200 zł w gotówce przy założeniu konta w BGŻ BNP Paribas!

200 za założenie konta w BGŻ BNP Paribas!

Powraca ciesząca się ogromnym zainteresowaniem kolejna edycja promocji konta osobistego w BGŻ BNP Paribas, w której do zdobycia jest 200 zł w gotówce. Poprzednia, bardzo podobna oferta, zakończyła się dużo przed czasem! Tym razem również przewidziano ograniczoną pulę – 1500 promocyjnych wniosków, więc trzeba się spieszyć! Tym bardziej, że warunki jakie trzeba spełnić, żeby otrzymać nagrodę nie są wygórowane 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Tradycyjnie już dla ostatnich akcji BGŻ BNP Paribas, z oferty mogą jedynie skorzystać osoby, które od 24 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej promocji nie posiadały żadnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Tym samym jeśli chcesz też skorzystać z opisywanej na blogu promocji kart kredytowych, w której do zdobycia jest 400 zł do wykorzystania w serwisie Allego.pl, najpierw załóż konto osobiste, a dopiero potem „kredytówkę”. Jeśli zastanawiasz się czy posiadanie rachunku w BGŻ Optima wyklucza Cię z udziału w akcjach BGŻ BNP Paribas, to na szczęście odpowiedź brzmi – nie i związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Gwarantowane 300 zł za konto w mBanku + 250 zł w programie poleceń!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Optymalne wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 13 marca 2019 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i można ten proces sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 26 marca 2019 r. Na koniec ważna informacja – jak wspomniałem we wstępie, w promocji obowiązuje limitowana pula 1500 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa.

Czytaj także: Nawet 350 zł w punktach Pricless Specials za kartę kredytową w Citi Handlowy!

Jak zdobyć 200 zł zakładając konto w BGŻ BNP Paribas?

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 3 mniejsze premie (2x 50 zł oraz 1×100 zł) . By zdobyć pierwszą nagrodę o wartości 50 zł należy najpóźniej do 31 marca 2019 r. aktywować aplikację mobilną GOmobile. I to wszystko!

Druga nagroda, również o wartości 50 zł zostanie przyznana osobom, które spełnią warunek dla odbioru pierwszej nagrody, a dodatkowo w kwietniu 2019 r. zapewnią wpływy na nowootwarte konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonają co najmniej 5 przelewów poprzez bankowość internetową lub mobilną (z wyłączeniem systemów płatności internetowych tj: PayU, Dotpay, Przelewy 24, BLIK i tym podobnych). Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej ten warunek spełnić wykonując przelew ze swojego konta w innym banku.

Ostatnia, trzecia nagroda o wartości 100 zł zostanie przyznana osobom, które dodatkowo warunki dla odbioru nagrody drugiej (wpływy 1000 zł + 5 przelewów) spełnią w maju 2019 r.

Tym samym w promocji nie są wymagane żadne operacje kartą (tą jednak trzeba wyrobić!), a wymagane warunki można spełnić w bardzo łatwy sposób nie ruszając się nawet z fotela 😉 Oby więcej tak prostych akcji!

Czytaj także: 200 zł za założenie konta w Banku Millennium!

Kiedy nastąpi wypłata nagród?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagroda jest Twoja. Organizator poinformuje laureatów o jej przyznaniu najpóźniej do 19 kwietnia 2019 r. dla pierwszej nagrody, do 19 maja 2019 r. dla nagrody numer 2 oraz do 19 czerwca dla ostatniej, trzeciej nagrody. Sama kasa zostanie wysłana najpóźniej do końca odpowiednio kwietnia, maja i czerwca 2019 r. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu pierwszej nagrody i podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Do czasu wypłaty trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: 200 zł za wpływy wynagrodzenia ponownie dostępne w Santander Banku + 80 zł w programie poleceń!

Konto Optymalne – prześwietlenie oferty

Na koniec oczywiście opisuję jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat z tytułu jego prowadzenia. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *