200 zł w bonach do Ania Kruk i Douglas za konto osobiste oraz 300 zł za wpływ wynagrodzenia w BZWBK!

200 zł do Ania Kruk za konto w BZWBK!
Właśnie wystartowała promocja ”Kobieca strona Konta Jakie Chcę-edycja II”, w której ponownie można zyskać nagrody zakładając sztandarowe konto osobiste w Banku Zachodnim WBK. Tym razem są to vouchery do sklepu jubilerskiego Ania Kruk o wartości 50 i 100 zł oraz bon do sklepu Douglas o wartości 50 zł. Dodatkowo promocję można połączyć z akcją premiującą przeniesienie wynagrodzenia, w której to w bardzo prosty sposób można zyskać kolejne 300 zł w gotówce. O szczegółach tej akcji pisałem tutaj. Tymczasem sprawdźmy jakie są warunki aktualnej promocji!

Kto może  skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każdy, kto w okresie 12 miesięcy przez złożeniem wniosku w ramach opisywanej akcji nie posiadał lub nie współposiadał wraz z inną osobą złotówkowego konta osobistego w Banku Zachodnim WBK. Jeśli posiadasz lub posiadałeś inne produkty np. kartę kredytową, konto oszczędnościowe czy konto walutowe to możesz skorzystać z promocji.
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisywane wyżej warunki to wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji tutaj i za jej pośrednictwem złożysz wniosek o konto osobiste wraz kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej w Banku Zachodnim WBK (jeśli go nie posiadasz). Konieczne będzie również wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych. Czas na zawarcie umowy upływa 30 czerwca 2018 r. i możecie ten proces sfinalizować na kilka sposobów, a to jaki sposób wybierzesz determinuje jaką nagrodę możesz zdobyć. Dostępne są trzy opcje zawarcia umowy o konto:
– poprzez przelew weryfikacyjny z konta w innym banku,
– za pośrednictwem kuriera
– poprzez wideorozmowę z doradcą banku.
 
Niezależnie od wybranej formy, umowa musi zostać zawarta w podanym terminie. Za sam fakt zawarcia umowy  w jeden ze wskazanych sposobów zdobędziesz pierwszą z nagród – bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie Ania Kruk. Jeśli umowę zawrzesz podczas wideorozmowy z doradcą możesz liczyć na kolejną nagrodę – bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Douglas. Warto się jednak śpieszyć, ponieważ bank przygotował limitowaną liczbę nagród! Szczegóły w dalszej części wpisu.
 

100 zł do sklepu Ania Kruk za 150 zł płatności kartą lub BLIKIEM!

Jak wspomniałem wyżej pierwsze dwa bony można zdobyć już za sam fakt zawarcia umowy, ale by zdobyć kolejny (100 zł do wykorzystania w sklepie Ania Kruk) konieczna już będzie drobna aktywność w płaceniu kartą lub BLIKIEM. Do 31 lipca 2018 r. konieczne będzie wydanie w ten sposób 150 zł w formie transakcji bezgotówkowych w sklepach lub Internecie.
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Podsumowując kwestie nagród, w promocji można zdobyć 3 vouchery:
– 50 zł do wykorzystania w sklepie Ania Kruk za sam fakt zawarcia umowy
– 50 zł do wykorzystania w sklepie Douglas za zawarcie umowy podczas wideorozmowy z doradcą banku
– 100 zł do wykorzystania w sklepie Ania Kruk za płatności kartą lub BLIKIEM
 
Ale uwaga! Ilość nagród jest ograniczona! Organizator przygotował po 900 szt. voucherów do wykorzystania w sklepie Ania Kruk. Taka ilość raczej powinna wystarczyć dla wszystkich chętnych. Natomiast voucherów do sklepów Douglas przygotowano tylko 125 szt. dlatego nie warto zwlekać z podjęciem decyzji o założeniu konta 🙂 Bony do sklepu Ania Kruk zostaną przesłane na adres mailowy w terminie do 20 sierpnia 2018 r. Czas na ich wykorzystanie będziecie mieli do 30 listopada 2018 r. Natomiast vouchery do sklepów Douglas zostaną wysłane listem poleconym, również w terminie do 20 sierpnia 2018 r. a ich termin ważności jest nieograniczony.
 
 

300 zł za wpływy wynagrodzenia!

Równolegle biorąc udział w opisywanej akcji można też skorzystać z drugiej aktualnej promocji Banku Zachodniego WBK. Za złożenie dyspozycji przelewu wynagrodzenia na konto oraz zapewnienie samych wpływów wynagrodzenia zdobyć można 50 zł miesięcznie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, łącznie zyskując nawet 300 zł! Szczegółowe prześwietlenie tej promocji znajduje się w tym wpisie.

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec jeszcze krótkie spojrzenie na Tabelę Opłat i Prowizji BZWBK i już wiadomo, że skorzystanie z promocji nie powinno rodzić żadnych dodatkowych kosztów. Konto Jakie Chcę, które należy założyć w ramach promocji jest prowadzone bez żadnych opłat. Zapłacić możemy za kartę debetową. Do wybory są trzy warianty opłat/zwolnienia z opłat do wyboru:
– stała opłata 3 zł miesięcznie
– 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
– 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
To jaki wariant wybrać możecie zdecydować samodzielnie. Wariant drugi jest najkorzystniejszy, ponieważ kilka drobnych zakupów zwalnia nas całkowicie z opłat za korzystanie z karty debetowej. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to dla osób do 26 roku życia są one darmowe. Dla osób starszych darmowe są tylko wypłaty z bankomatów własnych BZWBK. Za pozostałe możemy zapłacić 5 zł za każdą taką wypłatę. Na szczęście możemy za darmo wypłacać środki korzystając z BLIKA 🙂 Na koniec dodam jeszcze, że od 8 sierpnia 2018 r. posiadacze Kont Jakie Chcę w BZWBK dostaną możliwość dokonywania darmowych przelewów ekspresowych bez limitów całkowicie za darmo! To chyba jedyny bank, który aktualnie będzie oferował taką opcję bez dodatkowych kosztów.
 
 
Pełny regulamin promocji z voucherami znajdziesz tutaj, a regulamin promocji dotyczącej przelewów wynagrodzenia tutaj. Tabela Opłat i Prowizji znajduje się tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *