3% zwrotu za paliwo i 1% zwrotu za pozostałe płatności dzięki TurboKARCIE Santander Consumer Banku!

3% zwrotu za paliwo od Santander Consumer Banku!
Kartami płacimy coraz częściej. Z badania przeprowadzonego przez eService w ramach kampanii „Warto bezgotówkowo” wynika, że aż 56 proc. Polaków preferuje bezgotówkowe metody płatności. Dzisiaj pokażę Wam dodatkowy aspekt przemawiający za tego typu płatnościami a mianowicie TurboKARTĘ Santander Consumer Banku, która umożliwia otrzymywanie zwrotu w wysokości 3% za transakcje dokonane na stacjach paliw oraz 1% za wszystkie pozostałe płatności! Jak skorzystać z oferty? Na co zwrócić uwagę? Czy są jakieś dodatkowe opłaty? O tym dowiesz się w dzisiejszym wpisie!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja związana ze zwrotem części płatności skierowana jest do wszystkich posiadaczy TurboKARTY Santander Consumer Banku. Nie ma tutaj żadnych wykluczeń ani okresów karencji, więc każdy może stać się jej posiadaczem. Z uwagi, że TurboKARTA to karta kredytowa to oczywiście jej otrzymanie wymaga pozytywnej weryfikacji przez Bank Twojej zdolności kredytowej.
 


Jak przystąpić do promocji?

Wniosek o TurboKARTĘ możesz złożyć w oddziałach banku lub co wygodniejsze, internetowo poprzez udostępniony formularz tutaj. Po wypełnieniu formularza w ciągu kilku dni oddzwoni do Ciebie konsultant Santander Consumer Banku i przeprowadzi Cię przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Sam proces podpisania umowy można sfinalizować za pośrednictwem kuriera. Okres trwania promocji jest nieoznaczony, więc można do niej przystąpić w dowolnym, dogodnym dla Ciebie momencie.
 

3% zwrotu za transakcje na stacjach paliw oraz 1% zwrotu za pozostałe płatności

Po otrzymaniu karty wystarczy już tylko dokonywać nią płatności. Zyskać można 3% wartości transakcji zrealizowanych na stacjach paliw (nie tylko za zakup paliwa ale również za wszystkie inne zakupy w tych miejscach, co w związku z wprowadzonym zakazem handlu w niedziele może zyskiwać na popularności 🙂 ).  Wszystkie pozostałe płatności bezgotówkowe dokonane TurboKARTĄ będą premiowane zwrotem w wysokości 1% ich wartości. Pod uwagę będą brane zarówno transakcje dokonane w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie. Łącznie zyskać można 30 zł za wszystkie transakcje zaksięgowane w danym okresie rozliczeniowym (nie w miesiącu kalendarzowym!), co przedkłada się na możliwość zdobycia nawet 360 zł zwrotu rocznie! Jedynym warunkiem do otrzymania zwrotu jest terminowa spłata pełnej kwoty zadłużenia widocznego na comiesięcznym wyciągu. Promocja obowiązuje do odwołania!


Kiedy nastąpi wypłata premii?

Premia będzie wypłacana poprzez uznanie rachunku karty w dniu generowania wyciągu po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Tym samym będzie zmniejszała kwotę zadłużenia lub w przypadku występowania dodatniego salda na rachunku karty, nadpłatę. Premia zwolniona jest oczywiście z podatku dochodowego od osób fizycznych.
 


Dodatkowy konkurs

Aktualnie poza opisywanymi zwrotami, które są dostępne dla każdego po spełnieniu warunków promocji, jest również dostępny konkurs, w którym można wygrać dodatkowe i cenne nagrody. Tą najcenniejszą  jest wyjazd dla 2 osób na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji. Ponadto zgarnąć można 3 telewizory OLED LG 55EG9A7V, 5 konsol Sony Play Station 4 1TB Slim z grą FIFA 2018 oraz 10 nagród pieniężnych w wysokości 1000 zł w formie uznań na TurboKARCIE. Nagrody otrzymają osoby, które dokonają jak największej liczby płatności do 22 kwietnia (płatności na min. 10 zł, maks. 1 płatność w danym miejscu dziennie). Minus? Do promocji trzeba zostać zaproszonym przez bank… Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie na stronie internetowej akcji.


A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec, jak zwykle sprawdzam jakie opłaty niesie za sobą skorzystanie z opisywanej promocji. Samo wydanie TurboKARTY nie niesie za sobą dodatkowych opłat. Możemy ponieść za to opłatę miesięczną za korzystanie z karty  w wysokości 4,90 zł (5,90 w przypadku wyboru wyciągów w wersji papierowej) ale wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę 1000 zł w danym okresie rozliczeniowym zwalnia nas z niej naliczenia. Z jednej strony to dużo ale z drugiej możliwość zyskania zwrotu za każdą płatność kartą dla osób, które i tak dużo wydają, może być cenną korzyścią. Wspomnę jeszcze, że do karty bezpłatnie dołączony jest pakiet car assistance, który może się przydać w przypadku awarii pojazdu, kradzieży czy wypadku.
 
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *