30 zł za 3 płatności Google Pay dla klientów ING Banku Śląskiego!

30 zł za 3 płatności Google Pay dla klientów ING Banku Śląskiego!
Promocje dla obecnych klientów w bankach organizowane są stosunkowo rzadko. Zdecydowanie więcej ofert przeznaczonych jest dla nowych klientów. To zrozumiałe, wszak pozyskanie klienta w tej branży jest dużo trudniejsze niż jego utrzymanie. Dlatego tym bardziej na uznanie zasługują takie akcje, jak najnowsza promocja ING Banku Śląskiego, który posiadaczom konta osobistego i karty VISA płaci 30 zł za dokonanie 3 płatności Google Pay.

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem, w akcji mogą wziąć osoby będące posiadaczami konta osobistego w jednym z dostępnych pakietów z Lwem: Direct,  Premium,  Student, Mobi, Klasyczne i Komfort prowadzonego w złotych polskich. Konieczne jest również posiadanie karty VISA wydanej do tego konta. Jeśli posiadasz tylko kartę kredytową, to niestety z oferty nie skorzystasz. Ostatnim warunkiem formalnym jest brak dodania wspomnianej karty debetowej do usługi Google Pay na dzień 9 października 2018 r. Jeśli nie wiesz jak korzystać z Google Pay zajrzyj do mojego poradnika na ten temat tutaj.
 

 

Jak zdobyć 30 zł za 3 płatności Google Pay?

Jeśli spełniasz opisywane wyżej warunki to wystarczy, że do 10 listopada 2018 r. zapiszesz się do promocji poprzez swoją bankowość internetową i zaakceptujesz regulamin akcji. Następnie najpóźniej do 10 grudnia 2018 r. wykonaj minimum 3 płatności za pomocą karty VISA i aplikacji Google Pay. Minimalna wartość pojedynczej transakcji musi wynieść 5 zł. I to tyle! Oczywiście nie można zamknąć swojego konta do dnia wypłaty nagrody w wysokości 30 zł, która nastąpi do 20 listopada 2018 r. (jeśli warunki spełnisz do 10 listopada) lub do 20 grudnia 2018 r. (jeśli warunki spełnisz do 10 grudnia).
 

 

Dodatkowe 140 zł za założenie konta osobistego!

Osoby, które nie są obecnie klientami ING Banku Śląskiego, ale chcieliby nimi zostać mogą skorzystać z równoległej promocji banku przeznaczonej właśnie dla nowych klientów. Zakładając konto osobiste mogą zyskać nawet 140 zł. Wystarczy aktywność w płaceniu kartą lub BLIKIEM. Szczegółowo tę akcję opisywałem w tym wpisie.

Dokumenty:
– Regulamin promocji „3 za 30 –Google Pay”

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *