200 zł za założenie Nest Konta ponownie dostępne + lokata na 4%!

200 zł za konto w Nest Banku!

Nest Bank uruchomił kolejną edycję promocji swojego darmowego konta osobistego, w której można zyskać 200 zł premii pieniężnej. To najwyższy bonus jaki ten bank oferował w tego typu akcjach. I tym razem pula promocyjnych wniosków jest mocno ograniczona, a wynosi zaledwie 500 sztuk. Warto zatem jak najszybciej złożyć promocyjny wniosek!

Kto może skorzystać z promocji?

Z opisywanej akcji może skorzystać każdy, kto w okresie ostatnich 24 miesięcy przed przystąpieniem do promocji, nie posiadał konta osobistego w Nest Banku lub nie składał wniosku o jego założenie, który jest w trakcie rozpatrywania przez bank. Posiadanie innych produktów niż ROR nie wyklucza z udziału w opisywanej ofercie.

Czytaj także: Po 100 zł dla nowych i obecnych klientów PKO BP w programie poleceń!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy przejść na dedykowaną stronę promocji i za jej pośrednictwem złożyć wniosek o Nest Konto. Teoretycznie przyjmowanie wniosków planowane jest do 30 czerwca 2019 r., ale tak jak wspomniałem we wstępie, w puli jest tylko 500 promocyjnych wniosków, więc nie warto zwlekać z decyzją o przystąpieniu do promocji! O wyczerpaniu puli bank poinformuje na stronie akcji i jednocześnie dalsze wnioskowanie o konto zostanie zablokowane, więc bez obaw, póki takiej informacji nie ma, można wciąż można korzystać z akcji.

Składając wniosek możemy wybrać jedną z kilku form zawarcia umowy: poprzez wideorozmowę, za pośrednictwem kuriera, przelewem weryfikacyjnym ze swojego konta w innym banku (dotyczy to następujących banków: Alior Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Pekao, PBS Bank, Santander Bank, T-Mobile Usługi Bankowe) lub w placówce. W przypadku wyboru tej ostatniej formy konieczne zadbaj o to, żeby pracownik jedynie sfinalizował wniosek złożony przez Internet, a nie zakładał nowy. W takim przypadku to on zgarnie prowizję za pozyskanie klienta, a z Twojej premii nici! Niezależnie od wyboru formy zawarcia umowy należy to zrobić najpóźniej do 31 lipca 2019 r.

Czytaj także: Aż 300 zł premii za otwarcie konta w BNP Paribas!

Jak zdobyć 200 zł zakładając konto w Nest Banku?

Aby zdobyć premię w postaci 200 zł  w gotówce należy spełnić dwa warunki w trzech miesiącach kalendarzowych. Przede wszystkim należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 500 zł. Bank nie stawia wymogów co to mają być za transakcje, ani na jakie kwoty mają opiewać. Liczy się suma dokonanych płatności. Wykluczone są oczywiście wypłaty gotówki, a także płatności za „gry hazardowe”, u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych i pośredniczących w wymianie oraz transakcje anulowane i zwrócone.

Drugim warunkiem jest zapewnienie co najmniej 1 wpływu wynagrodzenia na nowootwarte konto w kwocie minimum 1000 zł. A jak bank definiuje wynagrodzenie?

Wpływ Wynagrodzenia–suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na  rzecz jego  posiadacza z tytułu:  (i)  wynagrodzenia z  tytułu  umowy  o  pracę stosunków  mianowania/powołania,  kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub(ii)  renty  lub  emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego  bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub(iii)  stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub(iv)  świadczenia  z  programu  Rodzina  500  plus lub   innego świadczenia  rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie

Definicja jest więc dość szeroka. Co ciekawe bank może zwrócić się do uczestnika o udokumentowanie wynagrodzenia. Będziemy mieć wtedy 7 dni na dosłanie skanu dokumentów potwierdzających wysokość otrzymywanych środków. W przeszłości zdarzało się już, że Nest Bank z takiego zapisu w swoich promocjach korzystał.

Powyższe warunki (transakcje kartą na 500 zł praz wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia na min. 1000 zł) należy spełnić:

  • najpóźniej do 31 sierpnia 2019 r. za co otrzymamy pierwsze 100 zł – Uwaga wpływ i transakcje muszą nastąpić w tym samym miesiącu!
  • w dwóch miesiącach kalendarzowych najpóźniej do 31 października 2019 za co otrzymamy 2x50zł

Premia wypłacona zostanie w terminie do 20-tego dnia roboczego następnego miesiąca kalendarzowego, za który została naliczona. Do czasu jej otrzymania nie można zamknąć konta, ani nie składać wypowiedzenia w tym zakresie.

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl za sprawdzenie darmowej karty Simplicity w banku Citi Handlowy!

Nest Konto – prześwietlenie oferty

Nest Konto w Nest Banku to prawdziwy rachunek za 0 zł. Nie ma opłat za jego prowadzenie czy obsługę karty płatniczej, niezależnie od naszej aktywności. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również nic nie kosztują. Dodatkowo osoby otwierające konto w Nest Banku mogą skorzystać z powitalnej lokaty (mają na to 30 dni od otwarcia konta) z oprocentowaniem 4% do kwoty 10 000 zł. Można wybrać 3-miesięczny wariant tej lokaty, dla którego nie ma dodatkowych warunków, lub półroczny, ale wiąże się to z zapewnieniem wpływów wynagrodzenia na konto (czyli pokrywa się to z wymogiem opisywanej promocji)

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *