30 zł zwrotu za opłacanie rachunków PGE i Vectry kartą Mastercard!

30 zł zwrotu za płatności w PGE i Vectrze

Kto jeszcze nie zna firmy Blue Media i jej usługi automatycznego opłacania rachunków m.in. za prąd, telewizję czy telefon teraz może to zmienić. Dzięki dwóm, równoległym promocjom do zyskania jest po 30 zł zwrotu za rachunki opłacane automatycznie z dowolnej karty z logo Mastercard u dwóch dużych dostawców: PGE i Vectry. Jeśli ktoś korzysta z usług obu tych firm, może zatem zyskać 60 zł? Czy oferta zawiera jakieś haczyki? Sprawdźmy!

30 zł zwrotu za rachunki w PGE!

Pierwsza z opisywanych akcji dotyczy klientów PGE. Promocja polega na tym, że za każdą z 3 kolejnych płatności (o wartości minimum 10 zł), dokonanych w sposób automatyczny z karty Mastercard, wróci do nas 10 zł, a więc maksymalnie do zdobycia jest 30 zł. Płatność automatyczną należy aktywować logując się do elektronicznego Biura Obsługi Klienta tzw. eBOK-U. Konieczne jest też posiadanie zgody na otrzymywanie e-faktury. Do samej akcji przystąpić można najpóźniej do 30 kwietnia 2019 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu 80 000 aktywacji automatycznych płatności. Pula jest więc spora, a w sytuacji jej wyczerpania organizator poinformuje o tym na stronie promocji. Natomiast wszystkie płatności automatyczne muszą być zrealizowane najpóźniej do końca roku.

W promocji jest też kilka wykluczeń. Zgodnie z regulaminem:

Promocja nie obejmuje:
a) klientów korzystających z liczników przedpłatowych, w ofercie „pre-paid”,
b) klientów Oddziału Zamość Energos
c) klientów, posiadających lokalną e-fakturę w systemie billingowym Abacus w oddziale Skarżysko- Kamienna
d) klientów, którzy korzystali z Promocji „Zyskaj nawet 30 zł zwrotu za e-płatności automatyczne kartą Mastercard za rachunki PGE”obejmującej okres realizacji 14 grudnia 2017 – 13 grudnia 2018 r.
e) klientów, korzystających z usługi polecenie zapłaty i Invoobill

A ile kosztują takie płatności? Dotychczas pierwsza płatność przy ustawianiu automatu kosztowała 1 zł, a wszystkie kolejne były darmowe. Od 17 stycznia 2019 r. zmienia się jednak regulamin usługi i zgodnie z nim wszystkie płatności dla PGE poprzez serwis kosztują 0,99 zł. Tym samym finalny zysk z promocji będzie trochę niższy i warto mieć to na uwadze.

Czytaj także: Jak zarobiłem ponad 4000 zł na promocjach bankowych – podsumowanie 2018 roku!

30 zł zwrotu za płatności w Vectrze!

Bardzo podobną konstrukcję ma promocja przeznaczona dla klientów Vectry. Tu również do zdobycia jest maksymalnie 30 zł, ale kwota jednorazowego zwrotu wynosi 5 zł. Oznacza to, że zyskiwać można przez 6 kolejnych miesięcy. W tym przypadku również należy aktywować płatność automatyczną z karty Mastercard logując się na swoje konto w eBOK oraz posiadać zgodę na otrzymywanie e-faktur. Do akcji przystępować można do 6 maja 2019 r., a same płatności muszą być zrealizowane najpóźniej do 6 listopada 2019 r. W puli jest 3000 aktywacji, a o jej ewentualnym wyczerpaniu bank poinformuje na stronie promocji.

Płatności rachunków w Vectrze jednak obarczone są wyższą prowizją niż te od PGE w wysokości 1,5 zł. Oznacza to, że realnie zyskiwać można nie 5 zł, ale 3,5 zł na każdej płatności. Abstrahując od tego czy to dużo czy też nie, możliwość zapomnienia o płatnościach, które będą realizowane automatycznie z podpiętej karty to duża wygoda 😉

Na koniec pokażę jak krok po kroku zgłosić się do udziału w opisywanych akcjach na przykładzie promocji z rachunkami Vectry. Po zalogowaniu się do naszego konta w eBOK-u należy kliknąć przycisk „Płatności” w menu po lewej stronie. Jeśli mamy aktualnie nieopłaconą fakturę to na górze po prawej stronie będzie widoczny przycisk „Przejdź do płatności”.

ebok vectra automatyczne płatności

Klikając w niego zostaniemy przekierowani do strony pośrednika płatności, czyli wspominanej firmy Blue Media. Wystarczy wybrać pierwszą od góry opcję płatności automatycznej i dalej postępować zgodnie z wskazówkami na ekranie.

30 zł zwrotu za rachunki w Vectrze

Uwaga – zarówno w przypadku akcji PGE jak i Vectry, pierwsza płatność, to jeszcze nie jest płatność automatyczna i nie będzie za nią przyznany zwrot!

Czytaj także: Smartfon Xiaomi Redmi 6A w promocji kart kredytowych Citi Handlowy!

Dokumenty:

 

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *