3 zestawy klocków LEGO za konto w BGŻ BNP Paribas!

3 zestawy klocków Lego za konto w BGŻ BNP Paribas!

Takiej nagrody w promocjach bankowych jeszcze nie było. Zazwyczaj w tego typu akcjach do zdobycia są premie pieniężne lub vouchery do wykorzystania w różnych sklepach. Tym razem bank BGŻ BNP Paribas oferuje jednak….. 3 zestawy klocków LEGO w zamian za założenie darmowego konta osobistego. Akcja jest bardzo krótka i trwa tylko do końca miesiąca lub wcześniejszego wyczerpania się puli 500 promocyjnych wniosków. A jakie są jej warunki?

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które od 24 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej oferty nie posiadały żadnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej z bankiem, co oznacza, że posiadając inny produkt w banku np. kartę kredytową nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Tym samym jeśli chcesz również skorzystać z promocji kart kredytowych z bonami o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl, w pierwszej kolejności załóż konto osobiste, a dopiero potem kartę kredytową! Warto też wyjaśnić, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza z udziału w akcjach BGŻ BNP Paribas i związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 200 zł za założenie konta w Banku Millennium!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Optymalne wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 31 marca 2019 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i można ten proces sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 14 kwietnia 2019 r. Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 500 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa.

Jak zdobyć 3 zestawy klocków Lego za darmo?

Nagrodami w akcji są 3 zestawy klocków Lego®, w tym zestaw nr 70841 o wartości 44,99 zł brutto, zestaw nr 60206 o wartości 42,99 zł brutto oraz zestaw nr 60240 o wartości 42,99 zł brutto. Aby zdobyć pierwszy z nich konieczne będzie w terminie do 30 kwietnia 2019 r. spełnienie następujących warunków:

  • aktywacja aplikacji mobilnej GOmobile;
  • wykonanie min. 1 przelewu za pośrednictwem aplikacji mobilnej GOmobile;
  • wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Drugi i trzeci zestaw Lego będzie przyznany za spełnienie analogicznych warunków odpowiednio w maju i czerwcu 2019 r. (oczywiście bez konieczności ponownej aktywacji aplikacji mobilnej).

W tym miejscu warto wspomnieć jak definiowane w regulaminie promocji są przelewy:

polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Aplikacji mobilnej GOmobile, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych tj: PayU, Dotpay, Przelewy 24, BLIK i tym podobnych

Tym samym najłatwiej ten warunek spełnić wykonując tradycyjny przelew na swoje konto w innym banku 😉

Z kolei jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe zaznaczyć należy, że bank wyklucza część transakcji wykonanych w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Informacja o przyznaniu nagrody w postaci zestawów Lego zostanie przesłana w formie wiadomości e-mail do 19 maja 2019 r. dla pierwszego zestawu oraz do 19 czerwca i 19 lipca 2019 r. dla kolejnych. Po otrzymaniu pierwszego maila trzeba będzie kliknąć w zawarty w nim link i najpóźniej do 26 maja 2019 r. uzupełnić dane o adresie do wysyłki nagrody. Same zestawy Lego będą wysyłane pocztą do końca maja, czerwca oraz lipca 2019 r.

Czytaj także: 200 zł za wpływy wynagrodzenia ponownie dostępne w Santander Banku + 80 zł w programie poleceń!

Konto Optymalne – prześwietlenie oferty!

Na koniec oczywiście sprawdzam jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku wyboru Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe (pozostałe kosztują 5 zł). Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji „BUDUJ Z KONTEM”

Tabela opłat i prowizji

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *