200 zł w gotówce za założenie konta w Toyota Banku + do 10% zwrotu za paliwo!

200 zł za konto w Toyota Banku!

Okazje na dodatkowy zarobek od Toyoty Banku dość rzadko pojawiają się na blogu, ponieważ bank ten sporadycznie oferuje tego typu akcje. Tym razem jednak, wspólnie z partnerem – wydawcą serwisu money.pl, w ramach cyklicznej promocji Moneymania, przygotowano całkiem ciekawą ofertę. Dzięki niej, w zamian za założenie konta osobistego oraz lokaty, można zyskać 200 zł premii pieniężnej i nawet do 10% zwrotu za paliwo! Zainteresowani?

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być nowym klientem, czyli osobą, która aktualnie nie posiada żadnego produktu w Toyota Banku. Ponadto wykluczone są osoby, które w okresie od 01.03.2018 do 04.03.2019 roku zamknęły posiadane Moto Konto (dawniej Konto Jedyne).

Czytaj także: 80 zł na start + 200 zł za wpływy wynagrodzenia w Santander Banku!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisany wyżej warunek, to wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji (punkt ten nie dotyczy osób, które już wcześniej rejestrowały się w poprzednich edycjach Moneymanii), a następnie złożysz wniosek o Moto Konto za pośrednictwem indywidualnego linku dostępnego po zalogowaniu. Należy to zrobić maksymalnie do 31 marca 2019 r. Pamiętaj, żeby przy składaniu wniosku wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej, a także na ujawnienie tajemnicy bankowej (jest to niezbędne, żeby bank mógł poinformować organizatora, że spełniłeś warunki promocji).

150 zł premii za założenie lokaty i przystąpienie do programu „Tankuj korzyści”!

Pierwszą część premii, czyli 150 zł można zdobyć w zamian za spełnienie kilku warunków najpóźniej do 23 kwietnia 2019 r. Przede wszystkim należy pobrać na swój telefon komórkowy aplikację „Tankuj korzyści” ze sklepu Google Play lub AppStore i za jej pośrednictwem dołączyć do dodatkowej promocji dla klientów Toyota Banku – „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo” akceptując wymagane zgody (o programie piszę szerzej w dalszej części wpisu). Następnie należy w aplikacji zarejestrować posiadany samochód poprzez zeskanowanie kodu Aztec umieszczonego w dowodzie rejestracyjnym pojazdu. Tutaj od razu wspomnę, że w praktyce nie musi to być samochód, dla którego jesteśmy wskazani jako właściciel w dowodzie rejestracyjnym, ani jak niektórzy mogliby myśleć, auto marki Toyota 😉

Ostatnim warunkiem jaki należy spełnić jest założenie poprzez bankowość internetową lokaty Sprint na 180 dni z oprocentowaniem 2,4% w skali roku. Minimalna kwota lokaty wymagana w promocji to 5000 zł. Lokatę należy utrzymać co najmniej przez 90 dni, ale oczywiście nie polecam jej zrywać przed terminem, ponieważ wtedy utracimy należne odsetki!

Czytaj także: 200 zł w gotówce przy założeniu konta w BGŻ BNP Paribas!

50 zł za zwrot w programie „Tankuj korzyści”!

Poza podstawową premią, można zyskać dodatkowe 50 zł w zamian za uzyskanie w okresie od 1 maja do 31 lipca 2019 r. co najmniej 1 zwrotu w programie „Tankuj korzyści”. Nagroda będzie przyznana tylko jeśli spełnimy równocześnie warunki dla odbioru 1 nagrody! Organizator poinformuje laureatów (zarówno pierwszej, jak i drugiej) o przyznaniu nagrody do 24 sierpnia 2019. Wtedy też, najpóźniej do 10 września 2019 r., trzeba będzie ponownie zalogować się na stronie promocji i podać numer założonego w ramach akcji Moto Konta. Sama premia zostanie przelana na wskazane konto do 30 września 2019 r.

Program „Tankuj korzyści” – prześwietlenie promocji!

I tutaj przechodzimy do wyjaśnienia czym w ogóle jest program „Tankuj korzyści”. Otóż dzięki równoległej promocji Toyota Banku posiadacze Moto Konta mogą zyskiwać do 10% zwrotu za paliwo. Aby go jednak otrzymać trzeba spełnić kilka podstawowych warunków:

  • posiadać Moto Konto wraz z kartą płatniczą;
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych przez bank w celu marketingu produktów i usług podmiotów współpracujących (Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. oraz Toyota Motor Poland Co. Ltd Sp. z o.o.); zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu marketingu produktów i usług podmiotów współpracujących z bankiem oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług podmiotów współpracujących z bankiem;
  • nie dokonywać więcej niż 3-krotnie niedozwolonego salda debetowego na rachunku
  • co najmniej 1 raz w miesiącu logować się do aplikacji mobilnej „Tankuj korzyści”

Zwrot będzie naliczany za płatności dokonywane na stacjach paliw, a konkretnie w punktach, w których terminal płatniczy ma jeden z następujących kodów MCC (kod MCC określa dominujący charakter danego sklepu bądź punktu usługowego): 5172, 5541, 5542, 5983 lub 9752. Oczywiście wszystkie najpopularniejsze stacje paliw mają właśnie jeden z tych kodów.

Jeśli jesteś posiadaczem samochodu innej marki niż Toyota lub Lexus, to możesz uzyskiwać 5% zwrotu za płatności na stacjach paliw pod warunkiem utrzymania średniomiesięcznego salda na Moto Koncie w wysokości min. 1000 zł oraz średniomiesięcznego salda oszczędności na poziomie min. 10 000 zł. Konieczne będzie również dokonanie transakcji kartą na kwotę min. 500 zł miesięcznie w punktach innych niż stacje paliw. Z kolei aby zdobywać 10% zwrotu posiadacze „nietoyotowych” aut muszą wykazać się średniomiesięcznym saldem na Moto Koncie w wysokości min. 3000 zł oraz średniomiesięcznym saldem oszczędności na poziomie min. 50 000 zł. Więcej trzeba też płacić kartą – min. 1000 zł miesięcznie.

Znacznie prostsze warunki uzyskiwania zwrotu są przewidziane dla posiadaczy aut marki Toyota lub Lexus. 5% zwrotu od transakcji na stacjach paliw można zyskać przy średniomiesięcznym saldzie na koncie w wysokości 1000 zł lub średniomiesięcznym saldzie oszczędności na poziomie 2500 zł. Dodatkowe transakcje kartą nie są wymagane! Natomiast warunki uzyskiwania zwrotu w wysokości 10% są dokładnie takie same, jak dla posiadaczy aut innych marek. Wyjątkiem jest sytuacja posiadania aktywnej umowy finansowania auta Toyota lub Lexus (z wyłączeniem refinansowania). Regulamin definiuje te pojęcia następująco:

Finansowanie – zakup nowego, bądź używanego samochodu marki Toyota, Lexus w salonie sprzedaży Toyota, Lexus na terenie RP finansowany dowolnym produktem z oferty Banku, lub Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. (dalej „Toyota Leasing”) uruchomionym od 21.08.2018 r

Refinansowanie –pozyskanie od Banku lub Toyota Leasing środków pieniężnych na spłatę całkowitą lub częściową umów kredytu lub leasingu w Banku lub Toyota Leasing.

W takim przypadku, by otrzymać 10% zwrotu za paliwo koniczne będzie średniomiesięczne saldo na koncie w wysokości min. 3000 zł, średniomiesięczne saldo oszczędności na poziomie min. 10000 zł oraz transakcje kartą na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

Wypłata premii za dany miesiąc następować będzie do 10-tego dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Czytaj także: Gwarantowane 300 zł za konto w mBanku + 250 zł w programie poleceń!

Moto Konto – prześwietlenie oferty!

Na koniec jeszcze tylko rzut oka na warunki prowadzenia Moto Konta. Żeby było ono prowadzone bezpłatnie konieczne jest spełnienie jednego z następujących warunków:

  • utrzymanie średniomiesięcznego salda na koncie w wysokości min. 1000 zł lub
  • utrzymanie średniomiesięcznego salda na lokatach w wysokości min. 2500 zł lub
  • spłacanie rat kredytu w Toyota Bank lub leasingu w Toyota Leasing

W innym przypadku konto będzie kosztować 2,49 zł miesięcznie. W praktyce bank i tak pobiera tę opłatę na początku miesiąca, a po spełnieniu wskazanych wyżej warunków bezpłatności zwraca ją na konto. Z kolei karta debetowa do rachunku jest prowadzona za darmo bez dodatkowych warunków. Można też liczyć na 3 bezpłatne wypłaty z dowolnych bankomatów w miesiącu (kolejne kosztują 4,5 zł)

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *