200 zł za przetestowanie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim!

200 zł za przetestowaniem Konta z Lwem!
ING Bank Śląski aktualnie oferuje 140 zł za założenie Konta z Lwem dla nowych klientów. O szczegółach pisałem w tym wpisie. Okazuje się jednak, że trwa również dodatkowa okazja przeznaczona dla osób, które już posiadają w ING Banku produkt inny niż konto osobiste. Zakładając je, mogą zdobyć w łatwy sposób 200 zł, ale tylko pod warunkiem, że założone konto im się spodoba 🙂 Jeśli nie przypadnie im do gustu, będą musieli zadowolić się kwotą 30 zł. Brzmi intrygująco?

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 1 stycznia 2017 r. do 5 sierpnia 2018 r. nie posiadały żadnego konta osobistego w ING Banku Śląskim. Dodatkowo na dzień 5 sierpnia 2018 r. musiały być klientem banku, czyli posiadały jakikolwiek inny produkt niż konto osobiste.
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz warunki wskazane powyżej to wystarczy, że złożysz wniosek o Konto z Lwem, Komfort lub Mobi wraz z kartą debetową w dowolny wygodny dla Ciebie sposób. Możesz to zrobić w oddziale lub poprzez bankowość internetową Moje ING. Konto należy założyć najpóźniej do 30 września 2018 r. Dodatkowo w tym terminie należy zgłosić swój udział w akcji na specjalnej stronie promocji.
 

Jak zdobyć 200 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim?

Po założeniu konta wystarczy już tylko spełnić dwa proste warunki. Przez 3 kolejne miesiące należy zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty. Zakładając konto jeszcze w sierpniu wpływy i transakcje trzeba zrealizować w okresie wrzesień-listopad. Jeśli zaś konto założysz we wrześniu, to wspomniane warunki musisz wykonać w okresie październik-grudzień. Nagrody będą wypłacane do 30 grudnia 2018 r. dla kont założonych w sierpniu i do 31 stycznia 2019 r. dla kont założonych we wrześniu.
 

30 zł za wypełnienie ankiety!

Regulamin promocji przewiduje również zdobycie nagrody w wysokości 30 zł. W tym przypadku musimy spełnić podobne warunki jak do zdobycia premii w wysokości 200 zł (z tym, że wpływy oraz transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM można wykonać w dowolnym z 3 miesięcy następujących po miesiącu założenia konta) oraz dodatkowo wypełnić ankietę doświadczeń, która zostanie udostępniona w bankowości internetowej. Dla kont założonych w sierpniu należałoby to zrobić do 20 grudnia 2018 r. a dla kont założonych we wrześniu do 20 stycznia 2019 r. Wypłata premii nastąpi w takich samych terminach jak nagroda w wysokości 200 zł. Ale uwaga! Nie ma możliwości zdobycia premii w wysokości 200 zł + 30 zł. Jasno precyzuje to regulamin:

Uczestnicy Promocji mogą otrzymać tylko jedną z dwóch nagród: 200 zł albo 30 zł – w zależności, jakie warunki Promocji spełnią.

 
Tym samym ankiety doświadczeń z kontem zdecydowanie nie opłaca się wypełniać 😉
 
 

Czy promocję można połączyć z innymi akcjami banku?

Jak wspomniałem we wstępie, aktualnie trwa standardowa promocja kont osobistych w ING Banku Ślaskim, w której można zyskać 140 zł. Teoretycznie obie promocje się nie wykluczają. Ważne jest jednak, żeby wniosek o konto złożyć przez Internet (wymaga tego promocja z premią w wysokości 140 zł). Niestety wypełniając wniosek internetowy system wyświetla komunikat, że już jesteśmy klientem banku i nakazuje konto złożyć przez bankowość Moje ING. Tym samym choć regulaminy obu akcji się nie wykluczają, to w praktyce nie ma możliwości połączenia obu promocji i zdobycia w sumie 340 zł.
 

Konto z Lwem Direct i Mobi – prześwietlenie oferty

Pozostaje jeszcze sprawdzić ile kosztują produkty, do których założenia zachęca nas bank. Konta w ING Banku Śląskim wskazane w promocji są na szczęście bezwarunkowo darmowe (poza kontem Komfort, które pomijam). Zapłacić możemy za kartę debetową (7 zł miesięcznie i tylko w przypadku konta Direct), ale jeśli dokonamy transakcji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł kartą debetową do rachunku, opłata ta nie będzie pobierana. Nie zapłacimy również za wypłaty z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash. W przypadku innych bankomatów tylko pierwsza wypłata w danym miesiącu jest darmowa. Każda kolejna kosztuje 2,5 zł.
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *