2,7% na mobilnym koncie oszczędnościowym w BZWBK!

2,7% na koncie oszczędnościowym w BZWBK!
Stopy procentowe jak były na rekordowo niskich poziomach tak dalej są, dlatego też warto docenić wprowadzenie przez Bank Zachodni WBK Mobilnego Konta Oszczędnościowego. Pozwoli nam ono ulokować nawet 100 000 zł z oprocentowaniem 2,7% w skali roku. Aktualnie taka stawka oprocentowania jest najwyższą na rynku wśród dostępnych kont oszczędnościowych. Można ją jeszcze uzyskać na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium i Banku PEKAO S.A. Tutaj jednak nie trzeba do tego otwierać konta osobistego. Sprawdźmy zatem czy Mobilne Konto Oszczędnościowe ma jakieś wady?


Kto może założyć promocyjne konto oszczędnościowe?

Jak wspomniałem na wstępnie założenie Mobilnego Konta Oszczędnościowego w BZ WBK nie wymaga posiadania konta osobistego w tym banku. To podstawowa różnica w stosunku do innych ofert na rynku, ponieważ zazwyczaj promocyjne oprocentowanie jest dostępne tylko w pakiecie z ROR-em. Tym samym z oferty może skorzystać każdy, w tym obecni lub byli klienci BZ WBK.
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania na omawianym koncie należy złożyć wniosek o jego otwarcie poprzez udostępniony formularz a następnie zawrzeć umowę w jeden z następujących sposobów:
– poprzez przelew weryfikacyjny (w tym przelew z BZWBK ale tylko jeśli wcześniej nigdy nie zakładaliśmy w tym banku żadnego produktu tą metodą);
– za pośrednictwem kuriera;
– za pomocą wideorozmowy z doradcą;
– u mobilnego doradcy poza oddziałem banku.
 
Jak widać, nie ma możliwości założenia tego konta w oddziałach BZ WBK. Poza tym nawet posiadając dostęp do bankowości elektronicznej banku nie można tego konta „wyklikać” za jego pomocą, lecz trzeba skorzystać z opisanej wyżej ścieżki. Z promocji możemy skorzystać zakładając tylko 1 Mobilne Konto Oszczędnościowe najpóźniej do 30 czerwca 2018 r.
 
 

Warunki promocyjnego oprocentowania

Jeśli konto założymy w opisany sposób oprocentowane będzie ono na 2,7% w skali roku. Taką stawką zostaną objęte wszystkie środki do wysokości 100 000 zł. Nadwyżka ponad tę sumę będzie już oprocentowana standardowo na 0,4%. Bank gwarantuje nam poziom podwyższonego oprocentowania co najmniej do 30 lipca 2018 r. Tym samym im wcześniej otworzysz konto, tym dłużej będziesz mógł zyskiwać na podwyższonym oprocentowaniu.
 
 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec sprawdzam czy prowadzenie Mobilnego Konta Oszczędnościowego może nieść za sobą dodatkowe opłaty. Na szczęście nie ma tu żadnych haczyków. Założenie i prowadzenie konta nic nie kosztuje. Pierwszy przelew w miesiącu również jest darmowy. Za każdy kolejny możemy już zapłacić 10 zł czyli analogicznie jak w większości tego typu produktów na rynku.
 
 
Pełny regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *