200 zł za założenie karty kredytowej w Banku Millennium! (lipiec 2019) + moneyback!

Bank Millennium przyzwyczaił nas już, że co miesiąc odpala kolejną edycję promocji swoich kart kredytowych. Nie inaczej jest i w lipcu 2019 r. Ponownie można dzięki niej zyskać 200 zł premii pieniężnej, chociaż tym razem mocno została ograniczona liczba kart jakie można założyć w ramach akcji. Co ważniejsze jednak, same warunki do spełnienia dalej nie są mocno wyśrubowane 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być osobą, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała lub nie posiada w Banku Millennium żadnej głównej karty kredytowej, a także nie jest i nie była w trakcie procesu rezygnacji z takiej karty (w tym odstąpienia lub wypowiedzenia umowy). Ponadto trzeba mieć dostęp do bankowości internetowej lub mobilnej tego banku, ponieważ to tam trzeba złożyć wniosek o kartę kredytową. Wnioski składane w inny sposób nie będą brały udziału w akcji!

Czytaj także: 380 zł premii za otwarcie konta w Santander Banku + kolejne 300 zł jako zwroty za rachunki!

Jak przystąpić do promocji?

Tak jak wspomniałem wcześniej, w promocji będą uwzględniane wnioski o kartę kredytową złożone jedynie w bankowości internetowej – Millenet lub aplikacji mobilnej Banku Millennium. Do wyboru są następujące karty:

  • Millennium MasterCard Impresja,
  • Millennium MasterCard Gold.

Tym samym, tym razem nie założymy karty z logo VISA. Co ważne, minimalny limit karty wymagany w promocji to 3000 zł dla karty Impresja i 5000 zł dla karty Gold. O kartę należy zawnioskować najpóźniej do 31 lipca 2019 r. Samo zawarcie umowy może nastąpić w terminie późniejszym. Uwaga w promocji przewidziana jest pula 3000 nagród przeznaczona dla osób, które jako pierwsze zawnioskują o kartę, a następnie spełnią pozostałe warunki akcji! Na szczęście bank poinformuje o wyczerpaniu się puli na swojej stronie internetowej, więc wystarczy przed złożeniem wniosku sprawdzić czy nie ma takiego komunikatu.

Czytaj także: Rekordowe 300 zł w promocji kont osobistych w Banku Millennium!

Jak zdobyć 200 zł zakładając kartę kredytową w Banku Millennium?

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty trzeba jeszcze spełnić jeden warunek. Konieczne będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych (nową kartą, w tym również za pośrednictwem BLIKA) na łączną kwotę min. 350 zł w 3 kolejnych okresach: do 31 sierpnia 2019, od 1 do 30 września 2019 r. oraz od 1 do 31 października 2019 r. Wykluczone są płatności zwrócone, odrzucone lub nieautoryzowane. I to tyle! Nagroda zostanie przekazana do końca listopada 2019 r. w formie uznania na karcie kredytowej i do tego czasu należy być jej posiadaczem. Po tym okresie możemy zdecydować czy chcemy dalej z niej korzystać, czy też zrezygnować.

Czytaj także: 150 zł za założenie konta w Alior Banku!

5% moneybacku do 760 zł rocznie dzięki karcie Impresja!

Choć w promocji można założyć jedną z dwóch wybranych kart kredytowych z oferty Banku Millennium, to zdecydowanie najkorzystniej będzie wybrać kartę Mastercard Impresja. Pozwala ona bowiem zyskiwać 5% zwrotu od płatności zrealizowanych u wybranych partnerów. Poniżej lista sklepów, w których można zgarniać zwroty:

Lista partnerów dla karty Impresja
Karta Impresja – lista sklepów, w których można zyskiwać moneyback

Zachęcam też do zerknięcia do regulaminu moneybacku dla tej karty, który zamieszczam na końcu wpisu, ponieważ są tam dokładnie opisane wszystkie ograniczenia np. w przypadku niektórych partnerów zwrot przysługuje tylko za transakcje dokonane w sklepach stacjonarnych.

Łącznie do zdobycia jest aż 760 zł moneybacku rocznie. Co ciekawe, brak jest ograniczeń miesięcznych uzyskiwanych zwrotów, więc przy większych wydatkach całą roczną pulę można zdobyć nawet w jeden miesiąc ?

Czytaj także: Po 100 zł dla nowych i obecnych klientów PKO BP w programie poleceń!

Karta Impresja w Banku Millennium – prześwietlenie oferty

Karta kredytowa Impresja jest wydawana bez opłat. Jej obsługa może kosztować 7,99 zł miesięcznie, ale standardowo istnieje możliwość zwolnienia z tej opłaty w przypadku wykonania min. 5 płatności w poprzednim miesiącu. Jednakże w regulaminie przewidziano specjalne ułatwienie dla uczestników tej promocji, ponieważ przez pierwsze 12 miesięcy od wydania karty, opłaty za kartę można uniknąć przy dokonaniu zaledwie 1 płatności miesięcznie.

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

  1. Witam
    Gdyby ktoś nie miał jeszcze konta w Millenium (a jest ono potrzebne do skorzystania z tej promocji KK), to dodatkowo można zarobić 80 – 90 zł. za otwarcie konta z polecenia. Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *