200 zł za wyrobienie karty kredytowej + 200 zł za kartę dodatkową w ING Banku Śląskim!

200 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim!
Osoby zainteresowane zdobywaniem jak najwyższych premii za korzystanie z produktów bankowych, powinny zainteresować się najnowszą promocją ING Banku Śląskiego, w której można zdobyć 200 zł w gotówce za założenie karty kredytowej oraz dodatkowe 200 zł za wyrobienie karty dodatkowej. Razem daje to 400 zł premii, a jak przekonacie się z dalszej części wpisu jej zdobycie wcale nie powinno być trudne 😉 Zapraszam do szczegółowego prześwietlenia promocji!

Akcje są tak naprawdę dwie, więc w całym wpisie skupiam się na tym, jak zyskać maksymalną wysokość premii czyli 400 zł.
 

Promocja nr 1 – 200 zł za wyrobienie karty kredytowej!

 

Kto może wziąć udział w promocji?

Z akcji mogą skorzystać wszystkie osoby, które na dzień 1 lipca 2018 r. nie były posiadaczami żadnej karty kredytowej w ING Banku Śląskim. Okres karencji dla byłych klientów jest zatem bardzo krótki 😉 Co ważne, posiadacze innych produktów w tym banku, nie są wykluczeni z udziału w akcji.
 

Jak przystąpić do promocji?

Sposób przystąpienia do promocji różni się w zależności od tego czy jesteś już klientem ING Banku Śląskiego i posiadasz dostęp do systemu Moje ING czy też nie. Ci pierwsi powinni zatem zawnioskować o kartę właśnie poprzez bankowość internetową, podając we wniosku kod promocji PD180107922. Uwaga – bez wpisania kodu nie zostaniesz objęty akcją i nie otrzymasz premii! Ci drudzy zaś, o kartę kredytową wnioskować powinni w oddziałach banku lub poprzez infolinię. Tutaj również konieczne będzie podanie kodu promocji, ale może on się różnić w zależności od miejsca gdzie składany jest wniosek. W rozmowie z konsultantem banku wystarczy zaznaczyć, że chce się wziąć udział w tej promocji i zweryfikować czy w podpisywanym wniosku znajduje się wymieniony wyżej lub podobny kod promocji. 
Co ważne w przypadku posiadania dostępu do sytemu Moje ING, jeśli o kartę wnioskujesz samodzielnie to maksymalny limit karty nie może przekroczyć 20 000 zł. Jeśli zaś o kartę wnioskujesz wspólnie z żoną/mężem, z którą pozostajesz we wspólnocie majątkowej, to maksymalny limit nie może przekroczyć 50 000 zł łącznie z zawartymi przez współmałżonka/ę umowami o pożyczki, limit zadłużenia w koncie i karty kredytowe w ING Banku Śląskim. W przypadku wnioskowania o kartę w oddziale lub na infolinii maksymalny limit nie możne przekroczyć 50 000 zł. Nie możesz też zgłosić sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku oraz powinieneś wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną. Czas na zawarcie samej umowy upływa 31 sierpnia 2018 r. i można ten proces sfinalizować online (w przypadku zawierania umowy poprzez bankowość internetową) lub w oddziale banku albo za pośrednictwem kuriera.
 
Warto też pamiętać o poniższym zapisie z regulaminu promocji:

Zastrzegamy, że dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/ chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w Systemie Moje ING w ramach Promocji.

 
Zatem prowadzący własną działalność gospodarczą będą musieli obejść się smakiem, chyba, że posiadają równolegle dochody z innych źródeł.
 

200 zł za 5 dowolnych płatności kartą!

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty, konieczne będzie już tylko wykonanie nią 5 dowolnych płatności bezgotówkowych. Mamy na to 30 dni od dnia zawarcia umowy. Regulamin promocji wspomina również, że samej umowy nie można wypowiedzieć do 31 października 2018 r. oraz prawidłowo obsługiwać zadłużenie na karcie (zapewne chodzi o terminową spłatę wykorzystanego limitu, zgodnie z generowanymi co miesiąc wyciągami). Nagroda, czyli 200 zł, zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej do 31 października 2018 r.
 

Promocja nr 2 – 200 zł za wyrobienie karty dodatkowej!

 

Kto może wziąć udział w promocji?

Druga z promocji związana z wydaniem dodatkowej karty kredytowej i wymaga oczywiście posiadania karty kredytowej w ING Banku Śląskim. Tym samym mogą z niej skorzystać zarówno osoby, które skorzystały z opisanej wyżej akcji nr 1, ale również obecni posiadacze „kredytówek” w tym banku. Drugim warunkiem jest brak wydania jakiejkolwiek dodatkowej karty kredytowej na dzień 1 lipca 2018 r. To zrozumiałe, wszak nie dziwi, że bank nie chce popularyzować swoich produktów, wśród osób, które już je posiadają.
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisany wyżej warunek, to wystarczy, że w oddziale banku złożyć dyspozycję wydania karty dodatkowej oraz podpiszesz oświadczenie o przystąpieniu do promocji. Ważne, że osoba, dla której wyrabiasz kartę dodatkową nie była posiadaczem żadnej karty kredytowej w ING Banku Śląskim przez cały okres trwania promocji.
 

Czym jest dodatkowa karta kredytowa?

Pewnie wiele osób mogło nie słyszeć wcześniej pojęcia „dodatkowa karta kredytowa”, więc chciałbym ten produkt krótko opisać. Dodatkowa karta kredytowa, jak sama nazwa wskazuje, wydawana jest do obecnie posiadanej „kredytówki”. Wydaje się ją bliskiej i zaufanej osobie, ponieważ płacąc kartą dodatkową korzystamy z limitu karty głównej. Tym samym proces wyrobienia takiej karty jest stosunkowo prosty i szybki. To po prostu dodatkowy plastik, przekazywany bliskiej osobie, bez wpływu na wcześniej przyznany limit. Oznacza to, że za spłatę kwoty zrealizowanej taką kartą odpowiada tylko i wyłącznie posiadacz karty głównej. Najczęściej karty dodatkowe wyrabia się dla współmałżonków, ale też dla rodziców czy dzieci. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by taką kartę wyrobić dla dowolnej osoby: kochanka, sąsiada, ciotki, itp. 😉
 

200 zł za 5 płatności dodatkową kartą kredytową!

Podobnie jak w podstawowej akcji tak i tutaj, konieczne będzie wykonanie 5 dowolnych płatności bezgotówkowych wydaną dodatkową kartą kredytową w ciągu 30 dni od dnia zawarcia Dyspozycji o wydanie dodatkowej karty kredytowej. Nagroda czyli 200 zł zostanie przekazana na rachunek karty kredytowej do 31 października 2018 r. Do tego czasu nie można zrezygnować z karty dodatkowej oraz prawidłowo obsługiwać zadłużenie na karcie.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec jak zawsze sprawdzam jakie potencjalnie opłaty niesie za sobą korzystanie z danego produktu. Wśród dostępnych w ING Banku Śląskim kart kredytowych najtańszą opcją jest karta kredytowa VISA. Wydanie karty jest darmowe. Brak jest również opłat miesięcznych za użytkowanie karty. Ponieść możemy natomiast opłatę roczną w wysokości 35 zł. Opłaty tej można uniknąć jeżeli średnia miesięczna wartość transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą za ostatnie 12 miesięcy wyniesie min. 200 zł. Tym samym wystarczy jedna duża transakcja (lub kilka mniejszych) na sumę 2400 zł by z opłaty rocznej zostać zwolnionym. Wybierając kartę Mastercard opłata roczna może wynieść 50 zł, a z jej naliczenia zwalnia wykonanie transakcji na poziomie średniomiesięcznym – 500 zł. W przypadku dodatkowych kart kredytowych kwestia opłat wygląda podobnie. Ich wydanie jest darmowe. Opłata roczna może wynieść 25 zł w przypadku kart VISA lub 30 zł w przypadku kart Mastercard. Opłata nie będzie pobrana jeżeli średnia miesięczna wartość transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą dodatkową za ostatnie 12 miesięcy wyniesie min. 200 zł (w przypadku karty VISA) lub 500 zł (w przypadku karty Mastercard).
 
Pełny regulamin promocji związanej z wyrobieniem głównej karty kredytowej znajduje się tutaj, a promocji związanej z dodatkową kartą kredytową tutaj. Tabelę Opłat i Prowizji znajdziesz tutaj.
 
Na koniec przypomnę, że aktualnie trwa również promocja konta osobistego w ING Banku Śląskim, w której można zyskać dodatkowe 140 zł! Szczegóły znajdują się w tym wpisie.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *