200 zł za konto w Banku Millennium + 2,7% na koncie oszczędnościowym!

200 zł za założenie konta w Banku Millennium!
Powraca bardzo dobra promocja kont osobistych w Banku Millennium. Można w niej zdobyć nawet 200 zł (jest to najwyższa premia jaką Bank Millennium kiedykolwiek oferował nowym klientom w zamian za założenie konta osobistego). A że same warunki promocji są bardzo proste (wystarczy dwukrotnie spełnić warunki bezpłatności konta), to i do wzięcia udziału w akcji nie trzeba chyba nikogo zbyt długo namawiać 🙂

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać tylko nowi klienci Banku Millennium, którzy według regulaminu definiowani są w sposób następujący:

Uczestnikiem  Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku,  jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik,  przedstawiciel  ustawowy,  opiekun  lub  kurator  posiadacza  rachunku,  jak  również  jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej  karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta  360° Student  organizowanej  przez  Bank  lub  inny  podmiot  w ramach, której otworzył Konto  360° lub Konto 360° Student.

Jak widać lista wykluczeń jest bardzo szeroka. Generalnie przystępując do promocji nie można mieć jakiejkolwiek bieżącej relacji z bankiem. Wykluczone są ponadto osoby, które zawnioskowały o jakikolwiek produkt banku, a wniosek ten jest w trakcie procesowania. Dodatkowo jeśli miałeś kiedyś konto osobiste w Banku Millennium, ale nie zakładałeś go w ramach akcji z dodatkową premią, to również możesz skorzystać z tej promocji.
 

Jak przystąpić do promocji?

Przede wszystkim należy za pośrednictwem dedykowanej strony promocji złożyć wniosek o konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową nie później niż do 26 listopada 2018 r. Umowę należy zawrzeć do 30 listopada 2018 r. za pośrednictwem kuriera lub poprzez wizytę w oddziale banku. Wybierając tą drugą opcję, koniecznie przypilnuj żeby pracownik nie wypełniał wniosku od początku, a jedynie finalizował wniosek złożony przez Internet. W innym przypadku to pracownik zgarnie prowizję za pozyskanie klienta, a z Twojej premii nici! Składając wniosek pamiętaj też o konieczności wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z bankiem, w tym poprzez kanały elektroniczne oraz telefon. Zgody tej nie można również odwołać w trakcie trwania promocji.

200 zł w gotówce za spełnienie warunków bezpłatności konta!

Aby otrzymać 200 zł premii pozostanie spełnić jeszcze trzy proste warunki. Przede wszystkim do 5 grudnia 2018 r. należy aktywować aplikację mobilną banku. Następnie w grudniu 2018 r. oraz styczniu 2019 r. należy zapewnić wpływ na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł (może to być przelew z naszego konta w innym banku) oraz dokonać 1 operację bezgotówkową kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy. Pod uwagę będą brane zarówno transakcje w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie. I to tyle! 🙂
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Nagroda w promocji czyli premia pieniężna w wysokości 200 zł będzie wypłacona na rachunek w Banku Millennium założony w ramach opisywanej akcji. Powiadomienie uczestników o przyznaniu premii oraz sama jej wypłata nastąpi do 15 lutego 2018 r. Premia oczywiście jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.
 

2,7% na koncie oszczędnościowym!

Z oferty warto skorzystać również dlatego, że otwierając dodatkowe konto oszczędnościowe Profit zyskać można oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku, nawet do kwoty 200 tys. zł. Jest to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. Dodatkowo na blogu pisałem o tym w jaki sposób zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie na dłuższy czas. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj.

Konto  360° i Konto 360° Student  – przeswietlenie oferty

Konta osobiste w Banku Millennium są w mojej opinii jednymi z najlepszych na rynku, a zasady ich bezpłatności wprost pokrywają się z warunkami opisywanej promocji. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta i karty wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360 Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia) oraz zaledwie jedna transakcja bezgotówkowa w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są również całkowicie darmowe.
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *