250 zł w gotówce za konto w BGŻ BNP Paribas!

250 zł za konto w BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas sypie kolejnymi promocjami związanymi z otwarciem konta osobistego jak z rękawa 😉 Dopiero co pisałem o szybkiej, bo kończącej się z końcem marca akcji, w której do zdobycia są 3 zestawy Lego, a już rusza kolejna oferta, tym razem z premią w gotówce. Tego typu nagrody zawsze cieszą się największą popularnością, więc nie warto zwlekać z decyzją o przystąpieniu do promocji, ponieważ pula promocyjnych wniosków jest ograniczona do 1500 sztuk! W poprzednich akcjach zdarzało się, że dostępna pula kończyła się duuużo przed planowanym końcem oferty!

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą jedynie skorzystać osoby, które od 24 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej promocji nie posiadały żadnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Tym samym jeśli chcesz też skorzystać z opisywanej na blogu promocji kart kredytowych, w której do zdobycia jest 400 zł do wykorzystania w serwisie Allego.pl najlepiej jak złożysz wnioski w obu akcjach tego samego dnia (uwaga promocja kart kredytowych trwa tylko do końca marca 2019 r.!). Jeśli zastanawiasz się czy posiadanie rachunku w BGŻ Optima wyklucza Cię z udziału w akcjach BGŻ BNP Paribas, to na szczęście odpowiedź brzmi – nie i związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Nawet 350 zł premii za założenie konta w Credit Agricole!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Optymalne wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 7 kwietnia 2019 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i można ten proces sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 22 kwietnia 2019 r. Na koniec ważna informacja – jak wspomniałem we wstępie, w promocji obowiązuje limitowana pula 1500 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa.

Czytaj także: 2,8% na trzymiesięcznej lokacie bez konta + 4% na lokacie mobilnej w Getin Banku!

Jak zdobyć 250 zł zakładając konto w BGŻ BNP Paribas?

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 2 mniejsze premie (100 zł oraz 150 zł). By zdobyć pierwszą nagrodę o wartości 100 zł należy najpóźniej do 31 maja 2019 r. aktywować aplikację mobilną GOmobile, a także w okresie maj-czerwiec 2019 r.:

  • w każdym z tych miesięcy wykonać minimum 1 przelew za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej
  • w każdym z tych miesięcy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 200 zł
  • w każdym z tych miesięcy zapewnić wpływ na konto w kwocie 1000 zł

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej ten warunek spełnić wykonując przelew ze swojego konta w innym banku. Zaś odnośnie transakcji bezgotówkowych warto pamiętać, że bank wyklucza część transakcji wykonanych:

za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)

oraz w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Druga nagroda o wartości 150 zł zostanie przyznana osobom, które spełnią dokładnie te same warunki co dla odbioru nagrody pierwszej (1 przelew + wpływy 1000 zł + transakcje kartą na sumę 200 zł), ale w lipcu oraz sierpniu 2019 r.

Czytaj także: Nawet 350 zł w punktach Pricless Specials za kartę kredytową w Citi Handlowy!

Kiedy nastąpi wypłata nagród?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagroda jest Twoja. Organizator poinformuje laureatów o jej przyznaniu najpóźniej do 19 lipca 2019 r. dla pierwszej nagrody oraz do 20 września 2019 r. dla nagrody numer dwa. Sama kasa zostanie wysłana najpóźniej do końca odpowiednio lipca i września 2019 r. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Do czasu wypłaty trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: 80 zł na start + 200 zł za wpływy wynagrodzenia w Santander Banku!

Konto Optymalne – prześwietlenie oferty!

Na koniec przedstawiam najważniejsze kwestie związane z opłatami jakie można ponieść z tytułu korzystania z konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku Konta Optymalnego, które należy założyć w ramach akcji nie poniesiecie żadnych opłat z tytułu jego prowadzenia. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

 Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *