220 zł bonusu z kontem osobistym w Banku Millennium!

220 zł za otwarcie konta w Banku Millennium!

W Banku Millennium powraca promocja kont osobistych z dodatkową premią. Na uczestników czeka gwarantowana premia w wysokości 200 zł przelewem na konto, a także 20 zł do wykorzystania w aplikacji goodie. Co ważne, konto w ramach akcji, można założyć w parę minut, bez konieczności wychodzenia z domu, dzięki wykorzystaniu metody fotoweryfikacji!

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać tylko nowi klienci Banku Millennium. W praktyce są to osoby, które nie są stroną żadnej bieżącej umowy z tym bankiem oraz nie zakładały nigdy konta w Banku Millennium z dodatkową premią. Szczegółowo wszystkie wykluczenia zastały opisane w regulaminie:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jak widać lista jest bardzo szeroka. Ponadto należy zaznaczyć, że regulamin wyklucza również osoby, które zawnioskowały o jakikolwiek produkt banku, a wniosek ten jest w trakcie procesowania. Osobom, które w przeszłości zakładały konto w Banku Millennium w jakiekolwiek promocji z dodatkową premią i tym samym nie mogą wziąć udziału w opisywanej akcji, polecam zajrzeć do prześwietlenia programu poleceń, gdzie tak rygorystycznych wykluczeń dla byłych klientów nie ma 😉

Czytaj także: 200 zł za założenie konta osobistego w Santander Banku + 2% na lokacie + zwroty za płatności!

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z promocji należy za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej złożyć wniosek o konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową oraz zawrzeć umowę nie później niż do 31 sierpnia 2020 r. Jak wspomniałem we wstępie najprościej wybrać opcję fotoweryfikacji, dzięki czemu konto zostanie otwarte jeszcze tego samego dnia. Składając wniosek pamiętaj też o konieczności wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Zgody tej nie można również odwołać w trakcie trwania akcji.

Czytaj także: 150 zł bonusu z kontem w banku PEKAO + 2% na koncie oszczędnościowym!

200 zł w gotówce za spełnienie warunków bezpłatności konta!

Aby otrzymać 200 zł premii pozostanie spełnić jeszcze kilka prostych warunków. Przede wszystkim do 31 sierpnia 2020 r. należy aktywować aplikację mobilną banku. Ponadto we wrześniu, październiku i listopadzie 2020 r. należy zapewnić wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie (może to być np. przelew z naszego konta w innym banku) oraz dokonać min. 1 płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy. Pod uwagę będą brane zarówno transakcje w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie z wykluczeniem transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz transakcji zwróconych. I to tyle!

Czytaj także: Do 160 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

Dodatkowe 20 zł w aplikacji goodie!

Co ciekawe, podstawowa premia w wysokości 200 zł to jeszcze nie wszystko. Za spełnienie warunków promocji opisanych wyżej przyznane zostanie dodatkowo 20 zł w formie środków cashback w aplikacji goodie. Środki te powiększą saldo w aplikacji i będzie je można przelać na posiadane konto bankowe w ciągu 12 miesięcy. Trzeba będzie jednak „dozbierać” min. 1 zł w ramach cashbacku od zakupów u partnerów aplikacji goodie. Apka oferuje cashback w większości największych polskich (i nie tylko) sklepów internetowych, więc ze spełnieniem tego warunku nie powinno być problemu.

Czytaj także: 200 zł na zakupy w Lidlu z kartą kredytową w banku Citi Handlowy!

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Nagroda w promocji w postaci premii pieniężnej w wysokości 200 zł za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student będzie wypłacona na rachunek w Banku Millennium założony w ramach opisywanej akcji. Jej wypłata nastąpi do 31 grudnia 2020 r. o ile w tym czasie nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od umowy o konto oraz nie odwołasz zgód marketingowych. Z kolei kod do wpisania w aplikacji goodie zostanie wysłany SMSowo do 30 września 2020 r. Premia oczywiście jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Czytaj także: Nawet 1500 zł do zdobycia w programie poleceń banku PEKAO!

Konto 360°, Konto 360° Student – prześwietlenie oferty!

Konta osobiste w Banku Millennium są jednymi z najlepszych na rynku, a zasady ich bezpłatności wprost pokrywają się z warunkami opisywanej promocji. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta i karty wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360° Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia) oraz zaledwie jedna transakcja bezgotówkowa w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są również całkowicie darmowe przy spełnieniu wyżej wymienionych warunków bezpłatności konta i karty.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *