200 zł za założenie karty kredytowej w BNP Paribas!

200 zł do zdobycia za założenie karty kredytowej w BNP Paribas!

W banku BNP Paribas pojawiła się nowa okazja, dzięki, której można zyskać 200 zł w zamian za założenie karty kredytowej. Co istotne premia nie będzie wypłacona w gotówce, lecz przekazana w formie punktów w programie lojalnościowym mamBONUS. Łącznie można zyskać 60 000 punktów, co pozwoli na ich wymianę na vouchery m.in. Allegro, H&M, Douglas, RTV Euro AGD, e-Bilet.pl i innych sklepów. A jakie warunki trzeba spełnić żeby otrzymać nagrody?

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy spełniają następujące warunki:

  • zawrą z bankiem BNP Paribas umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold w okresie trwania promocji tj. do 31 marca 2020 r.;
  • w okresie od 1 sierpnia 2018 r. nie posiadali żadnej karty kredytowej w tym banku,
  • nie są pracownikami banku lub innych podmiotów z grupy kapitałowej zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych.

Tym samym posiadacze innych produktów w BNP Paribas np. kont osobistych nie są wykluczeni z udziału w akcji! To świetna wiadomość, bo aktualnie zakładając konto osobiste w tym banku można zyskać 300 zł w gotówce na bardzo prostych warunkach!

Czytaj także: Nawet 300 zł za otwarcie mKonta Intensive w mBanku!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni oddzwoni konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę kredytową. Z doświadczenia powiem, że przy niskich limitach bank nie prosi o dodatkowe dokumenty potwierdzające dochód, więc sam proces jest bardzo prosty i szybki. Samą umowę podpisuje się z kolei w wybranej placówce BNP Paribas.

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl z darmową kartą kredytową Simplicity w banku Citi Handlowy!

4×50 zł za płatności kartą i logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej!

Jak wspomniałem we wstępie do zdobycia są punkty w ramach programu lojalnościowego  mamBONUS, a dokladnie 4 x 15 000 punktów w zamian za spełnienie warunków akcji w każdym z 4 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu zawarcia umowy. Jakie to warunki? Otóż należy co najmniej raz w miesiącu logować się do bankowości internetowej lub mobilnej GOonline oraz wydaną kartą kredytową dokonać transakcji na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. Regulamin akcji transakcje definiuje następująco:

Operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności przy pomocy Karty za towary  lub  usługi  w  dowolnym  punkcie  handlowo  –  usługowym  akceptującym płatności Kartą oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na  zleceniu  przelewu  środków  pieniężnych  z  rachunku  Karty  lub  wypłata  z bankomatu.

Tym sam pod uwagę będą zarówno standardowe płatności w sklepach i w Internecie jak i przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Te ostatnie jednak jak to zwykle jest w przypadku kart kredytowych są obarczone dodatkowymi prowizjami (o czym piszę dalej). Zdecydowanie najkorzystniej będzie wydać wymaganą kwotę poprzez standardowe płatności w sklepach i w Internecie. Regulamin akcji przewiduje jednak  jedno istotne wyłączenie:

Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje: (…)polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

A więc doładowania środków pieniężnych np. w aplikacjach typu Revolut czy DiPocket nie będą brane pod uwagę. Większość innych transakcji z powodzeniem zostanie uwzględniona w promocji.

No dobra to policzmy czy to się opłaca. Oczywiście jeśli jesteśmy w stanie wydawać kartą w sklepach lub w Internecie kwotę 1000 zł miesięcznie to sprawa jest prosta. Nie poniesiemy z tego tytułu dodatkowych opłat. Inaczej jest jednak, kiedy chcielibyśmy zgodnie z zapisami promocji wypłacić środki z bankomatu lub przelać je z rachunku karty. Te operacje, jak to standardowo bywa przy wszystkich dostępnych na rynku kartach kredytowych, są dodatkowo płatne. W BNP Paribas prowizja od tych operacji wynosi 4,9%, min. 10 zł. Tym samym przykładowo wypłacając z bankomatu 1000 zł, naliczona zostanie prowizja w wysokości 49 zł plus dodatkowo będą naliczane odsetki do momentu spłaty całości zadłużenia, ponieważ jest to transakcja gotówkowa. Zatem w praktyce, żeby przejść przez tę promocję bezkosztowo i zyskać bony należy dokonywać standardowe transakcje bezgotówkowe!

Czytaj także: 50 zł za założenie konta w programie poleceń Santander Banku + 300 zł premii w dodatkowej promocji!

Jak odebrać nagrody?

Nagrody w akcji, czyli punkty w ramach programu lojalnościowego mamBONUS (4×15 000 punktów za każdy miesiąc spełnienia warunków akcji). Żeby jednak je odebrać należy najpierw zarejestrować się w programie poprzez oficjalną stronę internetową, najlepiej od razu po otrzymaniu karty kredytowej, bo wtedy zyskamy dodatkowe punkty za transakcje realizowane na potrzeby promocji. Punkty będą przekazywane maksymalnie w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków akcji w danym miesiącu. Wymiany punktów na vouchery trzeba będzie dokonać maksymalnie w ciągu 2 miesięcy od otrzymania punktów. Punkty wymienić będzie można na dowolne nagrody z katalogu programu w tym vouchery o wartości aż 200 zł (15 000 punktów pozwala na wymianę na voucher o wartości 50 zł) do wykorzystania w  wybranym sklepie. Dostępne są m.in. vouchery Allegro, H&M, Douglas, RTV Euro AGD. e-Bilet.pl i kilku innych, ogólnopolskich sklepów. Każdy znajdzie więc coś dla siebie 😉

Czytaj także: 100 zł do sklepów Decathlon za otwarcie konta w Getin Banku + 50 zł w programie poleceń!

5000 punktów mamBONUS  w dodatkowej promocji!

Aktualnie trwa jeszcze jedna promocja pozwalająca zwiększyć zyski z założenia karty kredytowej w BNP Paribas. Jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po zawarciu umowy o kartę wykonamy nią min. 4 płatności na kwotę 50 zł to otrzymamy dodatkowe 5000 punktów w programie mamBONUS. To pozwala na wymianę na ich na którąś z mniejszych nagród dostępnych w programie.

Czytaj także: Konto na selfie z premią 200 zł w banku PEKAO!

Karty kredytowe BNP Paribas – prześwietlenie oferty!

Obecnie bank nie stosuje już w ogóle opłat rocznych za posiadanie karty kredytowej. Wprowadzono jednak opłatę miesięczną w wysokości 9 zł dla karty Standard i 15 zł dla karty Gold, ale w przypadku wykonania kartą operacji bezgotówkowych na kwotę min. 1000 zł (2000 zł dla karty Gold) w danym okresie rozliczeniowym, opłata nie zostanie naliczona. Chociaż z karty można zrezygnować od razu po odbiorze nagród, to jednak warto się z tym chwilę dłużej z tym wstrzymać, ponieważ w taryfie opłat i prowizji jest przewidziana opłata w wysokości 25 zł za wypowiedzenie umowy o kartę wcześniej niż przed upływem 6 miesięcy od jej zawarcia.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *