300 zł do wykorzystania w drogeriach Hebe za założenie darmowej karty kredytowej w Citibanku!

300 zł do Hebe za kartę w Citibanku!
Citibank przyzwyczaił już nas, że oferuje promocje swoich kart kredytowych z voucherami, które można wykorzystać w różnych miejscach. Tym razem przyszedł czas na akcję, w której można zyskać 300 zł do wykorzystania w drogeriach Hebe. Jako ciekawostkę wspomnę, że jest to jedno z nielicznych miejsc, gdzie można się zaopatrzyć w perfumy marki RM Vabun. Kto by nie chciał stać się posiadaczem perfum sygnowanym nazwiskiem Radosława „Pysiuli” Majdana? 🙂 Niezależnie od motywacji do wzięcia udziału w akcji, warto dokładnie sprawdzić jej warunki!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które po 1 czerwca 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Z uwagi, iż jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartą otrzymać. Na stronie promocji wskazane są następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Posiadanie innych produktów w Citibanku nie wyklucza z udziału w promocji!
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji tutaj. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę. Z wachlarza różnych kart kredytowych oferowanych przez bank polecam wybrać kartę Simplicity – tylko ona jest bowiem darmowa. Wybierając ją, nie zapłacisz nic za jej wydanie oraz użytkowanie (brak opłat miesięcznych i rocznych). Pamiętaj, że karty kredytowe charakteryzują się okresem bezodsetkowym, dlatego tylko spłata całości zadłużenia w terminie podanym na wyciągu, pozwoli Ci uniknąć odsetek.
 
Promocja trwa do 31 października 2018 r. i do tego czasu musisz wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym.
 

Jak zdobyć 300 zł na zakupy w Hebe?

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty pozostanie Ci już tylko spełnienie dwóch prostych warunków w terminie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Konieczne będzie w tym okresie zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz  dokonanie 5 transakcji bezgotówkowych w każdym z dwóch kolejnych miesięcy. Przykładowo, jeśli umowę zawrzemy w lipcu, to transakcje musimy wykonać w lipcu i sierpniu lub w sierpniu i wrześniu. Bank nie stawia nam większych wymagań odnośnie transakcji, więc mogą to być dowolne płatności zarówno w sklepach jak i w Internecie. Wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty kredytowej i transakcje zwrócone.
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Każdemu z uczestników, którzy spełnią warunki oferty zostanie przyznana nagroda w wysokości 300 zł w formie uznania rachunku karty kredytowej. Co to oznacza w praktyce? Jeśli w momencie przekazania nagrody mamy na rachunku kwotę do spłaty, to nagroda pomniejszy nam tę kwotę. Jeśli nie będziemy mieli wykorzystanych środków z limitu karty, to nagroda spowoduje nadpłatę, którą będzie można wydać na dowolny cel, najlepiej po prostu płacąc tą kartą w sklepach lub Internecie. Premie zostaną przekazane w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki promocji. Otrzymany voucher będzie można zrealizować w kasach drogerii Hebe w ciągu 6 miesięcy od jego otrzymania. Oczywiście nie trzeba od razu robić zakupów za 300 zł. Voucher można bowiem wykorzystać w częściach.
 
 

A ile to wszystko kosztuje?

Tak jak wspomniałem wcześniej, wyrabiając kartę kredytową Simplicity oraz spłacając wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego produktu. Pamiętaj również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystać z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje, które są obarczone dodatkowymi prowizjami! Po odebraniu nagrody możesz sam zdecydować co dalej chcesz zrobić ze swoją kartą – nie jest wymagane jej dalsze utrzymywanie 🙂
 
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a aktualna Tabela Opłat i Prowizji tutaj.
 
Możesz też sprawdzić inne, aktualne promocje kart kredytowych w Citibanku:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *