300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka za założenie darmowej karty kredytowej w Citibanku!

300 zł do Biedronki za kartę w Citibanku!
Citibank należy do grona banków, które najczęściej i najhojniej premiują nowych klientów chcących założyć kartę kredytową. Tym razem pojawiła się kolejna okazja by zdobyć voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Warunkiem jest założenie darmowej karty kredytowej Simplicity. Brak opłat miesięcznych i rocznych za jej użytkowanie to ogromny atut przemawiający za skorzystaniem z tego produktu. Same warunki promocji pozwalające na zdobycie vouchera również nie powinny nikomu sprawić kłopotów. Chcesz poznać szczegóły? Zapoznaj się z dzisiejszym wpisem!


Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które po 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Z uwagi, iż jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartą otrzymać. Bank określa następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

 


Jak przystąpić do promocji?

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji tutaj. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę. Z wachlarza różnych kart kredytowych oferowanych przez bank polecam wybrać kartę Simplicity – tylko ona jest bowiem darmowa. Wybierając ją, nie zapłacisz nic za jej wydanie oraz użytkowanie (brak opłat miesięcznych i rocznych). Pamiętaj, że karty kredytowe charakteryzują się okresem bezodsetkowym, dlatego tylko spłata całości zadłużenia w terminie podanym na wyciągu pozwoli Ci uniknąć odsetek.
 
Promocja trwa do 9 kwietnia 2018 r. i do tego czasu musisz wypełnić formularz na stronie promocji oraz zawrzeć umowę!


Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka za 10 płatności kartą!

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty pozostanie Ci już tylko spełnienie jednego prostego warunku w terminie do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. Konieczne będzie w tym okresie dokonanie 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie przez dwa kolejne miesiące.
 
Przykładowo, jeśli umowę zawrzemy w marcu to transakcje musimy wykonać w marcu i kwietniu lub w kwietniu i maju. Bank nie stawia nam większych wymagań odnośnie transakcji, więc mogą to być dowolne płatności zarówno w sklepach jak i w Internecie. Wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty kredytowej i transakcje zwrócone.
 
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Voucher w formie 13-sto cyfrowego kodu, o wartości 300 zł i przeznaczony do wykorzystania w sklepach Biedronka zostanie przekazany poprzez wiadomość w bankowości internetowej w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki promocji. Sam voucher będzie ważny do 31.12.2018 r. Można z niego korzystać wielokrotnie aż do pełnego wykorzystania jego wartości. Kod należy podać kasjerowi po zeskanowaniu przez niego ostatniego z produktów w kasie sklepu ale przed dokonaniem płatności. Jeśli kasjer nie będzie wiedział jak „wbić” voucher na kasie najlepiej powiedzieć, żeby wpisał kod tak jak wpisuje kod standardowego produktu. Sam sprawdziłem, że po takiej instrukcji nie będzie problemów z realizacją vouchera 🙂
 

A ile to wszystko kosztuje?

Tak jak wspomniałem wcześniej, wyrabiając kartę kredytową Simplicity oraz spłacając wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego produktu. Pamiętaj również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystaj z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje, które są obarczone dodatkowymi prowizjami! Po odebraniu nagrody możesz sam zdecydować co dalej chcesz zrobić ze swoją kartą – nie jest wymagane jej dalsze utrzymywanie 🙂
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a aktualna Tabela Opłat i Prowizji tutaj.
Przypominam również, że trwa aktualnie podobna promocja Citibanku, w której można zdobyć 300 zł w gotówce (szczegóły tutaj) lub 300 zł w formie vouchera do wykorzystania w serwisie Allegro.pl (szczegóły tutaj).

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *