200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole + 50 zł bonusu!

Nawet 350 zł za konto w Credit Agricole!

W Credit Agricole wystartowała nowa promocja, w której czeka 200 zł premii pieniężnej w zamian za przeniesienie konta z innego banku oraz zapewnienie regularnych wpływów na konto przez pierwsze 3 miesiące od otwarcia rachunku. Tym samym warunki nie są szczególnie skomplikowane i każdy będzie w stanie je w prosty sposób spełnić. A dodatkowo można skorzystać z programu poleceń i zyskać łatwo kolejne 50 zł 😉

Kto może skorzystać z promocji i jak do niej przystąpić?

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby, które od 1 kwietnia 2018 r. nie były posiadaczem, żadnego konta w banku Credit Agricole. Ponadto wykluczeni są Ci, którzy w przeszłości korzystali już z promocji polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku. Posiadanie w tym banku innych produktów niż konto osobiste np. karty kredytowej czy kredytu, nie jest problemem i nie wyklucza z udziału w akcji.

Możliwości przystąpienia do promocji jest kilka. Można to zrobić w placówce banku, za pośrednictwem serwisu telefonicznego lub, co chyba najwygodniejsze, poprzez stronę internetową banku. Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku i w tym okresie należy zawrzeć umowę o konto.

Czytaj także: 400 zł do Biedronki za przetestowanie darmowej karty Simplicity w Citi Handlowy!

200 zł za przeniesienie konta!

W promocji możliwe jest zdobycie 100 zł lub 200 zł jednorazowej premii w zamian za przeniesienie konta z innego banku do Credit Agricole oraz zapewnienie wpływów na nowootwarty rachunek. W tym celu konieczne będzie najpóźniej w ciągu 7 dni od zawarcia umowy złożenie tzw. Upoważnienia do przeniesienia konta wraz z Wnioskiem. Jest to dokument, w którym upoważnia się Credit Agricole do zamknięcia naszego rachunku w innym banku, jednocześnie wskazując nazwę banku, numer rachunku oraz podając nazwę pracodawcy, którego Credit Agricole ma poinformować o zmianie rachunku do wypłaty wynagrodzenia. Należy zadbać o to, by podpis złożony pod tym dokumentem zgadzał się ze wzorem podpisu w banku prowadzącym konto, które chcemy przenieść. Dalej pozostanie nam już tylko zapewnienie wpływów na nowootwarte konto.

100 zł otrzymamy jeśli przez 3 kolejne miesiące zapewnimy wpływy w kwocie co najmniej 1000 zł miesięcznie, ale niższe niż 3000 zł. 200 zł natomiast zyskamy gdy wpływy te będą w wysokości co najmniej 3000 zł miesięcznie. Jako wpływy na konto zgodnie z regulaminem promocji uznane będą wszystkie wpływy gotówkowe oraz przelewy z rachunków nienależących do uczestnika (lub do których jest pełnomocnikiem) prowadzonych w Credit Agricole lub w innych bankach. Tym samym przelew z własnego konta w innym banku, w tej promocji nie przejdzie, ale już przelew z rachunku np. żony/męża tak. Wcale nie trzeba przenosić wynagrodzenia 😉 Pierwszy wpływ musi nastąpić nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po dniu otwarcia konta. Może więc jest to dobra okazja by zamknąć posiadane lecz nieużywane konto w innym banku?

Premia w wysokości 100 lub 200 zł za przeniesienie konta zostanie przekazana na nowootwarty rachunek nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po zapewnieniu przez uczestnika trzeciego wymaganego wpływu na konto.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

50 zł premii w programie poleceń Credit Agricole!

Poza podstawową promocją równocześnie można skorzystać z programu poleceń by zyskać dodatkowe 50 zł. Żeby je zdobyć trzeba podczas wypełniania wniosku o konto podać kod polecenia uzyskany od osoby będącej obecnym klientem banku. Osoba polecająca może taki kod wygenerować poprzez stronę www.credit-agricole.pl/polecam. O ile w podstawowej promocji okres wykluczenia dla byłych klientów obejmuje posiadanie konta w Credit Agricole po 1.04.2018 r., o tyle w programie poleceń wynosi on 265 dni (w takim czasie przed zawarciem umowy nie można było posiadać konta w Credit Agricole).

Po wysłaniu wniosku o konto mamy 30 dni na zawarcie samej umowy. Konieczne będzie również wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych (zgód tych nie należy wycofywać w czasie trwania programu poleceń), a także zawrzeć umowę o bankowość internetową. Polecony otrzyma 50 zł jeśli w każdym z trzech miesięcy następujących po zawarciu umowy zapewni wpływy na konto o wartości in. 1000 zł lub wyda 300 zł kartą debetową w formie transakcji bezgotówkowych.

Czytaj także: 380 zł premii za otwarcie konta w Santander Banku + kolejne 300 zł jako zwroty za rachunki!

Konto dla Ciebie – prześwietlenie oferty!

Credit Agricole w ubiegłym roku wprowadził duże zmiany wśród dostępnych rodzajów kont. W tej chwili głównym rodzajem rachunku oraz upoważniającym do udziału w opisywanej promocji jest Konto dla Ciebie w wersji standardowej lub VIP. Większość klientów zapewne zainteresuje pierwszy z tych typów. Takie konto jest prowadzone za darmo pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu zanotowano wpływy na konto o wartości min. 1000 zł oraz wykonano jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKIEM (inaczej 7 zł miesięcznie). Dokładnie taki sam warunek zwolni nas z opłaty za kartę (w innym przypadku wyniesie ona 9 zł miesięcznie) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (inaczej 5zł za każda wypłatę). Tym samym warunki bezpłatności są proste do spełnienia i są podobne wielu innych dostępnych na rynku rachunków osobistych.

Czytaj także: 140 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim ponownie dostępne!

3% na koncie oszczędnościowym do 50 000 zł!

Na sam koniec dodam, że otwierając konto w Credit Agricole można dodatkowo skorzystać z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Wyniesie ono 3% dla środków w wysokości nawet 50 000 zł. Okres obowiązywania podwyższonego oprocentowania wynosi 4 miesiące od dnia otwarcia konta.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

2 komentarze

 1. Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń III – edycja 1” trwającego od 3 czerwca 2019 do 31 marca 2020: 3805954
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej do końca roku (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.

 2. Styczeń 2020 🙂 kodzik z 21.02.2020 to 4558346
  Dziękuję za skorzystanie i na zdrowie.

  50 zł dla Ciebie i dla mnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *