200 zł w bonie do perfumerii Douglas i zestaw klocków LEGO z kontem w BNP Paribas!

200 zł w bonie do Douglasa i zestaw klocków LEGO za otwarcie konta w BNP Paribas!

Na Dzień Matki bank BNP Paribas uruchomił nową promocję swojego flagowego rachunku osobistego – Konta Otwartego na Ciebie. Z nagród jakie można w niej zdobyć ucieszą się zarówno mamy, jak i ich pociechy 🙂 Do zgarnięcia w ramach akcji jest bowiem bon o wartości 200 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas oraz zestaw klocków LEGO! Ale uwaga – liczba promocyjnych wniosków jest mocno ograniczona!

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać wszyscy, którzy od 12 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadali ani nie współposiadali żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziesz mógł wziąć udziału w tej akcji. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie jest problemem, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Do 150 zł za założenie konta w banku PEKAO + 3% na lokacie + do 1500 zł w programie poleceń!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 1 czerwca 2020 r. Zawarcie samej umowy oraz aktywacji karty można dokonać z kolei, maksymalnie do 19 czerwca 2020 r. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS przy wykorzystaniu rozwiązania Autenti, a kurier przywozi nam jedynie kartę debetową.

Uwaga – w promocji obowiązuje limitowana pula zaledwie 600 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Warto się więc pośpieszyć!

Czytaj także: Do 250 zł za założenie konta osobistego w Santander Banku!

200 zł w bonie do perfumerii Douglas i zestaw klocków LEGO za transakcje BLIK i 1 wpływ!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagrodę w postaci bonu o wartości 200 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas oraz zestaw losowo wybranych klocków LEGO (według regulaminu o wartości 40 zł) otrzymać można w zamian za wykonanie w czerwcu i lipcu 2020 r. min. 5 transakcji BLIK oraz dodatkowo zapewnienie w lipcu wpływów na konto w wysokości min. 500 zł. 

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku 😉 Z kolei zgodnie z regulaminem jako transakcje BLIK rozumiane są transakcje płatnicze z wykorzystaniem kodu BLIK „z wyłączeniem innych możliwych do wykonania operacji takich jak wypłata środków z bankomatów, przelew BLIK itp.”

Czytaj także: Do 250 zł za otwarcie konta w Credit Agricole + 3% na koncie oszczędnościowym!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody są Twoje. Organizator poinformuje laureatów o ich przyznaniu najpóźniej do 21 sierpnia 2020 r. Trzeba jednak pamiętać, że w celu otrzymania bonusu należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 26 sierpnia 2020 r. podać adres do wysyłki zestawu klocków LEGO. Zarówno bon do perfumerii Douglas, jak i zestaw losowo wybranych klocków LEGO zostaną wysłane do 31 sierpnia 2020 r. Bon zostanie przesłany w formie elektronicznej za pośrednictwem wiadomości SMS, a klocki LEGO – pocztownie. Do czasu przekazania trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej.

Czytaj także: 200 zł za założenie konta w Banku Millennium bez wychodzenia z domu!

Konto Otwarte na Ciebie – prześwietlenie oferty!

Na koniec warto przyjrzeć się kwestii ewentualnych opłat jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *