200 zł za założenie Konta Przekorzystnego w PEKAO i 3% na koncie oszczędnościowym!

100 zł za otwarcie konta w banku Pekao

Bank PEKAO w nowej promocji swojego głównego rachunku osobistego oferuje już nie 100, a 200 zł premii, które można zdobyć na baaardzo łatwych warunkach. Dodatkowo w pakiecie zyskujemy kilka dodatkowych korzyści. Po pierwsze karta wydawana do tego konta pozwala na bezprowizyjne płatności w obcych walutach, przy wykorzystaniu do rozliczeń kursów organizacji płatniczej Mastercard! W praktyce jest to więc jedno z najtańszych na rynku rozwiązań do płatności zagranicznych. Dodatkowo warto zainteresować się ofertą konta oszczędnościowego, ponieważ przez 180 dni od jego otwarcia zyskać można oprocentowanie w wysokości 3% w skali roku dla środków do 30 tys. zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby móc skorzystać z akcji należy być osobą, która w okresie od 01 sierpnia 2018 r. do 31 lipca 2019 r. nie posiadała lub nie współposiadała żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w banku PEKAO. Posiadanie innych produktów, np. karty kredytowej, konta oszczędnościowego czy kredytu nie wyklucza z udziału w akcji!

Czytaj także: 300 zł premii od BNP Paribas za założenie konta osobistego!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisany wyżej warunek, to wystarczy, że zawnioskujesz o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą lub aplikacją PeoPay poprzez dedykowaną podstronę na stronie internetowej banku lub w aplikacji mobilnej. Czas na złożenie takiego wniosku oraz zawarcie na jego podstawie umowy upływa 31 sierpnia 2019 r., ale uwaga – bank zastrzega, że może go skrócić w przypadku gdy liczba uczestników akcji przekroczy 10 000! Nie warto zatem zbyt długo zwlekać z przystąpieniem do tej oferty ? Co ciekawe, w przypadku wniosku składanego przez Internet, samą umowę możemy zawrzeć albo w wybranym oddziale, albo… z wykorzystaniem biometrii.

Czytaj także: 400 zł do Biedronki za przetestowanie darmowej karty Simplicity w Citi Handlowy!

200 zł za 1 wpływ i 1 płatność kartą lub za pomocą PeoPay miesięcznie!

Same warunki jakie trzeba spełnić, by otrzymać nagrodę są ultra proste. Wystarczy, że do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy (czyli w praktyce do końca września 2019 r.) zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprościej dokonując przelew ze swojego konta w innym banku) oraz wykonamy co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub poprzez aplikację mobilną PeoPay, a otrzymamy pierwsze 100 zł. Drugą „stówkę” zgarniemy za spełnienie tych samych warunków w ciągu kolejnych 3 miesięcy. I to tyle! Pierwsza nagroda w wysokości 100 zł zostanie przelana na nowootwarte konto w ciągu 45 dni od momentu spełnienia warunków akcji, a kolejna premia powinna wpłynąć maksymalnie do 15 stycznia 2020 r.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

3% do 30 tys. zł na koncie oszczędnościowym!

Poza premią pieniężną za założenie konta osobistego można też skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym do 3% w skali roku do kwoty 30 tys. zł. Takie oprocentowanie obowiązywać będzie przez pół roku (180 dni) od otwarcia rachunku oszczędnościowego, a samo konto możemy założyć najpóźniej do 30 września 2019 r. Konta oszczędnościowe w banku PEKAO są prowadzone bezwarunkowo za darmo i co warto odnotować, wszystkie przelewy z tego konta na konto osobiste zlecane poprzez bankowość mobilną są darmowe. Tym samym można mieć stały dostęp do swoich środków bez obaw o dodatkowe opłaty.

Czytaj także: 140 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim ponownie dostępne!

Konto Przekorzystne – prześwietlenie oferty!

Konto Przekorzystne, to w mojej opinii jeden z lepszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie może kosztować 6 zł, ale wystarczy comiesięczny wpływ na kwotę minimum 500 zł, by tej opłaty uniknąć. Z kolei za kartę można zapłacić 3 zł miesięcznie, ale wystarczy 1 transakcja bezgotówkowa za jej pomocą lub poprzez aplikację PeoPay, by nie została naliczona. Zarówno w przypadku konta jak i karty warunki bezpłatności sprawdzane są za miesiąc poprzedzający pobranie opłaty. Wybierając kartę z logo Mastercard zyskujemy świetne narzędzie do płatności w walutach obcych. Transakcje takie są bowiem przeliczane z danej waluty na złotówki po kursach organizacji płatniczej, a nie banku. Takie kursy są lepsze nawet niż kursy w kantorach internetowych! Jeśli chodzi o wypłaty gotówki z bankomatów, to te dokonywane z urządzeń własnych banku, oraz dwie pierwsze w danym miesiącu z pozostałych, są darmowe (inne 2%, min. 5 zł). Trzeba też zaznaczyć, że bank pobiera 20 groszy za każdy SMS do potwierdzania transakcji, ale można wybrać alternatywną opcję autoryzacji transakcji za pomocą aplikacji mobilnej, co jest zupełnie darmowe. I na koniec wspomnę, że osoby do 26 roku życia za korzystanie zarówno z karty, jak i konta nie zapłacą nic, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków ?

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *