda zostanie przyznana tylko jeśli zostaną spełnione warunki do odbioru poprzedniej. Tym samym nie można ominąć żadnego z opisanych wyżej warunków, aby otrzymać maksymalną pulę premii, tj. 300 zł!

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku 😉 Natomiast w przypadku transakcji kartą, to standardowo dla promocji BNP Paribas wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: 220 zł bonusu z kontem osobistym w Banku Millennium!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody są Twoje. Organizator poinformuje laureatów o ich przyznaniu najpóźniej do 27 października 2020 r. dla pierwszego bonu o wartości 150 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl, do 26 listopada 2020 r. dla nagrody numer dwa o wartości 100 zł oraz do 23 grudnia 2020 r. dla ostatniego bonu o wartości 50 zł. Same bonusy zostaną wysłane SMS-owo najpóźniej do końca każdego ze wskazanych miesięcy.

Czytaj także: 200 zł za założenie konta osobistego w Santander Banku + 2% na lokacie + zwroty za płatności!

Konto Otwarte na Ciebie – prześwietlenie oferty!

Na koniec warto przyjrzeć się kwestii ewentualnych opłat jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *