200 zł w gotówce za założenia konta osobistego w Banku Millennium!

200 zł za konto w Banku Millennium!
Wystartowała kolejna akcja promująca założenie konta osobistego w Banku Millennium. Tym razem do zdobycia jest 200 zł w gotówce na bardzo prostych zasadach. Niestety, podobnie jak we wszystkich ostatnich akcjach tego banku, regulamin wyklucza z udziału wszystkie osoby, które już wcześniej korzystały z jakiejkolwiek akcji premiowej związanej z założeniem Konta 360 lub 360 Student. Jak na razie tylko Bank Millennium stosuje tak rygorystyczne warunki dostępu do udziału w promocji. Cóż, pozostaje mieć tylko nadzieję, że w przyszłości się to zmieni 🙂 A tymczasem zapraszam do pełnego prześwietlenia tej oferty!

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać tylko nowi klienci Banku Millennium, którzy według regulaminu definiowani są w sposób następujący:

Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które na dzień rozpoczęcia Promocji posiadają jakikolwiek produkt w Banku, są stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub są uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również są użytkownikami jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej, poręczają w Banku kredyt lub posiadają jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także są byłymi Klientami Banku, którzy uczestniczyli w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student, organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student.

 
Jak widać lista wykluczeń jest bardzo szeroka. Generalnie przystępując do promocji nie można mieć jakiejkolwiek bieżącej relacji z bankiem. Wykluczone są osoby, które zawnioskowały o jakikolwiek produkt banku, a wniosek ten jest w trakcie procesowania. Dodatkowo jeśli miałeś kiedyś konto osobiste w Banku Millennium, ale nie zakładałeś go w ramach akcji z dodatkową premią, to również możesz skorzystać z tej promocji.
 

 

Jak przystąpić do promocji?

Przede wszystkim należy za pośrednictwem dedykowanej strony promocji złożyć wniosek o konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową nie później niż do 27 lipca 2018 r. Umowę należy zawrzeć do 31 lipca 2018 r. za pośrednictwem kuriera lub poprzez wizytę w oddziale banku. Wybierając tą drugą opcję, koniecznie przypilnuj żeby pracownik nie wypełniał wniosku od początku, a jedynie finalizował wniosek złożony przez Internet. W innym przypadku to pracownik zgarnie prowizję za pozyskanie klienta, a z Twojej premii nici! Składając wniosek pamiętaj też o konieczności wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z bankiem, w tym poprzez kanały elektroniczne oraz telefon. Zgody tej nie można również odwołać w trakcie trwania promocji.
 

200 zł w gotówce za spełnienie warunków bezpłatności konta!

Aby otrzymać 200 zł premii pozostanie spełnić jeszcze dwa proste warunki. W sierpniu oraz wrześniu 2018 r. należy zapewnić wpływ na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł (może to być przelew z naszego konta w innym banku) oraz dokonać 1 operację bezgotówkową kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy. Pod uwagę będą brane zarówno transakcje w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie. I to tyle! 🙂
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Nagroda w promocji czyli premia pieniężna w wysokości 200 zł będzie wypłacona na rachunek w Banku Millennium założony w ramach opisywanej akcji. Powiadomienie uczestników o przyznaniu premii oraz sama jej wypłata nastąpi do 15 października 2018 r. Premia oczywiście jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.
 

 

A ile to wszystko kosztuje?

Konta osobiste w Banku Millennium są w mojej opinii jednymi z najlepszych na rynku, a zasady ich bezpłatności wprost pokrywają się z warunkami opisywanej promocji. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta i karty wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360 Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia) oraz zaledwie jedna transakcja bezgotówkowa w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są również całkowicie darmowe.
 

2,7% na koncie oszczędnościowym!

Z oferty warto skorzystać również dlatego, że otwierając dodatkowe konto oszczędnościowe Profit zyskać można oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku, nawet do kwoty 100 tys. zł. Jest to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. Dodatkowo na blogu pisałem o tym w jaki sposób zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie na dłuższy czas. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj.
 
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a Tabela Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *