2,6% na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium + 200 zł dla nowych klientów!

2,6% n koncie oszczędnościowym profit w Banku Millennium!

Bank Millennium uruchomił już 20 edycję promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit, nieznacznie zmniejszając wysokość oferowanego oprocentowania. Tym razem wynosi ono 2,6% dla środków do 100 tys. zł przez okres 92 dni. Niezmiennie z oferty skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci banku. Ci drudzy mogą dodatkowo zyskać 200 zł w gotówce w zamian za założenie konta osobistego!

Jak zyskać 2,6 % na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium?

W 20 edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit mogą wziąć udział zarówno obecni posiadacze kont osobistych w Banku Millenium jak i nowi klienci, którzy takie konto założą. Ważne by na Konto Oszczędnościowe Profit powiązane z kontem osobistym wpłacić tzw. nowe środki.  Zgodnie z regulaminem są to:

Nowe środki – środki przekazane na Konto Oszczędnościowe Profit po Dniu badania sald, nie później jednak niż do końca Okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego, które stanowią nadwyżkę nad Saldem progowym Konta Oszczędnościowego Profit oraz jednocześnie nadwyżkę nad Łącznym saldem progowym

Co to oznacza w praktyce? Jeśli w dniu 14 marca 2020 r. (jest to Dzień badania salda) posiadałeś (lub współposiadałeś) rachunkach technicznych, rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, lokatach terminowych i lokatach strukturyzowanych w PLN w Banku Millennium jakiekolwiek środki, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało tylko od nadwyżki ponad kwotę na nich zgromadzonych. Jeśli na wskazanych rachunkach nie miałeś żadnych środków, to całość wpłaconych oszczędności do kwoty aż 100 000 zł będzie oprocentowana na 2,6% w skali roku, a nadwyżka oprocentowana będzie na 0,8% w skali roku.

Jeśli jesteś osobą nie posiadającą żadnego produktu w Banku Millenium to oczywiście wszystkie środki jakie wpłacisz na rachunek oszczędnościowy będą objęte podwyższonym oprocentowaniem.

Do opisywanej promocji można przystąpić, czyli wpłacić nowe środki na Konto Oszczędnościowe Profit do 25 kwietnia 2020 r. i właśnie od momentu wpłaty będzie liczony 92-dniowy okres podwyższonego oprocentowania.

Bank Millennium uruchamiał do tej pory kolejne edycje tej akcji jedna po drugiej, więc w praktyce z wysokiego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w tym banku można korzystać praktycznie non stop. Kluczowe jest by przed końcem danej edycji promocji przelewać całość zgromadzonych środków w Banku Millennium do innego banku, tak by po uruchomieniu kolejnej edycji mogły one wrócić jako „nowe środki” 😉

Czytaj także: Pożyczka Super Grosz za darmo (RRSO 0%) i 100 zł bonusu!

200 zł za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium!

Dodatkowo nowi klienci (czyli osoby nieposiadające konta osobistego w Banku Millennium zakładanego w jakiejkolwiek akcji z dodatkową premią) zakładając Konto 360° lub Konto 360° Student do 27 marca 2020 r. mogą też skorzystać z równoległej akcji, w której można zyskać 200 zł w gotówce. Wystarczą 3 wpływy i 3 transakcje kartą lub BLIKIEM. O szczegółach tej promocji pisałem w osobnym wpisie!

Czytaj także: Bonus 100 zł na start z Twisto ponownie dostępny!

Konto oszczędnościowe Profit, Konto 360°, Konto 360° Student – prześwietlenie oferty!

Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millenium jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. Ponadto można z niego dokonać 1 bezpłatny przelew w miesiącu. Każdy kolejny kosztuje 7,5 zł. Z kolei konta osobiste w Banku Millennium są w mojej ocenie jednymi z najlepszych na rynku. Aby zapewnić sobie bezpłatność konta i karty wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360° Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia) oraz zaledwie jedna transakcja bezgotówkowa w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są również całkowicie darmowe przy spełnieniu wyżej wymienionych warunków bezpłatności konta i karty.

Załóż Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

  1. Jeśli ktoś już kiedyś korzystał z promocji na wejście i jest wykluczony z tej promocji (bo Millenium wyklucza niestety dożywotnio), to jest jeszcze opcja otworzenia konta z polecenia (oczywiście jeżeli nie korzystało się z tej opcji w przeszłości). Premia co prawda mniejsza ale zawsze. Gdyby ktoś zechciał to zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *