200 zł w promocji „Nowy rok z kartą kredytową w Banku Millennium” + 5% moneybacku!

200 zł z kartą kredytową w Banku Millennium!

Powraca znana już akcja promocyjna kart kredytowych w Banku Millennium. W aktualnej akcji czeka 200 zł premii pieniężnej, a same warunki zostały nieznacznie uproszczone. Dodatkowo można też skorzystać z równoległej promocji kart kredytowych Alfa oraz Impresja i zyskiwać jeszcze 5% zwrotu od płatności wykonanych w wybranych sklepach.

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być osobą, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała lub nie posiada w Banku Millennium żadnej głównej karty kredytowej, a także nie jest i nie była w trakcie procesu rezygnacji z takiej karty (w tym odstąpienia lub wypowiedzenia umowy). I to tyle! Posiadanie innych produktów w tym banku np. konta osobistego nie wyklucza z udziału w akcji. A konto osobiste w Banku Millennium warto założyć w odrębnej promocji, w której czeka kolejne 200 zł premii!

Czytaj także: Nawet 300 zł w formie zwrotów za płatności kartą kredytową w Credit Agricole!

Jak przystąpić do promocji?

Wnioski o wydanie karty kredytowej można wyłącznie w bankowości internetowej Millenet lub aplikacji mobilnej. Do wyboru są następujące karty:

 • Millennium Visa Impresja,
 • Millennium MasterCard Impresja,
 • Millennium Visa Alfa,
 • Millennium Visa Gold,
 • Millennium MasterCard Gold.

Co ważne, minimalny limit karty wymagany w promocji to 3000 zł (5000 zł dla złotych kart). O kartę należy zawnioskować najpóźniej do 10 lutego 2020 r. Samo zawarcie umowy może nastąpić w terminie późniejszym. Uwaga w promocji przewidziana jest pula 2000 nagród przeznaczona dla osób, które jako pierwsze zawnioskują o kartę, a następnie spełnią pozostałe warunki akcji! Na szczęście bank poinformuje o wyczerpaniu się puli na swojej stronie internetowej, więc wystarczy przed złożeniem wniosku sprawdzić czy nie ma takiego komunikatu.

Czytaj także: Konto na selfie z premią 200 zł w banku PEKAO!

Jak zdobyć 200 zł zakładając kartę kredytową w Banku Millennium?

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty trzeba jeszcze spełnić jeden warunek. Konieczne będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych (nową kartą, w tym również za pośrednictwem BLIKA) na łączną kwotę min. 200 zł dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych:

 • w styczniu 2020: do dnia 29 lutego, od dnia 1 do dnia 31 marca 2020 oraz od dnia 1 do dnia 30 kwietnia 2020 r.,
 • w lutym 2020: do 31 marca, od dnia 1 do dnia 30 kwietnia oraz od 1 do 31 maja 2020 r.

Wykluczone są płatności zwrócone, odrzucone lub nieautoryzowane. I to tyle! Nagroda zostanie przekazana do końca maja 2020 roku dla wniosków złożonych w styczniu oraz do końca czerwca 2020 roku dla wniosków złożonych w lutym, w formie uznania na karcie kredytowej i do tego czasu należy być jej posiadaczem. Po tym okresie możemy zdecydować czy chcemy dalej z karty korzystać, czy też z niej zrezygnować.

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl z darmową kartą kredytową Simplicity w banku Citi Handlowy!

5% moneybacku do 760 zł rocznie dzięki karcie Impresja lub Alfa!

Choć w promocji można założyć jedną z kilku wybranych kart kredytowych z oferty Banku Millennium, to zdecydowanie najkorzystniej będzie wybrać kartę Impresja lub Alfa. Pozwalają one bowiem zyskiwać 5% zwrotu od płatności zrealizowanych u wybranych partnerów. Poniżej lista sklepów, w których można zgarniać zwroty:

Lista partnerów dla karty Impresja
Karta Impresja – lista sklepów, w których można zyskiwać moneyback
Karta Alfa - lista sklepów
Karta Alfa – lista sklepów, w których można zyskiwać moneyback

Zachęcam też do zerknięcia do regulaminów moneybacku dla obu kart, które zamieszczam na końcu wpisu, ponieważ są tam dokładnie opisane wszystkie ograniczenia np. w przypadku niektórych partnerów zwrot przysługuje tylko za transakcje dokonane w sklepach stacjonarnych.

Łącznie do zdobycia jest aż 760 zł moneybacku rocznie. Co ciekawe, brak jest ograniczeń miesięcznych uzyskiwanych zwrotów, więc przy większych wydatkach całą roczną pulę można zdobyć nawet w jeden miesiąc 😉

Czytaj także: 160 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim!

Karta Impresja i Alfa w Banku Millennium – prześwietlenie oferty!

Karty kredytowe Impresja i Alfa wydawane są bez opłat. Ich obsługa może kosztować 7,99 zł miesięcznie, ale standardowo istnieje możliwość zwolnienia z tej opłaty w przypadku wykonania min. 5 płatności w poprzednim miesiącu. Jednakże w regulaminie przewidziano specjalne ułatwienie dla uczestników tej promocji, ponieważ przez pierwsze 12 miesięcy od wydania karty, opłaty za kartę można uniknąć przy dokonaniu zaledwie 1 płatności miesięcznie.

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

 1. Witam
  Gdyby ktoś nie miał jeszcze konta w Millenium (a jest ono potrzebne do skorzystania z tej promocji KK), to dodatkowo można zarobić 80 – 90 zł. za otwarcie konta z polecenia. Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *