300 zł do sklepu Morele.net za założenie darmowej karty kredytowej w Citibanku!

300 zł do morele.net za kartę w Citibanku!
Trzeba przyznać, że Citibank daje wybór nowym klientom zainteresowanym założeniem karty kredytowej. Na blogu opisywałem już akcję, w której zdobyć można 300 zł w formie vouchera do wykorzystania na Allegro.pl(trwa do 31 maja), promocję z bonem o wartości 300 zł do sklepów sieci Biedronka (trwa do 9 kwietnia) oraz akcję z premią w wysokości 300 zł w gotówce (trwa do 23 maja). A dziś opowiem o kolejnej możliwości. Zdobyć można bowiem voucher (tak, dobrze myślicie :)) o wartości 300 zł do wykorzystania w jednym ze sklepów internetowych należących do grupy Morele.net. Jakie to sklepy oraz jakie są warunki samej akcji przeczytacie w dalszej części wpisu!


Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które po 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Z uwagi, iż jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartą otrzymać. Bank określa następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji tutaj. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę. Z wachlarza różnych kart kredytowych oferowanych przez bank polecam wybrać kartę Simplicity – tylko ona jest bowiem darmowa. Wybierając ją, nie zapłacisz nic za jej wydanie oraz użytkowanie (brak opłat miesięcznych i rocznych). Pamiętaj, że karty kredytowe charakteryzują się okresem bezodsetkowym, dlatego tylko spłata całości zadłużenia w terminie podanym na wyciągu, pozwoli Ci uniknąć odsetek. Pamiętaj, żeby w trakcie samego procesu wyrazić zgodę na:
– przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem oraz
– otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych.
 
Promocja trwa do 4 lipca 2018 r. i do tego czasu musisz wypełnić formularz na stronie promocji!
 

Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net za 10 płatności kartą

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty pozostanie Ci już tylko spełnienie jednego prostego warunku w terminie do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. Konieczne będzie w tym okresie dokonanie 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie przez dwa kolejne miesiące.
Przykładowo, jeśli umowę zawrzemy w kwietniu to transakcje musimy wykonać w kwietniu i maju lub w maju i czerwcu. Bank nie stawia nam większych wymagań odnośnie transakcji, więc mogą to być dowolne płatności zarówno w sklepach jak i w Internecie. Wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty kredytowej i transakcje zwrócone.
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w jednym ze sklepów grupy Morele.net zostanie przekazany poprzez wiadomość w bankowości internetowej w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki promocji. Sam voucher będzie ważny do 31.03.2019 r. i trzeba będzie go wykorzystać jednorazowo. Voucher można wykorzystać na dowolne zakupy w jednym z następujących sklepów:
• morele.net – sprzęt komputerowy, AGD oraz RTV
• hulahop.pl – zabawki i produkty dziecięce
• amfora.pl – perfumy i kosmetyki
• pupilo.pl – artykuły dla zwierząt
• budujesz.pl – artykuły budowlane i narzędzia
• digitalo.pl – książki, muzyka i filmy
• motoria.pl – artykuły motoryzacyjne
• sklep – presto.pl sport i turystyka
• ubieramy.pl – odzież, obuwie i dodatki
• meblujesz.pl – dekoracja i aranżacja wnętrz
 
 

A ile to wszystko kosztuje?

Tak jak wspomniałem wcześniej, wyrabiając kartę kredytową Simplicity oraz spłacając wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego produktu. Pamiętaj również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystaj z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje, które są obarczone dodatkowymi prowizjami! Po odebraniu nagrody możesz sam zdecydować co dalej chcesz zrobić ze swoją kartą – nie jest wymagane jej dalsze utrzymywanie 🙂
 
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a aktualna Tabela Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *