200 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku w nowej edycji Money Manii!

200 zł za założenie konta w Alior Banku!

W ramach cyklicznych promocji pod nazwą Money Mania pojawiła się właśnie okazja do zdobycia 200 zł w gotówce w zamian za założenie konta osobistego w Alior Banku oraz spełnienie kilku naprawdę prostych warunków. Poprzednia edycja tej akcji cieszyła się naprawdę sporym zainteresowaniem, więc i tym razem można spodziewać się, że będzie podobnie 🙂 A jeśli sama premia Cię nie przekonuje, to warto też spojrzeć na ofertę oszczędnościową w tym banku, gdzie dostępne jest oprocentowanie na koncie oszczędnościowym na poziomie 3% w skali roku!

Kto może skorzystać promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które w okresie 1 roku przed datą złożenia wniosku w opisywanej promocji nie posiadały konta osobistego, konta walutowego lub Karty Kibica w Alior Banku. Posiadacze innych produktów, w tym konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie są wykluczeni i mogą bez przeszkód wziąć udział w akcji.

Czytaj także: 250 zł w gotówce z darmowym kontem osobistym w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i założysz na niej swój profil. Osoby, które korzystały z poprzednich edycji promocji Money Manii wystarczy, że zalogują się na swój dotychczasowy profil w serwisie. Następnie za pomocą dostępnego na stronie linku należy złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową w Alior Banku. Składając wniosek pamiętaj, by wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, co jest niezbędne do przeprowadzenia weryfikacji spełnienia zakładanych warunków i wypłaty premii przez organizatora. Z kolei wyrażenie zgód marketingowych jest w pełni dobrowolne i nie ma wpływu na przyznanie premii. Czas na złożenie wniosku o konto mamy do 30 kwietnia 2020 r. a samo sfinalizowanie umowy (poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku lub za pośrednictwem kuriera) musi nastąpić do 31 maja 2020 r.

Czytaj także: Do 300 zł z kartą kredytową w Credit Agricole – II edycja!

Jak zdobyć 200 zł premii pieniężnej zakładając konto w Alior Banku?

Aby otrzymać gwarantowaną premię w wysokości 200 zł należy przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu zawarcia umowy:

 • co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej Alior Banku;
 • zapewnić wpływ lub wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 500 zł;
 • dokonać 3 płatności bezgotówkowych kartą debetową na dowolne kwoty.

No i oczywiście trzeba pamiętać o uzupełnieniu numeru konta w Alior Banku w swoim profilu na stronie promocji najpóźniej do 31 sierpnia 2020 r.

Warto też dodać, że jeśli chodzi o płatności bezgotówkowe, to jako te niespełniające warunków promocji będą uznane transakcje z kodami MCC (jest to kod przypisany terminalom płatniczym, określający rodzaj przeważającej działalności danego sklepu czy punktu handlowo-usługowego):

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe;
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Organizator poinformuje laureatów o przyznaniu nagrody najpóźniej do:

 • 31 lipca 2020 roku dla osób, które założyły konto w marcu 2020 roku i spełniły warunki akcji do 30 czerwca 2020 roku;
 • 28 sierpnia 2020 roku dla osób, które założyły konto w kwietniu 2020 roku i spełniły warunki akcji do 31 lipca 2020 roku;
 • 25 września 2020 roku dla osób, które założyły konto w maju 2020 roku i spełniły warunki akcji do 31 sierpnia 2020;

Sama kasa zostanie wysłana odpowiednio do 7 sierpnia, 4 września i 2 października 2020 r.

Czytaj także: Do 800 zł w programie poleceń Getin Banku + 50 zł dla nowych klientów!

3% na koncie oszczędnościowym, 1% zwrotu za płatności telefonem i bezprowizyjne płatności w walutach obcych!

Zakładając Konto Jakże Osobiste warto również skorzystać z dodatkowych korzyści jakie związane są tym typem rachunku. Co ważne, można je samodzielnie wybrać z pośród kilku dostępnych w ofercie, a także w dowolnym momencie zmieniać poprzez bankowość internetową. Dwie z nich można wybrać całkowicie za darmo, a gdyby ktoś chciał skorzystać z większej ilości, to każda kolejna korzyść kosztuje 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą;
 • Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym;
 • Limit w koncie bez odsetek przez 10 dni;
 • Zwrot 1% za płatności telefonem;
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą;
 • Pakiet assistance;
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych;
 • Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania

Z pośród wymienionych na szczególną uwagę zasługuje możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Stawka 3% w skali roku obowiązywać wtedy będzie do wysokości 20 000 zł co najmniej do 30 czerwca 2020 r., a po tym okresie zgodnie z Tabelą Oprocentowania. Wymagane jest comiesięczne wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na sumę 300 zł. Co ważne w tym przypadku nie ma żadnych ograniczeń co do kodów MCC.

Ciekawą korzyścią jest też możliwość płatności kartą bez dodatkowych kosztów przewalutowania. W praktyce operacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji. Tym samym otrzymujemy praktycznie najniższe możliwe kursy płacąc w 152 walutach!

Dodatkowo warto zainteresować się możliwością zyskiwania zwrotu za płatności dokonane telefonem (zarówno poprzez Google Pay, HCE jak i BLIKIEM). Zwrot wynosi 1% wartości dokonanych transakcji, a miesięcznie zyskać można maksymalnie 20 zł. Wykonując płatności ponownie warto zwrócić uwagę na kody MCC, ponieważ dokładanie takie same kody jak wcześniej wskazane są wykluczone z naliczania zwrotów.

Czytaj także: 100 zł za polecenie konta w PEKAO + 200 zł dla nowych klientów!

Konto Jakże Osobiste – prześwietlenie oferty!

Konto Jakże Osobiste, które należy założyć w promocji może kosztować aż 10 zł miesięcznie, ale zapewnienie wpływu (np. poprzez przelew z własnego konta w innym banku) na konto w wysokości 1500 zł miesięcznie zwalnia nas jej ponoszenia. Drugą opcją na zwolnienie z tej opłaty to nieukończenie 26 roku życia 😉  Za kartę debetową możemy zapłacić 5 zł miesięcznie, ale wykonanie płatności bezgotówkowych na kwotę 300 zł pozwoli uniknąć jej naliczenia. W tym przypadku nie ma wykluczeń kodów MCC, więc mogą to być dowolne transakcje. Na koniec wspomnę jeszcze o bankomatach. Wypłaty z maszyn własnych Alior Banku są darmowe, a te dokonywane z urządzeń należących do innych operatorów kosztują 2,5 zł za każdą taką wypłatę.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *