200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w banku PEKAO!

200 zł premii z kontem przekorzystnym w banku PEKAO!

Ponownie wraca możliwość zdobycia 200 zł premii pieniężnej w zamian za założenie Konta Przekorzystnego w banku PEKAO. Co ciekawe tym razem wysokość premii zależy od…. tego w jaki sposób zostanie założone konto. Osoby, które zdecydują się na jego otwarcie w oddziale banku zarobią o 100 zł mniej niż osoby, które zrobią to poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną abnku 😉 A do tego wciąż dostępna jest oferta wyższego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, które wynosi 3% przez okres aż 180 dni! Zainteresowani?

Kto może skorzystać z promocji?

Aby móc skorzystać z akcji należy być osobą, która w okresie od 01 stycznia 2018 r. do 30 września 2019 r. nie posiadała lub nie współposiadała żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w banku PEKAO. Posiadanie innych produktów, np. karty kredytowej, konta oszczędnościowego czy kredytu nie wyklucza z udziału w akcji!

Czytaj także: 200 zł w gotówce za otwarcie konta w Banku Millennium!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisany wyżej warunek, to wystarczy, że zawnioskujesz o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą lub aplikacją PeoPay poprzez dedykowaną podstronę na stronie internetowej banku lub w aplikacji mobilnej, a następnie zawrzesz umowę o konto najpóźniej do 31 grudnia 2019 r. Do zawarcia umowy należy skorzystać z biometrii twarzy, którą od jakiegoś czasu wykorzystuje bank PEKAO do weryfikacji tożsamości. Tak jak wspomniałem we wstępie tylko w ten sposób będziesz mógł zyskać pełną premię. Umowy zawierane w oddziałach PEKAO wiązać się będą z możliwością otrzymania premii w wysokości tylko 100 zł. Co ważne bank daje jednak furtkę zawarcia umowy w oddziale, jeśli na etapie zastosowania biometrii wystąpi negatywna weryfikacja tożsamości lub inny błąd i nie uda się zawrzeć w ten sposób umowy.

Czytaj także: Pożyczka z RRSO 0% z bonusem w wysokości 250 zł od Credit Agricole!

200 zł za 1 wpływ i 1 płatność kartą lub za pomocą PeoPay miesięcznie!

Same warunki jakie trzeba spełnić, by otrzymać nagrodę są ultra proste. Wystarczy, że do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprościej dokonując przelew ze swojego konta w innym banku) oraz wykonamy co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub poprzez aplikację mobilną PeoPay, a otrzymamy pierwsze 100 zł. Drugą „stówkę” zgarniemy za spełnienie tych samych warunków w ciągu kolejnych 3 miesięcy. Łącznie więc warunki wpływu i płatności kartą trzeba spełnić czterokrotnie! Uczestnicy, którzy założyli konto w oddziale PEKAO, a nie poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną banku zyskają tylko pierwszą nagrodę, za spełnienie opisywanych warunków w pierwszym miesiącu.

I to tyle! Pierwsza nagroda w wysokości 100 zł zostanie przelana na nowootwarte konto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy, a kolejna premia powinna wpłynąć maksymalnie do 29 maja 2020 r.

Czytaj także: 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka z kartą kredytową w BNP Paribas!

3% do 30 tys. zł na koncie oszczędnościowym!

Poza premią pieniężną za założenie konta osobistego można też skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym do 3% w skali roku do kwoty 30 tys. zł. Takie oprocentowanie obowiązywać będzie przez pół roku (180 dni) od otwarcia rachunku oszczędnościowego, a samo konto możemy założyć najpóźniej do 8 stycznia 2020 r. Konta oszczędnościowe w banku PEKAO są prowadzone bezwarunkowo za darmo i co warto odnotować, wszystkie przelewy z tego konta na konto osobiste zlecane poprzez bankowość mobilną są darmowe. Tym samym można mieć stały dostęp do swoich środków bez obaw o dodatkowe opłaty.

Czytaj także: 140 zł z kontem Direct lub Mobi w ING Banku Śląskim!

Konto Przekorzystne – prześwietlenie oferty!

Konto Przekorzystne, to w mojej opinii jeden z lepszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie może kosztować 6 zł, ale wystarczy comiesięczny wpływ na kwotę minimum 500 zł, by tej opłaty uniknąć. Z kolei za kartę można zapłacić 3 zł miesięcznie, ale wystarczy 1 transakcja bezgotówkowa za jej pomocą lub poprzez aplikację PeoPay, by nie została naliczona. Zarówno w przypadku konta jak i karty warunki bezpłatności sprawdzane są za miesiąc poprzedzający pobranie opłaty. Wybierając kartę z logo Mastercard zyskujemy świetne narzędzie do płatności w walutach obcych. Transakcje takie są bowiem przeliczane z danej waluty na złotówki po kursach organizacji płatniczej, a nie banku. Takie kursy są lepsze nawet niż kursy w kantorach internetowych! Jeśli chodzi o wypłaty gotówki z bankomatów, to te dokonywane z urządzeń własnych banku, oraz dwie pierwsze w danym miesiącu z pozostałych, są darmowe (inne 2%, min. 5 zł). Trzeba też zaznaczyć, że bank pobiera 20 groszy za każdy SMS do potwierdzania transakcji, ale można wybrać alternatywną opcję autoryzacji transakcji za pomocą aplikacji mobilnej, co jest zupełnie darmowe. I na koniec wspomnę, że osoby do 26 roku życia za korzystanie zarówno z karty, jak i konta nie zapłacą nic, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków ?

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *