200 zł za otwarcie konta firmowego w Nest Banku + do 400 zł za terminal płatniczy!

Aż 600 zł za konto firmowe w Nest Banku!

Nest Bank ruszył z nową akcją promocyjną związaną z otwarciem darmowego konta firmowego tym banku. Zakładając BIZnest Konto oraz spełniając kilka dodatkowych warunków można zyskać 200 zł premii pieniężnej. Dodatkowo decydując się na terminal płatniczy można zyskać kolejną premię, w wysokości nawet 400 zł. To razem daje aż 600 zł! Całkiem nieźle jak za jeden z nielicznych dostępnych na rynku darmowych kont firmowych 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja przeznaczona jest wyłącznie dla osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą, które nie posiadały w Nest Banku żadnego konta firmowego w okresie 24 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej oferty, jak również nie są w trakcie wnioskowania o taki rachunek. Posiadanie innych produktów np. konta osobistego nie wyklucza z udziału w akcji!

Czytaj także: 300 zł w gotówce dla otwierających konto w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisywane wyżej warunki, to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i za jej pośrednictwem złożysz wniosek o założenie BIZnest Konta. W tym miejscu zaznaczam, że w promocji nie jest konieczne wyrabianie karty debetowej do rachunku, ani wyrażania dodatkowych zgód marketingowych. Uwaga – chociaż możliwość przystąpienia do promocji ma być dostępna do 9 marca 2020 r., to bank zastrzega sobie, że może zakończyć ofertę wcześniej, w przypadku gdy wyczerpana zostanie pula promocyjnych wniosków, która wynosi zaledwie 300 sztuk. Warto się więc spieszyć. Na szczęście po przekroczeniu zaplanowanej puli rejestracja zostanie zablokowana i każdy kto zdąży do tego czasu złożyć swój wniosek o otwarcie rachunku i spełni pozostałe warunki promocji, otrzyma przewidzianą premię. Ostatnią formalnością jaką należy spełnić jest zawarcie samej umowy, co musi nastąpić najpóźniej do 20 marca 2020 r.

Czytaj także: 50 zł za założenie konta w programie poleceń Santander Banku + 300 zł premii w dodatkowej promocji!

200 zł premii za wpływy i płatności do ZUS lub US!

Podstawowa premia jaką można zyskać zakładając rachunek firmowy w Nest Banku to 200 zł w gotówce. Żeby ją otrzymać wystarczy przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe (rozpoczynając najpóźniej od kwietnia 2020 r.):

  • zapewnić wpływy na nowootwarte konto w wysokości co najmniej 2000 zł miesięcznie;
  • zrealizować z rachunku przynajmniej raz w miesiącu przelew miesięcznej zaliczki na podatek dochodowy do Urzędu Skarbowego lub płatność składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o wartości min. 250 zł.

Za każdy miesiąc, w których te warunki będą spełnione, otrzymamy 50 zł. Premia będzie wypłacana do 20 dnia roboczego po miesiącu spełniania warunków i stanowi przychód prowadzonej działalności gospodarczej, więc to na uczestniku ciąży obowiązek odprowadzenia odpowiedniej kwoty podatku.

Jeśli chodzi o wpływy, to pod uwagę będą brane wszystkie uznania na rachunku z wyłączeniem wpływów z innych rachunków uczestnika (zarówno indywidualnych jak i firmowych) w Nest Banku lub innych bankach, wpływów z lokat oraz kredytów.

Nest Bank zaznacza, że może poprosić uczestnika o udokumentowanie wysokości zaliczki na podatek dochodowy. Będziemy mieć wtedy 7 dni na dostarczenie dokumentów potwierdzających jej wysokość.

Czytaj także: 150 zł za założenie konta w mBanku + 2,6% na koncie oszczędnościowym!

Do 400 zł za skorzystanie z oferty terminalu płatniczego!

Poza podstawową premią można zyskać również nawet 400 zł w zamian za skorzystanie z oferty terminali płatniczych First Data Polska. W tym celu podczas wnioskowania o konto trzeba zaznaczyć związany z tym checkbox oraz zawrzeć samą umowę z First Data Polska w zakresie obsługi i rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi z wykorzystaniem terminala płatniczego w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto w Nest Banku oraz zapewnić w ciągu 60 dni od zawarcia umowy o konto w Nest Banku wpływy z rozliczonych transakcji kartami płatniczymi w ramach zawartej z First Data Polska umowy.

Z kolei wysokość premii uzależniona będzie od zadeklarowanego czasu użytkowania terminala płatniczego określonego w umowie zawartej z First Data Polska zgodnie z poniższą tabelą:

400 zł za terminal płatniczy

Co ważne, regulamin mówi o okresie zadeklarowanym, a nie faktycznie obowiązującym czasie użytkowania terminala 😉

Czytaj także: 100 zł do sklepów Decathlon za otwarcie konta w Getin Banku + 50 zł w programie poleceń!

BIZnest Konto – prześwietlenie oferty!

Jak wspomniałem we wstępie BIZnest konto to jeden z nielicznych na rynku firmowych rachunków za prawdziwe 0 zł. Zakładając go nie zapłacimy nic za jego otwarcie oraz prowadzenie. Darmowe jest również posiadanie karty debetowej do rachunku oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Wszystkie przelewy krajowe w systemie Elixir zlecane w bankowości internetowej, w tym przelewy do ZUS i US są dostępne również bez dodatkowych opłat. Tym samym korzystając z promocji jednocześnie zyskujemy świetny rachunek, nie generujący dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *