200 zł za założenie konta w Banku Millennium!

200 zł za konto w Banku Millennium!

Powraca znana już promocja kont osobistych w Banku Millennium, w której do zdobycia jest 200 zł w gotówce. Ponownie premię można zdobyć za założenie konta i trzykrotne spełnienie warunków jego bezpłatności. Akcje Banku Millennium są więc niezmiennie niesamowicie proste. Z drugiej strony jednak, by w ogóle móc z niej skorzystać, nie można było w przeszłości mieć konta w tym banku otwieranego z tego typu dodatkową akcją premią. Zapraszam na szczegółowe prześwietlenie promocji!

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać tylko nowi klienci Banku Millennium, którzy według regulaminu definiowani są w sposób następujący:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jak widać lista wykluczeń jest bardzo szeroka. Generalnie przystępując do promocji nie można mieć jakiejkolwiek bieżącej relacji z bankiem. Wykluczone są ponadto osoby, które zawnioskowały o jakikolwiek produkt banku, a wniosek ten jest w trakcie procesowania. Dodatkowo jeśli miałeś kiedyś konto osobiste w Banku Millennium, to tylko jeśli nie zakładałeś go w ramach akcji z dodatkową premią możesz skorzystać z tej promocji.

Czytaj także: 200 zł za wpływy wynagrodzenia ponownie dostępne w Santander Banku + 80 zł w programie poleceń!

Jak przystąpić do promocji?

Przede wszystkim należy za pośrednictwem dedykowanej strony promocji złożyć wniosek o konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową nie później niż do 27 marca 2019 r. Umowę należy zawrzeć do 31 marca 2019 r. za pośrednictwem kuriera lub poprzez wizytę w oddziale banku. Wybierając tą drugą opcję, koniecznie przypilnuj żeby pracownik nie wypełniał wniosku od początku, a jedynie finalizował wniosek złożony przez Internet. W innym przypadku to pracownik zgarnie prowizję za pozyskanie klienta, a z Twojej premii nici! Składając wniosek pamiętaj też o konieczności wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z bankiem, w tym środki porozumienia się na odległość. Zgody tej nie można również odwołać w trakcie trwania promocji.

200 zł w gotówce za spełnienie warunków bezpłatności konta!

Aby otrzymać 200 zł premii pozostanie spełnić jeszcze trzy proste warunki. Przede wszystkim do 31 marca 2019 r. należy aktywować aplikację mobilną banku. Następnie w kwietniu, maju oraz czerwcu 2019 r. należy zapewnić wpływ na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł (może to być np. przelew z naszego konta w innym banku) oraz dokonać 1 operację bezgotówkową kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy. Pod uwagę będą brane zarówno transakcje w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie. I to tyle!

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Nagroda w promocji czyli premia pieniężna w wysokości 200 zł będzie wypłacona na rachunek w Banku Millennium założony w ramach opisywanej akcji. Powiadomienie uczestników o przyznaniu premii oraz sama jej wypłata nastąpi do 16 lipca 2019 r. Premia oczywiście jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas!

2,7% na koncie oszczędnościowym Profit!

Z oferty warto skorzystać również dlatego, że otwierając dodatkowe konto oszczędnościowe Profit zyskać można oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku, nawet do kwoty 100 tys. zł. Jest to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. Dodatkowo na blogu pisałem o tym w jaki sposób zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie na dłuższy czas. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj.

Konto  360° i Konto 360° Student  – prześwietlenie oferty

Konta osobiste w Banku Millennium są w mojej opinii jednymi z najlepszych na rynku, a zasady ich bezpłatności wprost pokrywają się z warunkami opisywanej promocji. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta i karty wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360 Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia) oraz zaledwie jedna transakcja bezgotówkowa w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są również całkowicie darmowe.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji „Zyskaj 200zł”

Cennik usług dla kont osobistych

Cennik usług dla kart płatniczych

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *