3% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku do kwoty 200 000 zł znów dostępne!

3% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku!
Dziś wystartowała kolejna, już 12 edycja promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Getin Banku, z której mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci. Ponownie zyskać można 3% przez 92 dni dla tak zwanych nowych środków do kwoty nawet 200 000 zł! Dodatkowo osoby, które w tym banku konta nie posiadają, zakładając je teraz, mogą zyskać 50 zł na start w programie poleceń oraz 3,5% na koncie oszczędnościowym dla kolejnych 10 000 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać zarówno obecni posiadacze kont w Getin Banku jak i nowi klienci (poza kontami wspólnymi), ważne by na konto oszczędnościowe wpłacić tzw. nowe środki. O tym jak są definiowane piszę niżej. W regulaminie znajduje się tylko jedno istotne wykluczenie:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 18.09.2018 r. do 14.10.2018 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”. 

 

Jak zyskać 3% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku?

Jeśli jesteś osobą posiadającą konto osobiste w Getin Banku oraz konto oszczędnościowe to wystarczy, że na rachunek oszczędnościowy wpłacisz „nowe środki”. Zgodnie z regulaminem są to:

Środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po Dacie Salda początkowego stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz  jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych

Co to oznacza w praktyce? Jeśli w dniu 13 września 2018 r. (jest to data salda początkowego) posiadałeś (lub współposiadałeś) na koncie oszczędnościowym, lokatach lub rachunku IKE w banku jakiekolwiek środki, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało tylko od nadwyżki ponad kwotę na nich zgromadzonych. Jeśli na wskazanych rachunkach nie miałeś żadnych środków, to całość wpłaconych oszczędności do kwoty 200 000 zł będzie oprocentowana na 3% w skali roku. Promocją objęte są tylko rachunki oszczędnościowe z miesięczną kapitalizacją odsetek prowadzone w złotych z wyłączeniem Celowych Kont Oszczędnościowych, Kont Oszczędnościowych Skarbonka oraz Kont Oszczędnościowych, które uczestniczyły w promocji Family Saver.
Jeśli jesteś osobą nie posiadającą żadnego produktu w Getin Banku lub posiadasz produkty inne niż konto oszczędnościowe, lokaty lub rachunek IKE (np. konto osobiste), to oczywiście każde środki jakie wpłacisz będą objęte podwyższonym oprocentowaniem.
Na koniec dodam, że do opisywanej promocji można przystąpić, czyli wpłacić nowe środki na konto oszczędnościowe do 14 października 2018 r. i właśnie od momentu wpłaty będzie liczony 92-dniowy okres podwyższonego oprocentowania. Ważne jest też posiadanie wyrażonej zgody na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną.
 

Dodatkowe 3,5% do kwoty 10 000 zł dla nowych klientów!

Jeśli od 11 maja 2017 r. nie posiadałeś w Getin Banku konta osobistego, to możesz dodatkowo skorzystać z jeszcze jednej, równoległej promocji związanej z oszczędnościami. Konieczne jest jednak zapewnienie comiesięcznego wpływu „wynagrodzenia” na konto w wysokości co najmniej 1500 zł. Regulamin definiuje owo wynagrodzenie jednak w taki sposób, że przelew z konta uczestnika w innym banku spełnia ten warunek 🙂 Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym do 3,5% do kwoty 10 000 zł obowiązywać będzie przez okres 12 miesięcy. Oznacza to, że razem można ulokować nawet 210 000 zł na bardzo dobrych warunkach!
 

50 zł na start i 100 zł za polecenie konta w programie poleceń Getin Banku!

Warto też dodać, że nowi klienci zakładający w banku konto mogą jeszcze zyskać 50 zł na start w programie poleceń. Wystarczy zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł przez 3 kolejne miesiące i premia będzie Twoja. Dodatkowo za każde (a w zasadzie 5 pierwszych) polecenie konta innym osobom otrzymasz kolejne 100 zł. Szczegóły tej akcji dokładnie przedstawiłem w tym wpisie.

Konto Proste Zasady i Konto oszczędnościowe – prześwietlenie oferty!

Konta oszczędnościowe w Getin Banku są prowadzone bezpłatnie. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, każdy kolejny kosztować będzie 9 zł (za wyjątkiem opłacenia lokaty w Getin Banku z konta oszczędnościowego). Natomiast osoby, które nie mają konta osobistego w Getin Banku zapewne są zainteresowane warunkami jego prowadzenia, wszak jest ono niezbędne w tej promocji. Konto Proste Zasady może kosztować 8 zł miesięcznie, ale wykonanie zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM w danym miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą spełniać tego warunku, dla nich konto będzie prowadzone bezwarunkowo za darmo. Korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku, również nic nie kosztuje. Warto też dodać, że wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe, więc można mieć szybki dostęp do gotówki.
 
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *