200 zł za wpływy wynagrodzenia w Santander Banku + 80 zł w programie poleceń!

200 zł za wpływy wynagrodzenia w Santander Banku!
Bank Zachodni WBK niedawno zmienił nazwę na Santander Bank Polska (nie mylić z Santander Consumer Bankiem), ale jak się okazuje w dalszym ciągu zamierza organizować akcje promocyjne dla nowych klientów. Właśnie powróciła świetna okazja na zgarnięcie dodatkowej nagrody w gotówce za zapewnienie wpływów wynagrodzenia na swoje konto w Santander Banku. Choć bank tym razem nieco okroił maksymalną premię (można zdobyć „tylko” 200 zł, a nie 300 zł jak w poprzedniej akcji) oraz nieco utrudnił warunki, to i tak jest to bardzo dobra i niewymagająca dużego zachodu promocja.

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać tylko osoby, które od 1 kwietnia 2018 r. nie posiadały w Santander Banku (a wcześniej BZWBK) żadnego konta osobistego prowadzonego w złotych polskich, z wyłączeniem kont oszczędnościowych. W poprzedniej akcji mogli wziąć udział również obecni klienci, którzy nie przelewali swojego wynagrodzenia do Santander Banku. Tym razem oferta skierowana jest tylko do nowych klientów. Szkoda.

 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane powyżej warunki to wystarczy, że założysz Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną lub Konto VIP z kartą Visa VIP oraz dostępem do bankowości internetowej w dowolny sposób. Aktualnie możliwe jest zyskanie dodatkowych 80 zł w programie poleceń, o którym piszę niżej.
Po założeniu konta konieczne będzie również złożenie dyspozycji przekazywania wynagrodzenia na nowootwarte konto osobiste poprzez zakładkę „Oferta banku” w bankowości internetowej lub poprzez infolinię banku. Dyspozycja ta, to nic innego, jak podanie nazwy i adresu pracodawcy, do którego bank prześle list z dyspozycją zmiany numeru rachunku bankowego do przelewu wynagrodzenia na konto prowadzone w Santander Banku. Czasu na spełnienie opisywanych warunków jest bardzo dużo, bo aż do 31 stycznia 2019 r.

200 zł za 5 wpływów wynagrodzenia!

Po złożeniu dyspozycji przekazywania wynagrodzenia wystarczy już tylko zapewnienie samych wpływów 🙂 Warto tutaj przytoczyć co bank definiuje jako wynagrodzenie:

wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach Banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe, jeśli na konto w Santander Banku wpływać będzie wynagrodzenie zyskiwać będziesz 50 zł miesięcznie, co razem daje 200 zł premii!

 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Premia w wysokości 50 zł miesięcznie będzie wypłacana na rachunek bankowy w Santander Banku, na które wpływać będzie wynagrodzenie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym uczestnik spełnił warunki promocji. Jeśli w danym miesiącu nie zanotowany zostanie wpływ wynagrodzenia, to za dany miesiąc nie uzyskasz premii, lecz dalej będzie mógł otrzymać premię w kolejnych miesiącach.
 

80 zł w programie poleceń Santander Banku!

Premię za wpływy z tytułu wynagrodzenia można dodatkowo zwiększyć korzystając z programu poleceń banku. Wystarczy podczas zakładania konta podać kod polecenia od osoby posiadającej już konto w Santander Banku. Kod ten można wygenerować w bankowości internetowej banku, zakładka „Oferta banku”, „Polecam bank”. Jeśli nie macie od kogo uzyskać kodu polecenia, możecie skorzystać z mojego – 1012403490.
 
W przypadku programu poleceń należy zwrócić uwagę, że nowym klientem, otwierającym konto w Santander Banku może być tylko osoba nie posiadająca wcześniej takiego konta, co najmniej od 1 grudnia 2017 r. Tym samym okres karencji jest dłuższy, niż w promocji z wpływem wynagrodzenia.
 
Jakie warunki trzeba spełnić, aby polecający i polecany otrzymali po 80 zł? Przede wszystkim nowy klient musi założyć Konto Jakie Chcę albo konto VIP wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej oraz nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych, wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji. Następnie do końca miesiąca następującego po otwarciu konta wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej banku oraz wydać 200 zł kartą debetową, kartą mobilną w telefonie lub BLIKIEM (dotyczy to tylko nowego klienta). I to tyle! Bank wypłaci nagrody do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków akcji!
 

Konto Jakie Chcę – prześwietlenie oferty

Chociaż w obu opisywanych promocjach można założyć zarówno Konto Jakie Chcę jak i konto VIP, to skupię się tylko na tym pierwszym, ponieważ jest ono tańsze 😉 Konto Jakie Chcę jest prowadzone bez żadnych opłat. Zapłacić możemy za kartę debetową. Do wybory są trzy warianty opłat/zwolnienia z opłat do wyboru:
– stała opłata 3 zł miesięcznie;
– 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku);
– 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku).
To jaki wariant wybrać możecie zdecydować samodzielnie. Wariant drugi jest najkorzystniejszy, ponieważ kilka drobnych zakupów zwalnia nas całkowicie z opłat za korzystanie z karty debetowej. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to dla osób do 26 roku życia są one darmowe. Dla osób starszych darmowe są tylko wypłaty z bankomatów własnych Santander Banku. Za pozostałe możemy zapłacić 5 zł za każdą taką wypłatę. Na szczęście możemy za darmo wypłacać środki korzystając z BLIKA 🙂 Na koniec dodam jeszcze, że posiadacze Kont Jakie Chcę mają możliwość dokonywania darmowych przelewów ekspresowych bez limitów całkowicie za darmo! To chyba jedyny bank w Polsce, który aktualnie oferuję taką opcję bez dodatkowych kosztów.
 
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *