3 wyjazdy na finał Ligi Mistrzów oraz inne nagrody w loterii Mastercard!

Wystartowała loteria Mastercard z cennymi nagrodami!
Aktualnie mamy prawdziwy wysyp loterii związanych z codziennymi płatnościami. W loterii VISA można wygrać jeden z 42 dwuosobowych wyjazdów na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej a w Blikomanii nagrody pieniężne o wartości 100, 1000 a nawet 100 000 zł. Pierwsza z nich premiuje płatności kartami z logo VISA a druga płatności przy wykorzystaniu BLIKA. Najwyraźniej również Mastercard postanowił zadziałać na tym polu i dziś wystartowała loteria, w której do wygrania są 3 dwuosobowe wyjazdy na finał Ligi Mistrzów w piłce nożnej a także konsole PlayStation 4 oraz oficjalne piłki UEFA. Jak wziąć udział w loterii oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się w dalszej części wpisu!
 

Kto może skorzystać z akcji?

Aby wziąć udział w loterii konieczne będzie posiadanie karty płatniczej z logo Mastercard lub Maestro oraz bycie osobą pełnoletnią. Nie ma znaczenia czy jest to karta debetowa czy kredytowa ani jaki bank jest jej wydawcą. Biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość kart płatniczych w Polsce jest wydawana wspólnie z jedną z dwóch organizacji – Mastercardlub VISA to zapewne wielu z Was posiada w swoim portfelu właśnie kartę pierwszej z nich. Standardowo wykluczeni są również pracownicy i członkowie rodzin pracowników organizatora loterii.
 
 

Jak wziąć udział w loterii?

Swój udział w loterii możemy zgłosić jeśli w okresie od 9 kwietnia 2018 r. do 6 maja 2018 r. spełnimy co najmniej jeden z dwóch warunków:
– dokonanie 5 transakcji bezgotówkowych o wartości min. 5 zł każda przy użyciu karty z logo Mastercard lub Maestro lub za pomocą cyfrowego portfela Masterpass przy użyciu karty z logo Mastercard lub Maestro (o tym czym jest Masterpass pisałem szerzej przy okazji wpisu dotyczącego tej promocji) lub
– dokonanie 1 wymiany punktów na nagrody w programie Mastercard Priceless Specials (jest to program lojalnościowy przeznaczony dla posiadaczy wybranych kart z logo Mastercard różnych banków – szczegóły znajdziesz na stronie programu)
 
Jeśli spełniliśmy jeden z podanych warunków to wystarczy, że zarejestrujemy ten fakt na stronie loterii podając 6 pierwszych cyfr numeru karty a następnie swoje imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres email oraz wskazanie, którego z warunków dotyczy zgłoszenie. Każdy takie zgłoszenie oznacza 1 los w loterii a każda wymiana punktów w programie Priceless Specials lub każde 5 transakcji bezgotówkowych upoważniają do dokonania jednego zgłoszenia w loterii.
 
Dla wszystkich dokonanych transakcji oraz wymiany punktów należy zachować potwierdzenia ich dokonania (w przypadku transakcji kartą powinien to być paragon oraz wydruk z terminala płatniczego ale regulamin dopuszcza również potwierdzenie w postaci wydruku z konta bankowego). Będą one weryfikowane w momencie wylosowania uczestnika jako osoby uprawnionej do odbioru nagrody.
 

Nagrody

Nagrodami w loterii są:
– 3 nagrody główne w postaci dwuosobowego wyjazdu na finał Ligi Mistrzów w piłce nożnej do Kijowa, składającego się z przelotu na trasie Warszawa-Kijów i z powrotem, zakwaterowania w trzygwiazdkowym hotelu Puscha Congress w terminie 25-27.05.2018 . (2 noce) w pokoju  2 osobowym wraz ze śniadaniem,  transport z/na lotnisko i stadion w dniu meczu oraz wszystkie opłaty lotniskowe.
 – 9 nagród I stopnia – konsol Sony PlayStation 4 Pro 1 TB
 – 90 nagród II – piłek Champions League  Finale Kiev Top Training Ball
 
 

Zasady wyłaniania zwycięzców

Okres trwania loterii został podzielony na 3 etapy, w których będą zbierane zgłoszenia:
– Etap 1 trwający od 9 do 19 kwietnia 2018 r.
– Etap 2 trwający od 20 do 29 kwietnia 2018 r.
– Etap 3 trwający od 30 kwietnia do 6 maja 2018 r.
 
Po każdym etapie odbędzie się losowanie nagród i nastąpi to kolejno 27 kwietnia, 7 maja i 9 maja w siedzibie organizatora. W każdym z losowań wyłaniani będą laureaci 1 nagrody głównej, 3 nagród I stopnia oraz 30 nagród II stopnia. Jeden los upoważnia do odbioru 1 nagrody. Losy, które nie zostały wylosowane do nagrody w danym etapie, przechodzą do kolejnego losowania w kolejnym etapie.
 
Laureaci nagrody głównej zostaną powiadomieni telefonicznie o zdobyciu nagrody. Niestety trzeba będzie osobiście stawić się w siedzibie organizatora (ul. Cybernetyki 19, Warszawa), żeby potwierdzić swoje dane, dane karty płatniczej oraz okazać potwierdzenia zrealizowanych transakcji lub wymiany punktów. W przypadku nagród II stopnia powiadomienie o wygranej nastąpi drogą elektroniczną i również w ten sposób nastąpi weryfikacja warunków upoważniających do odbioru nagrody (weryfikacja potwierdzeń dokonania płatności bądź potwierdzenia wymiany punktów na nagrody). Nagrody I stopnia zostaną wysłane kurierem a II stopnia pocztownie w terminie do 21 dni od zakończenia procesu weryfikacji laureatów w danym etapie loterii.
 

Podsumowanie

Choć nagród w loterii jest mniej niż w konkurencyjnej loterii VISA to jednak posiadacze kart Mastercard mogą z niej skorzystać zupełnie przy okazji codziennych zakupów, pamiętając jedynie o rejestracji transakcji na stronie internetowej loterii. Jeśli ktoś jest również członkiem programu Mastercard Priceless Specials to może właśnie powinien pomyśleć o wymianie posiadanych punktów na nagrody? 🙂
 
Pełny regulamin loterii dostępny jest tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *