250 zł w gotówce z darmowym kontem osobistym w BNP Paribas!

250 zł w gotówce z kontem w BN Paribas!

W nowej promocji kont osobistych w BNP Paribas czeka tym razem 250 zł w gotówce. Jeśli zatem nie mieliście okazji w ostatnim czasie posiadać rachunku w tym banku to właśnie nadarza się okazja by to nadrobić zyskując dodatkową premię. A że samo konto jest prowadzone za darmo bez warunków, to i udział w promocji można przejść zupełnie bezkosztowo!

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 9 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji. Tym samym jeśli chcesz też skorzystać z promocji karty kredytowej, w której czeka 200 zł premii, w pierwszej kolejności załóż konto osobiste, a dopiero potem zawnioskuj o kartę kredytową! Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza Cię z udziału w akcjach BNP Paribas, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Do 300 zł z kartą kredytową w Credit Agricole – II edycja!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w opisywanej ofercie należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 18 marca 2020 r. Zawarcie samej umowy można sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 31 marca 2020 r. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS przy wykorzystania rozwiązania Autenti, a kurier przywozi nam jedynie kartę debetową.

Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 3000 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Nie warto więc zwlekać z decyzją o skorzystania z tej oferty!

Czytaj także: Do 800 zł w programie poleceń Getin Banku + 50 zł dla nowych klientów!

250 zł w gotówce za założenie konta w BNP Paribas!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 3 mniejsze premie w wysokości 50, 100 i 100 zł. Pierwsza nagroda w wysokości 50 zł zostanie przyznana za sam fakt zawarcia umowy 😉 Aby zdobyć drugą nagrodę należy w kwietniu 2020 r. (nie wcześniej!)

  • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty;
  • zapewnić wpływy na nowootwarte konto w wysokości min 1000 zł.

Ostatnie 100 zł wpadnie w zamian za spełnienie następujących warunków w maju 2020:

  • wykonanie min. 5 przelewów poprzez bankowość elektroniczną banku;
  • zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Trzeba też pamiętać że nagroda nr 2 i 3 będzie przyznana tylko jeśli spełnimy również warunki dla odbioru odpowiednio pierwszej i drugiej nagrody.

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku 😉

Z kolei jeśli chodzi o przelewy, to mogą być to dowolne przelewy zlecone za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej „z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych”.

Natomiast w przypadku transakcji kartą, to standardowo dla promocji BNP Paribas wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: 100 zł za polecenie konta w PEKAO + 200 zł dla nowych klientów!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody są Twoje. Organizator poinformuje laureatów o ich przyznaniu nagród najpóźniej do 20 kwietnia 2020 r. dla pierwszej nagrody, do 27 maja 2020 dla nagrody numer dwa oraz do 25 czerwca 2020 r. dla ostatniej, trzeciej nagrody. Sama kasa zostanie wysłana najpóźniej do końca odpowiednio kwietnia, maja i czerwca  2020 r. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 26 kwietnia 2020 r. podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Do czasu wypłaty trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: Smartfon LG K30 Dual SIM z kartą kredytową w Citi Handlowy!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone w BNP Paribas jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *