200 zł w gotówce lub 250 zł na Allegro.pl z kontem w BNP Paribas!

200 zł w gotówce lub 250 zł na Allegro od BNP Paribas!

Bank BNP Paribas uruchomił nową promocję o znaczącej nazwie „Nadal zostań w domu”, w której zachęca do otwarcia darmowego konta osobistego. Co ważne umowę można zawrzeć całkowicie online przy wykorzystaniu systemu Autenti, a każdy uczestnik samodzielnie wybiera nagrodę w ramach akcji. Do wyboru jest premia pieniężna w wysokości 200 zł lub e-kody o wartości 250 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. W zależności od tego jaką nagrodę wybierzesz, różne są też warunki jakie trzeba spełnić.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 12 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziesz mógł wziąć udziału w tej akcji. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie jest wykluczone, a związane jest to z tym, że w takim przypadku podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Do 220 zł za otwarcie konta w Banku Millennium + 2,6% na koncie oszczędnościowym!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w opisywanej ofercie należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Trzeba też wskazać, którą nagrodę wybierasz: 200 zł w gotówce czy 250 zł w formie e-kodów na Allegro.pl. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 26 kwietnia 2020 r. Zawarcie samej umowy można sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 16 maja 2020 r. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS przy wykorzystania rozwiązania Autenti, a kurier przywozi nam jedynie kartę debetową.

Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 3000 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Nie warto więc zwlekać z decyzją o skorzystania z tej oferty!

Czytaj także: 2,7% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku ponownie dostępne!

200 zł w gotówce lub 250 zł na Allegro.pl za założenie konta w BNP Paribas!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków nieco różnych w zależności od wybranej nagrody. W przypadku premii pieniężnej nagroda została podzielona na dwie mniejsze premie w wysokości 50 i 150 zł. Pierwsza nagroda zostanie przyznana za spełnienie następujących warunków w maju 2020 r. (nie wcześniej!)

  • wykonanie min. 1 przelewu poprzez bankowość elektroniczną banku;
  • wykonanie min. 2 dowolnych transakcji BLIK;
  • zapewnienie wpływów na nowootwarte konto w wysokości min. 500 zł.

Kolejne 150 zł zostanie przyznane za spełnienie analogicznych warunków w czerwcu 2020 r. Trzeba pamiętać że nagroda nr 2 będzie przyznana tylko jeśli spełnisz również warunki dla odbioru pierwszej nagrody.

Z kolei w przypadku wyboru nagrody w postaci e-kodów o wartości 250 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl nagroda została podzielona na 2 e-kody, pierwszy o wartości 100 zł, a drugi 150 zł. Aby zdobyć pierwszy z nich należy w maju 2020 r. (nie wcześniej!):

  • wykonać min. 3 przelewy poprzez bankowość elektroniczną banku;
  • wykonać min. 3 dowolne transakcje BLIK;
  • zapewnić wpływy na nowootwarte konto w wysokości min. 1000 zł.

Drugi e-kod o wartości 150 zł zostanie przyznany za spełnienie dokładnie tych samych warunków w czerwcu 2020 r. Podobnie jak w przypadku premii pieniężnej, tak i tutaj druga nagroda będzie przyznana tylko jeśli spełnisz również warunki do obioru pierwszej.

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu ze swojego konta w innym banku 😉

Z kolei jeśli chodzi o przelewy, to mogą być to dowolne przelewy zlecone za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej „z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych”.

Czytaj także: 200 zł premii za założenie konta w Credit Agricole + 50 zł w programie poleceń!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody są Twoje. Organizator poinformuje laureatów o ich przyznaniu najpóźniej do 22 czerwca 2020 r. dla pierwszej nagrody (50 zł premii pieniężnej lub e-kod Allegro o wartości 100 zł) oraz do 24 lipca 2020 r. dla nagrody numer dwa (150 zł premii pieniężnej lub e-kod Allegro o wartości 150 zł. Same nagrody zostaną przekazane najpóźniej do końca odpowiednio czerwca i lipca 2020 r. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody pieniężnej należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 25 czerwca 2020 r. podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Z kolei e-kody Allegro będą przekazywane SMS-em. Do czasu odbioru nagród trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej.

Czytaj także: HIT! Nawet 1120 zł z Motokartą w Citi Handlowy z bardzo krótkim okresem karencji!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone w BNP Paribas jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *