200 zł za konto w Banku Millennium ponownie dostępne! (oraz 2,7% na koncie oszczędnościowym)

200 zł za konto w Banku Millennium!
Powraca możliwość zdobycia najwyższej w dotychczasowej historii Banku Millennium premii w wysokości 200 zł za założenie konta osobistego 360 lub 360 Student. Tak jak zwykle w przypadku akcji promocyjnych tego banku, same warunki oferty są banalnie proste. Tym razem jednak przewidziano pulę tylko 2000 wniosków! Warto się więc spieszyć. Jeśli dołożymy do tego możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania konta oszczędnościowego do 2,7% w skali roku (i to praktycznie na stałe!), to otrzymamy bardzo przyjemny pakiet korzyści. Z promocji nie każdy będzie mógł jednak skorzystać. Jakie są warunki akcji? O tym dowiesz się w dzisiejszym wpisie!

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać tylko nowi klienci Banku Millennium. Definicja wykluczeń w tym zakresie została bardzo szeroko opisanq w regulaminie akcji:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student

Jak widać lista wykluczeń jest bardzo szeroka. Generalnie przystępując do promocji nie można mieć jakiejkolwiek bieżącej relacji z bankiem. Wykluczone są ponadto osoby, które zawnioskowały o jakikolwiek produkt banku, a wniosek ten jest w trakcie procesowania. Jeśli jednak miałeś kiedyś konto osobiste w Banku Millennium, ale nie zakładałeś go w ramach akcji z dodatkową premią, to  możesz skorzystać z tej promocji.

Jak przystąpić do promocji?

Przede wszystkim należy za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej złożyć wniosek o konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową nie później niż do 24 września 2018 r. Ale uwaga – w promocji przewidziano pulę tylko 2000 wniosków. Po ich wyczerpaniu dalsze wnioskowanie o konto nie będzie już możliwe. Kto pierwszy ten lepszy! Samą umowę należy zawrzeć do 30 września 2018 r. za pośrednictwem kuriera lub poprzez wizytę w oddziale banku. Wybierając tą drugą opcję, koniecznie przypilnuj żeby pracownik nie wypełniał wniosku od początku, a jedynie finalizował wniosek złożony przez Internet. W innym przypadku to pracownik zgarnie prowizję za pozyskanie klienta, a z Twojej premii nici! Składając wniosek pamiętaj też o konieczności wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku, podmiotów powiązanych oraz firm współpracujących. Zgody tej nie można również odwołać w trakcie trwania promocji.
 

100 zł za 1 płatność mobilną!

Pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł zgarnąć można już za samo aktywowanie aplikacji mobilnej banku i dokonanie za jej pomocą przynajmniej jednej płatności zbliżeniowej telefonem lub płatności BLIK. Jeśli zrobisz to do 14 października 2018 r., to nagroda będzie Twoja. Ale to nie wszystko!
 

100 zł za spełnienie warunków bezpłatności konta!

Drugą z nagród, czyli kolejne 100 zł można zdobyć za dwukrotne spełnienie warunków bezpłatności konta (szerzej o tych warunkach piszę na końcu wpisu). Wystarczy w październiku oraz listopadzie 2018 r. zapewnić wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł (360 zł w przypadku konta 360 Student) oraz dokonać co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej karta lub BLIKIEM. I to tyle! Za spełnienie tych prostych warunków kolejna stówka będzie Twoja 😉
 

Kiedy nastąpi przekazanie premii?

Nagroda w akcji została podzielona na dwie części, więc i ich wypłata będzie następowała oddzielnie. W przypadku spełnienia warunków dla pierwszej nagrody, przelew w wysokości 100 zł zostanie dokonany na otworzone w ramach akcji konto do 18 października 2018 r. W przypadku drugiej stówki, jej wypłata nastąpi nie później niż do 22 grudnia 2018 r. Łącznie zatem do końca roku można w bardzo prosty sposób stać się bogatszym o 200 zł 😉
 

A ile to wszystko kosztuje?

Konta osobiste w Banku Millennium są w mojej opinii jednymi z najlepszych na rynku, a zasady ich bezpłatności wprost pokrywają się z warunkami opisywanej promocji. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta i karty wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360 Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia) oraz zaledwie jedna transakcja bezgotówkowa w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są całkowicie darmowe po spełnieniu warunków bezpłatności konta i karty.
 

2,7% na koncie oszczędnościowym!

Z oferty warto skorzystać również dlatego, że otwierając dodatkowo konto oszczędnościowe Profit zyskać można oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku, nawet do kwoty 100 tys. zł. Jest to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. Dodatkowo na blogu pisałem o tym w jaki sposób zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie na dłuższy czas. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj.
 

 

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *