300 zł do Biedronki za otwarcie darmowego Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas!

300 zł do Biedronki za otwarcie konta w BNP Paribas!

Bank BNP Paribas sypie promocjami jak z rękawa. Jeszcze nie zakończyła się oferta, w której można otrzymać 300 zł na przejazdy Boltem, a już uruchomiono kolejną akcję, w której tym razem nagrodami są e-karty prezentowe do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka, o wartości 300 zł. Można więc wybrać promocję, w której najbardziej odpowiadają nam nagroda i warunki jakie należy spełnić żeby ją otrzymać.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 9 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas (w tym w przejętym w ubiegłym roku Raiffeisen Polbank). Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza Cię z udziału w akcjach BNP Paribas, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 100 zł do sklepów Decathlon za otwarcie konta w Getin Banku + 50 zł w programie poleceń!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 19 lutego 2020 r. Zawarcie samej umowy można sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 4 marca 2020 r. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS przy wykorzystania rozwiązania Autenti, a kurier przywozi nam jedynie kartę debetową.

Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 3000 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Nie warto więc zwlekać z decyzją o skorzystania z tej oferty!

Czytaj także: HIT! 300 zł za otwarcie konta w Santander Banku + do 230 zł w pozostałych promocjach!

300 zł do Biedronki za założenie konta w BNP Paribas!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 3 mniejsze premie w postaci e-kart prezentowych do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka w wysokości 50, 150 i 100 zł. Aby zdobyć pierwszą z nich nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków. Wystarczy sam fakt otwarcia konta 😉

W celu zdobycia drugiej nagrody o wartości 150 zł należy w marcu oraz kwietniu 2020 r. (nie wcześniej!):

  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną sumę min. 300 zł miesięcznie oraz
  • zapewnić wpływ/y na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Ostatnią, trzecią nagrodę w postaci e-kodu do Biedronki w wysokości 100 zł dostaniemy w zamian za spełnienie w maju 2020 r. dokładnie tych samych warunków, co w marcu i kwietniu 2020 r.  (transakcje bezgotówkowe kartą na min. 300 zł + wpływy na min. 1000 zł). Trzeba jednak pamiętać że nagroda nr 3 będzie przyznana tylko jeśli spełnimy również warunki dla odbioru drugiej nagrody!

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku 😉

Z kolei jeśli chodzi o transakcje kartą, to standardowo dla promocji BNP Paribas wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: Konto na selfie z premią 200 zł w banku PEKAO!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody są Twoje. Pierwszy z przekazanych e-kodów do Biedronki będzie ważny maksymalnie do 30 czerwca 2020, a pozostałe dwa do 28 lutego 2021. Organizator poinformuje laureatów o przyznaniu nagród najpóźniej do 23 kwietnia 2020 r. dla pierwszej nagrody, do 25 maja 2020 r. dla nagrody numer dwa oraz do 24 czerwca 2020 r. dla ostatniej, trzeciej nagrody. Same e-kody zostaną wysłane w wiadomości SMS na numer telefonu podany przy rejestracji w promocji najpóźniej do końca odpowiednio kwietnia, maja i czerwca 2020 r. Do czasu ich otrzymania trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl z darmową kartą kredytową Simplicity w banku Citi Handlowy!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone w BNP Paribas jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *