200 zł w gotówce za konto w BGŻ BNP Paribas!

200 zł za konto w BGŻ BNP Paribas!

Powraca baaardzo popularna promocja kont osobistych w BGŻ BNP Paribas! Do zdobycia ponownie jest 200 zł w gotówce za założenie konta i spełnienie kilku prostych warunków. Poprzednia akcja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że skończyła się przed czasem! Tym razem w puli jest 1500 wniosków, więc nie ma co zwlekać z decyzją o przystąpieniu do oferty! A jakie są szczegóły akcji? Sprawdźmy to!

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które od 24 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej oferty nie posiadały żadnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej z bankiem, co oznacza, że posiadając inny produkt w banku np. kartę kredytową nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Jeśli zastanawiasz się czy posiadanie rachunku w BGŻ Optima wyklucza Cię z udziału w akcjach BGŻ BNP Paribas., to na szczęście odpowiedź brzmi – nie i związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 100 zł za otwarcie konta osobistego w banku PEKAO + 3% na koncie oszczędnościowym!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Optymalne wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 14 lutego 2019 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i można ten proces sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 28 lutego 2019 r. Na koniec ważna informacja – jak wspomniałem we wstępie, w promocji obowiązuje limitowana pula 1500 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa.

Czytaj także: 3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku + 50 zł w programie poleceń!

Jak zdobyć 200 zł zakładając konto w BGŻ BNP Paribas?

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 2 mniejsze premie, po 100 zł każda. By zdobyć pierwszą „stówkę” należy najpóźniej do 31 marca 2019 r. aktywować aplikację mobilną GOmobile. Ponadto w marcu i kwietniu 2019 r. trzeba zapewnić wpływy na nowootwarte konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Warto tutaj zaznaczyć, że wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej ten warunek spełnić wykonując przelew ze swojego konta w innym banku.

By zdobyć kolejne 100 zł należy, poza spełnieniem warunków dla pierwszej nagrody, w maju i czerwcu ponownie zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie, a także wykonać minimum 5 przelewów miesięcznie poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną banku (z wyłączeniem systemów płatności internetowych tj: PayU, Dotpay, Przelewy 24, BLIK i tym podobnych). I to tyle!

Kiedy nastąpi wypłata nagród?

Jeśli spełnimy opisane wyżej warunki akcji, to organizator poinformuje laureatów o przyznaniu nagrody najpóźniej do 19 maja 2019 r. dla pierwszej nagrody i do 19 lipca 2019 r. dla nagrody numer 2. Sama kasa zostanie wysłana najpóźniej do końca odpowiednio maja i lipca 2019 r. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu pierwszej nagrody i podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Do czasu wypłaty trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: Smartfon Xiaomi Redmi 6A w promocji kart kredytowych Citi Handlowy!

Konto Optymalne – prześwietlenie oferty

Na koniec oczywiście opisuję jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat z tytułu jego prowadzenia. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji „KONTO NA KARNAWAŁ”

Taryfa opłat i prowizji

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *