200 zł za założenie karty kredytowej w Banku Millennium + moneyback!

200 ZŁ ZA KARTĘ W bANKU mILLENNIUM!

Bank Millennium właśnie wystartował z nową promocją kart kredytowych, w której do zdobycia jest 200 zł premii pieniężnej oraz roczne zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę. Dodatkowo wybierając kartę Impresja lub Alfa można skorzystać z 5% zwrotu za płatności dokonane u wybranych partnerów. Co ciekawe, żeby skorzystać z oferty należy być…. obecnym klientem Banku Millennium.

Aktualizacja! W dniu 4 stycznia 2019 r. na stronie banku pojawiła się informacja o wyczerpaniu puli! Wnioski można dalej składać, ale otrzymanie nagrody będzie możliwe tylko w przypadku niespełnienia warunków przez innych uczestników!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być osobą, która od 1 stycznia 2018 r. nie posiadała lub nie  posiada w Banku Millennium żadnej głównej karty kredytowej lub nie jest i nie była w trakcie procesu rezygnacji z takiej karty. Ponadto trzeba mieć dostęp do bankowości internetowej lub mobilnej tego banku, ponieważ to tam trzeba złożyć wniosek o kartę kredytową. Jeśli zatem nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium możliwe, że warto się z tym wstrzymać. Ptaszki ćwierkają, że wkrótce ruszy promocja, w której będzie można zyskać otwierając konto osobiste 😉

Czytaj także: Jak zarobiłem ponad 4000 zł na promocjach bankowych – podsumowanie 2018 roku!

Jak przystąpić do promocji?

Tak jak wspomniałem wcześniej, w promocji będą uwzględniane wnioski o kartę kredytową złożone jedynie w bankowości internetowej – Millenet lub aplikacji mobilnej Banku Millennium. O kartę należy zawnioskować najpóźniej do 28 lutego 2019 r., a następnie zawrzeć umowę o wybraną kartę. Uwaga – w promocji przewidziana jest pula 2000 nagród przeznaczona dla osób, które jako pierwsze zawnioskują o kartę, a następnie spełnią pozostałe warunki akcji! Z racji tego, iż ten wpis ukazuje się jeszcze w dniu startu promocji można założyć, że cała lub prawie cała pula jest jeszcze dostępna 😉

Jak zdobyć 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium?

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty wystarczy jeszcze spełnić jeden prosty warunek. Konieczne będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych (nową kartą lub BLIKIEM) na kwotę min. 200 zł miesięcznie w dwóch kolejnych miesiącach, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Przykładowo w przypadku karty wydanej w styczniu 2019 r. pierwsze 200 zł należy wydać do 28 lutego 2019 r., a kolejne 200 zł w marcu 2019 r. I to tyle! Nagroda zostanie przekazana do 31 maja 2019 r. w formie uznania na karcie kredytowej i do tego czasu należy być jej posiadaczem. Po tym okresie możemy zdecydować czy chcemy dalej z niej korzystać, czy też zrezygnować.

Czytaj także: 3,7% na e-lokacie na nowe środki w Getin Banku!

5% moneybacku do 760 zł rocznie dzięki karcie Impresja lub Alfa!

Choć w promocji można założyć praktycznie dowolną kartę kredytową z oferty Banku Millennium, to zdecydowanie najkorzystniej będzie wybrać kartę Impresja lub Alfa. Pozwalają one bowiem zyskiwać 5% zwrotu od płatności zrealizowanych u wybranych partnerów. Poniżej lista sklepów, w których można zgarniać zwroty:

Lista partnerów dla karty Impresja
Karta Impresja – lista sklepów, w których można zyskiwać moneyback

 

Karta Alfa - lista partnerów
Karta Alfa – lista sklepów, w których można zyskiwać moneyback

Zachęcam też do zerknięcia do regulaminów moneybacku dla obu kart, które zamieszczam na końcu wpisu, ponieważ są tam dokładnie opisane wszystkie ograniczenia np. w przypadku niektórych partnerów zwrot przysługuje tylko za transakcje dokonane w sklepach stacjonarnych.

Łącznie do zdobycia jest aż 760 zł moneybacku. Co ciekawe, brak jest ograniczeń miesięcznych uzyskiwanych zwrotów, więc przy większych wydatkach całą pulę można zdobyć w jeden miesiąc 😉

Karta Impresja i Alfa w Banku Millennium – prześwietlenie oferty

Karty kredytowe Impresja i Alfa wydawane są bez opłat. Ich obsługa może kosztować 7,99 zł miesięcznie, ale standardowo istnieje możliwość zwolnienia z tej opłaty w przypadku wykonania min. 5 płatności w poprzednim miesiącu. Jednakże w regulaminie przewidziano specjalne ułatwienie dla uczestników tej promocji, ponieważ przez pierwsze 12 miesięcy od wydania karty, opłaty rocznej można uniknąć przy dokonaniu zaledwie 1 płatności miesięcznie.

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *