250 zł za założenie konta firmowego w mBanku!

250 zł za konto firmowe w mBanku!
Wczoraj opisywałem na blogu promocję, w której za założenie konta osobistego w mBanku zyskać można 250 zł. Ci, którzy przeszli na stronę internetową akcji z pewnością zauważyli, że umożliwia ona również założenie konta firmowego, za co również można zyskać 250 zł. Co ważne, zgarnąć można obie premie – zarówno za konto osobiste jak i firmowe. Dziś sprawdzam, jakie są warunki promocji skierowanej do przedsiębiorców. Szczegóły w niniejszym wpisie

Kto może skorzystać z promocji?

Udział w akcji wziąć mogą udział wszyscy przedsiębiorcy, którzy po 2 kwietnia 2018 roku nie posiadali w banku jakiegokolwiek rachunku bieżącego (warunek ten dotyczy konkretnego numeru NIP). Jak widać okres karencji jest bardzo krótki a dodatkowo nie wyklucza się osób, które w mBanku posiadają rachunek osobisty i jednocześnie chciałby założyć rachunek firmowy w opisywanej akcji.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji tutaj. Koniecznie przy tym zaznacz pierwszą ze zgód w udostępnionym formularzu a następnie złóż wniosek o mBiznes konto z udostępnionego linku. Składając wniosek wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, co jest niezbędne do przeprowadzenia weryfikacji spełnienia zakładanych warunków i wypłaty premii przez organizatora. Czas na przystąpienie do promocji i wysłanie wniosku mamy do 31 maja 2018 r. Samą umowę możemy sfinalizować przy udziale firmy kurierskiej lub osobiście w placówce banku lub mKiosku. Czas na jej podpisanie upływa 30 czerwca 2018 r.
 

250 zł za przelew/y do ZUS!

Promocja, o której piszę tak naprawdę składa się z dwóch osobnych akcji. W pierwszej z nich zdobyć można 150 zł jeśli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy, ale nie później niż do 30 czerwca 2018 r. dokonamy z otwartego w akcji konta przelew lub przelewy do ZUS o wartości co najmniej 250 zł.
 
Druga z promocji pozwoli na zdobycie 100 zł premii. Warunek? Prawie identyczny jak poprzednio. Należy wykonać jedną płatność do ZUS o wartości co najmniej 250 zł w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto mBiznes oraz dodatkowo wykonać jedną płatność kartą debetową wydaną do konta na dowolną kwotę.
 

50 zł w programie poleceń

250 zł do jednak nie wszystko! Zyskać można jeszcze dodatkowo 50 zł za skorzystanie z programu poleceń. W tym celu, wypełniając wniosek o konto należy podać kod uzyskany od obecnego klienta mBanku. Jeśli nie masz takiej osoby zawsze możesz wpisać kod: pewnejakwbanku. Wtedy będziesz mógł zdobyć dodatkowe 50 zł premii a ja premię za polecenie 🙂 By jednak otrzymać premię w ramach programu poleceń nie można było posiadać rachunku firmowego po 31.12.2009 roku. Karencja jest więc duuużo dłuższa, niż w podstawowej promocji. Konieczne będzie również wykonanie w okresie 60 dni od dnia otwarcia rachunku min. 5 dowolnych transakcji (zaliczane będą: płatności kartą, przelewy wychodzące, płatności mTransferem, BLIKiem, wypłaty z bankomatu (kartą lub BLIKiem), wypłaty lub wpłaty gotówki w oddziale mBanku.

A ile to wszystko kosztuje?

Biorąc udział w opisywanej akcji zyskujesz nie tylko wspomniane premie ale również preferencyjne warunki prowadzenia konta przez okres 24 miesięcy, co dla przedsiębiorców może być bardzo ważnym aspektem. Te warunki to:
– prowadzenie rachunku za 0 zł;
– nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR);
– 0 zł za kartę debetową;
– 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A. na terenie Polski;
– 0 zł prowizji za wpłaty w PLN w wpłatomatach mBanku, Euronetu na terenie Polski
 
 
Pełny regulamin promocji z premią 150 zł znajdziesz tutaj a promocji z premią 100 zł, programem poleceń oraz preferencyjnymi warunkami prowadzenia konta tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *