200 zł za konto w BGŻ BNP Paribas!

200 zł za konto w BGŻ BNP Paribas!

Bank BGŻ BNP Paribas regularnie serwuje kolejne promocje swojego flagowego rodzaju rachunku osobistego – Konta Optymalnego. Tym razem do zdobycia jest 200 zł w gotówce, a warunki do spełnienia wcale nie są wygórowane. Jeśli dodamy do tego bezpłatność samego konta i karty do niego wydawanej, to wychodzi, że promocja jest warta rozważenia 😉 Warto się jednak spieszyć, ponieważ w akcji przewidziano jedynie 1500 nagród! Zapraszam na szczegółowe prześwietlenie tej promocji!

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które co najmniej od 24 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej oferty nie posiadały żadnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w banku np. kartę kredytową nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Sporo osób pyta mnie czy posiadanie rachunku w BGŻ Optima wyklucza z udziału w akcjach BGŻ BNP Paribas. Na szczęście odpowiedź brzmi – nie i związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Finanse w podróży – Chiny (Pekin)!

Jak przystąpić do promocji?

No dobra, wiemy już jakie warunki trzeba spełniać, żeby w ogóle myśleć o wzięciu udziału w akcji. Czas zatem przejść do działania i zarejestrować w niej swój udział. Przede wszystkim należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji złóż wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Optymalne wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej. Czas na rejestrację w promocji i wysłanie wniosku upływa 31 grudnia 2018 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i można ten proces sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 15 stycznia 2019 r. Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 1500 promocyjnych wniosków, więc warto się śpieszyć! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa.

Czytaj także: Jak oszczędzić na płatnościach walutowych?

Jak zdobyć 200 zł zakładając konto w BGŻ BNP Paribas?

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 4 mniejsze części po 50 zł każda. By zdobyć pierwszą „pięćdziesiątkę” należy najpóźniej do 31 stycznia 2019 r. aktywować aplikację mobilną GOmobile oraz wykonać minimum 3 płatności bezgotówkowe kartą w sklepach spożywczych. Czym są sklepy spożywcze każdy doskonale wie, ale z formalnego punktu widzenia należy zaznaczyć, że w promocji będą uwzględnione tylko zakupy w sklepach oznaczonych kodami MCC 5411 lub 5499 (kod MCC to kod przyporządkowany do terminala płatniczego określający dominujący charakter działalności sprzedawcy). Oczywiście wszystkie najpopularniejsze markety, dyskonty czy delikatesy spełniają te warunki 😉

Druga nagroda o wartości 50 zł przyznana zostanie jeśli uczestnik w lutym 2019 r.  spełni 2 warunki:

  • wykona minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą w sklepach spożywczych (obowiązują te same kody MCC, co dla pierwszej nagrody)
  • zapewni wpływ na założone konto osobiste w wysokości co najmniej 1000 zł (wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe)

Trzecią i czwartą nagrodę w wysokości 50 zł otrzymamy za spełnienie dokładnie tych samych warunków, co dla nagrody numer 2 tyle, że w marcu i kwietniu 2019 r. UWAGA – Jeśli nie spełnimy warunków dla którejkolwiek z nagród, to niestety nie będzie możliwości otrzymania kolejnych nagród. Przykładowo uczestnik spełni warunki dla nagrody nr 1, 3 i 4, ale nie uda mu się spełnić warunków dla nagrody nr 2. Oznacza to, że w takiej sytuacji otrzyma tylko 50 zł.

Czytaj także: Lokata strukturyzowana – czy to się w ogóle opłaca?

Kiedy nastąpi wypłata nagród?

Jeśli spełnimy opisane wyżej warunki akcji, to organizator poinformuje laureatów o przyznaniu nagrody najpóźniej do 19 marca 2019 r. dla 1 i 2 nagrody i do 17 maja 2019 r. dla nagrody numer 3 i 4. Sama kasa zostanie wysłana najpóźniej do końca odpowiednio marca i maja 2019 r. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu pierwszej nagrody i podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii.

Czytaj także: Optymalizacja podatkowe – co to jest IKZE?

Konto Optymalne – prześwietlenie

Na koniec oczywiście sprawdzam jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku wyboru Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.
Skorzystaj z promocji!
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *