30 zł do empik.com za 3 płatności telefonem w Banku Millennium!

30 zł za 3 płatnosci telefonem w Banku Millennium!
Zazwyczaj nie opisuję na blogu promocji bankowych, w których nagroda jest stosunkowo nieduża. Tym razem jednak zasady akcji, o której piszę są tak proste, że szkoda byłoby się tym nie podzielić z innymi 😉 Wystartowała bowiem bardzo prosta promocja skierowana do obecnych klientów Banku Millennium. Zgarnąć można 30 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com za wykonanie 3 płatności telefonem. Zobaczmy jakie są jej warunki!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja skierowana jest to wszystkich klientów posiadających konto osobiste w Banku Millennium, którzy wcześniej nigdy nie dokonali żadnej płatności zbliżeniowej telefonem w tym banku. Poza tym do spełnienia warunków promocji konieczne będzie jeszcze posiadanie smartfona z systemem Android w wersji 4.4 lub nowszej oraz modułem NFC.
 

30 zł za 3 płatności telefonem

Zatem jeśli mamy konto w Banku Millennium i posiadamy odpowiedni telefon komórkowy to wystarczy, że zainstalujemy na nim aplikację mobilną banku (do pobrania z serwisu Google Play) oraz zwirtualizujemy dowolną kartę płatniczą VISA (karty Mastercard nie biorą udziału w promocji). Co oznacza owo zwirtualizowanie? To nic innego jak umożliwienie płatności Twoją kartą debetową poprzez telefon komórkowy i aplikację mobilną banku (w aplikacji mobilnej wybierz Płatności -> Płatności zbliżeniowe telefonem). Jeśli nie posiadasz karty debetowej do rachunku to możesz wybrać mobilną kartę VISA czyli taką, która nie posiada klasycznej plastikowej formy a jedynie wirtualną, dostepną poprzez aplikację mobilną.
 
Dalej wystarczy, że w okresie do 28 lutego br. dokonamy 3 płatności zbliżeniowe telefonem o wartości min. 10 zł każda. Uwaga – transakcje muszą zostać zaksięgowane do końca tego okresu!
 
Ostatnim warunkiem jaki należy spełnić to posiadanie zaznaczonych zgód marketingowych zarówno banku jak i podmiotów powiązanych.
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

W promocji bank przygotował aż 11 500 bonów po 30 zł każdy, które zostaną przekazane uczestnikom, którzy najszybciej spełnili warunki promocji. Kody będą wysłane poprzez wiadomości SMS do 28.03.2018 r. Pula nagród jest zatem duża, tym niemniej lepiej nie zwlekać z dokonywaniem transakcji. W przypadku wyczerpania puli bank poinformuje o tym na swojej stronie internetowej.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Za wydanie i posiadanie mobilnej karty płatniczej nie płacimy ani grosza, więc skorzystanie z promocji nie powoduje dodatkowych kosztów. Jeśli nie posiadacie konta osobistego w Banku Millenium to przypominam, że wciąż trwa promocja, w której możesz zdobyć 150 zł za jego założenie i do 250 zł za jego polecenia znajomym. O szczegółach pisałem tutaj. Obie promocje można połączyć zyskując jeszcze więcej 😉
 
Pełny regulamin omawianej promocji znajdziesz tutaj

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *