200 zł za założenie karty kredytowej w Banku Millennium ponownie dostępne + 5% moneybacku!

200 zł za założenie karty kredytowej w Banku Millennium!

Powraca znana już promocja, w której w zamian za założenie karty kredytowej w Banku Millennium można zyskać 200 zł premii pieniężnej. Dodatkowo niezmiennie można też skorzystać ze zwrotów w wysokości 5% wartości płatności kartą dokonanych w wybranych sklepach. Dla uczestników opisywanej promocji przewidziano też dodatkowe ułatwienie przy spełnianiu warunków zwalniających z opłat miesięcznych za kartę. Wystarczy 1 płatność miesięcznie, by cieszyć się darmową kredytówką przez okrągły rok.

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być osobą, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała lub nie posiada w Banku Millennium żadnej głównej karty kredytowej, a także nie jest i nie była w trakcie procesu rezygnacji z takiej karty (w tym odstąpienia lub wypowiedzenia umowy). I to tyle! Posiadanie innych produktów w tym banku np. konta osobistego nie wyklucza z udziału w akcji. A konto osobiste w Banku Millennium warto założyć w odrębnej promocji, w której czeka kolejne 200 zł premii!

Czytaj także: 100 zł wyrobienie darmowej karty Twisto!

Jak przystąpić do promocji?

Wnioski o wydanie karty kredytowej można składać wyłącznie w bankowości internetowej Millenet lub aplikacji mobilnej.  Do wyboru są następujące karty:

  • Millennium Visa Impresja,
  • Millennium MasterCard Impresja,
  • Millennium Visa Alfa,
  • Millennium Visa Gold,
  • Millennium MasterCard Gold.

Co ważne, minimalny limit karty wymagany w promocji to 3000 zł (5000 zł dla złotych kart). O kartę należy zawnioskować najpóźniej do 10 stycznia 2020 r. Samo zawarcie umowy może nastąpić w terminie późniejszym. Uwaga w promocji przewidziana jest pula 4000 nagród przeznaczona dla osób, które jako pierwsze zawnioskują o kartę, a następnie spełnią pozostałe warunki akcji! Na szczęście bank poinformuje o wyczerpaniu się puli na swojej stronie internetowej, więc wystarczy przed złożeniem wniosku sprawdzić czy nie ma takiego komunikatu.

Czytaj także: 2,8% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku!

Jak zdobyć 200 zł zakładając kartę kredytową w Banku Millennium?

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty trzeba jeszcze spełnić jeden warunek. Konieczne będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych (nową kartą, w tym również za pośrednictwem BLIKA) na łączną kwotę min. 250 zł dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych:

  • w listopadzie 2019: do dnia 31grudnia 2019r., od dnia 1 do dnia 31stycznia 2020 r., od dnia 1 do dnia 29 lutego 2020r.,
  • w grudniu 2019: do dnia 31 stycznia 2020, od dnia 1 do dnia 29 lutego 2020, od dnia 1 do dnia 31 marca 2020 r.,
  • w styczniu 2020: do dnia 29lutego, od dnia 1 do dnia 31 marca 2020, od dnia 1 do dnia 30 kwietnia2020 r.,

Wykluczone są płatności zwrócone, odrzucone lub nieautoryzowane. I to tyle! Nagroda zostanie przekazana do końca kolejnego miesiąca, po spełnieniu wszystkich warunków w formie uznania na karcie kredytowej i do tego czasu należy być jej posiadaczem. Po tym okresie możemy zdecydować czy chcemy dalej z karty korzystać, czy też z niej zrezygnować.

Czytaj także: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową w Citi Handlowy!

5% moneybacku do 760 zł rocznie dzięki karcie Impresja lub Alfa!

Choć w promocji można założyć jedną z kilku wybranych kart kredytowych z oferty Banku Millennium, to zdecydowanie najkorzystniej będzie wybrać kartę Impresja lub Alfa. Pozwalają one bowiem zyskiwać 5% zwrotu od płatności zrealizowanych u wybranych partnerów. Poniżej lista sklepów, w których można zgarniać zwroty:

Lista partnerów dla karty Impresja
Karta Impresja – lista sklepów, w których można zyskiwać moneyback
Karta Alfa - lista partnerów
Karta Alfa – lista sklepów, w których można zdobywać moneyback

Zachęcam też do zerknięcia do regulaminów moneybacku dla obu kart, które zamieszczam na końcu wpisu, ponieważ są tam dokładnie opisane wszystkie ograniczenia np. w przypadku niektórych partnerów zwrot przysługuje tylko za transakcje dokonane w sklepach stacjonarnych.

Łącznie do zdobycia jest aż 760 zł moneybacku rocznie. Co ciekawe, brak jest ograniczeń miesięcznych uzyskiwanych zwrotów, więc przy większych wydatkach całą roczną pulę można zdobyć nawet w jeden miesiąc ?

Czytaj także: 200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w banku PEKAO!

Karta Impresja i Alfa w Banku Millennium – prześwietlenie oferty

Karty kredytowe Impresja i Alfa wydawane są bez opłat. Ich obsługa może kosztować 7,99 zł miesięcznie, ale standardowo istnieje możliwość zwolnienia z tej opłaty w przypadku wykonania min. 5 płatności w poprzednim miesiącu. Jednakże, tak jak wspomniałem we wstepie w regulaminie przewidziano specjalne ułatwienie dla uczestników tej promocji, ponieważ przez pierwsze 12 miesięcy od wydania karty, opłaty za kartę można uniknąć przy dokonaniu zaledwie 1 płatności miesięcznie.

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *