210 zł premii za otwarcie konta w BNP Paribas w akcji „Kupuj w domu”!

210 zł za założenie konta w BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja związana z założeniem darmowego konta osobistego w banku BNP Paribas. Tym razem do zdobycia jest 210 zł premii w gotówce, a więc w najbardziej lubianej przez wszystkich formie. Niestety w opisywanej akcji część zysku „zjada” opłata za kartę płatniczą, której nie da się uniknąć. Alternatywnie do niedzieli jeszcze można wziąć udział w równoległej akcji gdzie czeka 200 zł w gotówce lub 250 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Ale po kolei!

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 12 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza Cię z udziału w akcjach BNP Paribas, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 160 zł w gotówce za otwarcie konta w ING Banku Śląskim + 2,5 na koncie oszczędnościowym!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w opisywanej ofercie należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową o nazwie Karta Otwarta na eŚwiat oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 30 kwietnia 2020 r. Zawarcie samej umowy oraz aktywacji karty można dokonać z kolei, maksymalnie do 22 maja 2020 r. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS przy wykorzystania rozwiązania Autenti, a kurier przywozi nam jedynie kartę debetową.

Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 4000 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Nie warto więc zwlekać z decyzją o skorzystania z tej oferty!

Czytaj także: Do 220 zł za otwarcie konta w Banku Millennium + 2,6% na koncie oszczędnościowym!

210 zł w gotówce za założenie konta w BNP Paribas!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na dwie mniejsze premie w wysokości 100 i 110 zł. Pierwsza „stówka” zostanie przyznana za spełnienie następujących warunków w maju 2020 r. (nie wcześniej!)

  • wykonanie min. 6 transakcji BLIK;
  • zapewnienie wpływów na nowootwarte konto w wysokości min. 1000 zł.

Kolejne 100 zł zostanie przyznane za spełnienie analogicznych warunków w czerwcu 2020 r. Trzeba też pamiętać że nagroda nr 2 będzie przyznana tylko jeśli spełnimy również warunki dla odbioru pierwszej nagrody.

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku 😉

Czytaj także: Nawet 1500 zł w programie poleceń banku PEKAO + 200 zł dla nowych klientów!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody są Twoje. Organizator poinformuje laureatów o ich przyznaniu nagród najpóźniej do 19 czerwca 2020 r. dla pierwszej nagrody oraz do 24 lipca 2020 r. dla nagrody numer dwa. Sama kasa zostanie wysłana najpóźniej do końca odpowiednio czerwca i lipca  2020 r. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 25 czerwca 2020 r. podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Do czasu wypłaty trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: 200 zł premii za założenie konta w Credit Agricole + 50 zł w programie poleceń!

Konto Otwarte na Ciebie – prześwietlenie oferty!

Na koniec przedstawiam najważniejsze kwestie związane z opłatami jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. Karta płatnicza do rachunku (w promocji trzeba wybrać Kartę Otwartą na eŚwiat) kosztuje niestety 6 zł miesięcznie, co realnie obniża zysk z tej promocji. W zamian dostajemy jednak dodatkowe korzyści. Po pierwsze zyskujemy możliwość bezpłatnych wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz Global Alliance i urządzeń grupy BNP Paribas za granicą. A po drugie mamy dostęp do darmowego ubezpieczenia „CYBER Pomoc”, które może się przydać np. w przypadku utraty danych z dysku komputera, utraty reputacji czy kradzieży tożsamości internetowej

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *