300 zł do wykorzystania w CityFit.pl za założenie darmowej karty kredytowej w Citibanku!

300 zł na CityFit.pl za kartę kredytową w Citibanku!
Pojawiła się kolejna okazja ma dodatkową premię za założenie darmowej karty kredytowej w Citibanku. Tym razem nagrodą jest voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie CityFit.pl, więc okazja może być dobra dla wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać swój czas wolny. Z oferty warto skorzystać tym bardziej, że same warunki akcji są niezwykle proste 🙂 Ale po kolei!
 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które po 1 czerwca 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Z uwagi, iż jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartą otrzymać. Bank określa następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Posiadanie innych produktów w Citibanku nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji tutaj. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę. Z wachlarza różnych kart kredytowych oferowanych przez bank polecam wybrać kartę Simplicity – tylko ona jest bowiem darmowa. Wybierając ją, nie zapłacisz nic za jej wydanie oraz użytkowanie (brak opłat miesięcznych i rocznych). Pamiętaj, że karty kredytowe charakteryzują się okresem bezodsetkowym, dlatego tylko spłata całości zadłużenia w terminie podanym na wyciągu, pozwoli Ci uniknąć odsetek.
Promocja trwa do 22 sierpnia 2018 r. i do tego czasu musisz wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym.

Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie CityFit.pl za 10 płatności kartą!

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty pozostanie Ci już tylko spełnienie dwóch prostych warunków w terminie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Konieczne będzie w tym okresie zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz  dokonanie 5 transakcji bezgotówkowych przez dwa kolejne miesiące. Przykładowo, jeśli umowę zawrzemy w czerwcu, to transakcje musimy wykonać w czerwcu i lipcu lub w lipcu i sierpniu. Bank nie stawia nam większych wymagań odnośnie transakcji, więc mogą to być dowolne płatności zarówno w sklepach jak i w Internecie. Wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty kredytowej i transakcje zwrócone.

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie internetowym CityFit.pl zostanie przekazany poprzez wiadomość w bankowości internetowej w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki promocji. Sam voucher będzie ważny do 31.12.2018 r. i trzeba będzie go wykorzystać jednorazowo.

A ile to wszystko kosztuje?

Tak jak wspomniałem wcześniej, wyrabiając kartę kredytową Simplicity oraz spłacając wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego produktu. Pamiętaj również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystaj z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje, które są obarczone dodatkowymi prowizjami! Po odebraniu nagrody możesz sam zdecydować co dalej chcesz zrobić ze swoją kartą – nie jest wymagane jej dalsze utrzymywanie 🙂

 

Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a aktualna Tabela Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *