3% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł w Getin Banku ponownie dostępne!

3% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku!
Getin Bank dziś odpalił kolejną edycję promocji podwyższonego oprocentowania kont oszczędnościowych. W XI już edycji promocji ponownie można zyskać 3% w skali roku dla środków do wysokości 200 000 zł! Tak dużo oszczędności, które można ulokować na tak dobry procent to bardzo dobra oferta, której próżno szukać w innych bankach. Co ważne z akcji mogą skorzystać zarówno obecni klienci jak i osoby, które dopiero założą konto osobiste w tym banku. Sprawdźmy czy oferta zawiera jakieś haczyki!

Kto może skorzystać z promocji?

Getin Bank oferuje już podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym do wysokości 3,5% w skali roku przez okres 12 miesięcy. Wymaga to jednak założenia konta osobistego oraz zapewnienia stałego wpływu wynagrodzenia, a samo ograniczenie do 10 000 zł środków objętych podwyższonym oprocentowaniem powoduje, że oferta nie wszystkich może przekonywać. Tym razem jednak z promocji mogą skorzystać zarówno obecni posiadacze kont w Getin Banku jak i nowi klienci (poza kontami wspólnymi), ważne by wpłacić nowe środki. O tym jak są definiowane piszę niżej. W regulaminie znajduje się tylko jedno istotne wykluczenie:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 01.08.2018 r. do 17.09.2018 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

 

Jak skorzystać z promocji zyskując 3% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku?

Jeśli jesteś osobą posiadającą konto osobiste w Getin Banku oraz konto oszczędnościowe to wystarczy, że na rachunek oszczędnościowy wpłacisz „nowe środki”. Zgodnie z regulaminem są to:

Środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po Dacie Salda początkowego stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz  jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych

Co to oznacza w praktyce? Jeśli w dniu 27 lipca 2018 r. (jest to data salda początkowego) posiadałeś na koncie oszczędnościowym, lokatach lub rachunku IKE jakiekolwiek środki, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało tylko od nadwyżki ponad kwotę na nich zgromadzonych. Jeśli na wskazanych rachunkach nie miałeś żadnych środków, to całość wpłaconych oszczędności do kwoty 200 000 zł będzie oprocentowana na 3% w skali roku. Promocją objęte są tylko rachunki oszczędnościowe z miesięczną kapitalizacją odsetek prowadzone w złotych z wyłączeniem Celowych Kont Oszczędnościowych, Kont Oszczędnościowych Skarbonka oraz Kont Oszczędnościowych, które uczestniczyły w promocji Family Saver.
 
Jeśli jesteś osobą nie posiadającą żadnego produktu w Getin Banku lub posiadasz produkty inne niż konto oszczędnościowe, lokaty lub rachunek IKE (np. konto osobiste), to oczywiście każde środki jakie wpłacisz będą objęte podwyższonym oprocentowaniem. 
 
Na koniec dodam, że do opisywanej promocji można przystąpić, czyli wpłacić nowe środki na konto oszczędnościowe do 17 września 2018 r. i właśnie od momentu wpłaty będzie liczony 92-dniowy okres podwyższonego oprocentowania. Ważne jest też posiadanie wyrażonej zgody na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną.

 

Konto Proste Zasady i Konto oszczędnościowe – prześwietlenie oferty!

Konta oszczędnościowe w Getin Banku są prowadzone bezpłatnie. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, każdy kolejny kosztować będzie 9 zł (za wyjątkiem opłacenia lokaty w Getin Banku z konta oszczędnościowego). Natomiast osoby, które nie mają konta osobistego w Getin Banku zapewne są zainteresowane warunkami jego prowadzenia, wszak jest ono niezbędne w tej promocji. Konto Proste Zasady może kosztować 8 zł miesięcznie, ale wykonanie zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM w danym miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą spełniać tego warunku, dla nich konto będzie prowadzone bezwarunkowo za darmo. Korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku, również nic nie kosztuje. Warto też dodać, że wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe, więc można mieć szybki dostęp do gotówki.
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *