200 zł premii za założenie konta w Credit Agricole + 50 zł w programie poleceń!

200 zł premii za założenie konta w Credit Agricole

W Credit Agricole ruszyła promocja, w której można zyskać w bardzo łatwy sposób 200 zł premii pieniężnej. Co ciekawe każdy uczestnik samodzielnie wybiera jeden z 3 dostępnych warunków jakie trzeba spełnić żeby otrzymać bonus: przeniesienie konta z innego banku, 5% zwrotu od płatności mobilnych lub 50% wartości zaokrągleń od płatności kartą w ramach usługi CAsaver. Ponadto można otrzymać 50 zł w ramach programu poleceń, a dopełnieniem korzyści jest podwyższone do 3% oprocentowanie na koncie oszczędnościowym do kwoty 30 tys. zł przez 4 miesiące!

Kto może skorzystać z promocji?

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby, które od 1 kwietnia 2018 r. nie były posiadaczem, żadnego konta w banku Credit Agricole. Ponadto wykluczeni są Ci, którzy w przeszłości korzystali już z promocji polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku właśnie do Credit Agricole. Posiadanie w tym banku innych produktów niż konto osobiste np. karty kredytowej czy kredytu, nie jest problemem i nie wyklucza z udziału w akcji.

Czytaj także: HIT! Nawet 1120 zł z Motokartą w Citi Handlowy z bardzo krótkim okresem karencji!

Jak przystąpić do promocji?

Możliwości przystąpienia do promocji jest kilka. Można to zrobić w placówce banku, za pośrednictwem serwisu telefonicznego, poprzez aplikację mobilną CA24 Otwórz Konto lub, co chyba najwygodniejsze, poprzez stronę internetową banku. Promocja trwa do 30 kwietnia 2020 roku i w tym okresie należy łącznie spełnić następujące warunki:

 • zawrzeć umowę o konto osobiste;
 • potwierdzić przystąpienie do promocji wraz ze wskazaniem jednej z 3 dostępnych premii;

W przypadku otwarcia konta przez aplikację mobilną dostępny będzie tylko jeden rodzaj premii – bonus za płatności mobilne.

Czytaj także: 160 zł w gotówce za otwarcie konta w ING Banku Śląskim + 2,5 na koncie oszczędnościowym!

200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole!

Pierwszą dostępną nagrodą w opisywanej akcji jest 100 lub 200 zł jednorazowej premii za przeniesienie konta z innego banku do Credit Agricole. Żeby ją zdobyć konieczne będzie najpóźniej w ciągu 7 dni od zawarcia umowy złożenie tzw. Upoważnienia do przeniesienia konta wraz z Wnioskiem. Jest to dokument, w którym upoważnia się Credit Agricole do zamknięcia naszego rachunku w innym banku, jednocześnie wskazując nazwę banku, numer rachunku oraz podając nazwę pracodawcy, którego Credit Agricole ma poinformować o zmianie rachunku do wypłaty wynagrodzenia. Należy zadbać o to, by podpis złożony pod tym dokumentem zgadzał się ze wzorem podpisu w banku prowadzącym konto, które chcemy przenieść. Dalej pozostanie nam już tylko zapewnienie wpływów na nowootwarte konto, które należy zrealizować przez 3 kolejne miesiące, począwszy od kolejnego miesiąca po dniu otwarcia konta. Jeśli wpływy wyniosą min. 1000 zł miesięcznie, to otrzymasz 100 zł premii. Z kolei jeśli ich suma przekroczy 3000 zł miesięcznie, to premia wyniesie 200 zł. Bank wypłaci nagrodę do końca kolejnego miesiąca, po zapewnieniu ostatniego, wymaganego wpływu. Dobrze ilustruje to poniższy przykład z regulaminu promocji:

Otworzyłeś konto 12 kwietnia 2020 r. Pierwszy wpływ na konto 3500 zł odnotowaliśmy 20 maja 2020 r.. Następne wpływy 20 czerwca 2020 r. i 20 lipca 2020 r.. Premię 200 zł wypłacimy najpóźniej do 31 sierpnia 2020 r.

Jako wpływy na konto zgodnie z regulaminem promocji uznane będą wszystkie wpływy gotówkowe oraz przelewy z rachunków nienależących do uczestnika (lub do których jest pełnomocnikiem) prowadzonych w Credit Agricole lub w innych bankach. Tym samym przelew z własnego konta w innym banku, w tej promocji nie przejdzie, ale już przelew z rachunku np. żony/męża tak.

Czytaj także: Premia 200 zł z kontem na selfie w banku PEKAO + 2,5% na koncie oszczędnościowym!

Nawet 200 zł zwrotu za płatności mobilne!

Drugą z korzyści do wyboru jest możliwość uzyskania 5% zwrotu przez 12 kolejnych miesięcy za płatności mobilne. Pod uwagę będą brane płatności za towary i usługi dokonane zarówno w sklepach stacjonarnych i w Internecie dokonane za pośrednictwem portfeli cyfrowych (w szczególności Apple Pay i Google Pay) lub przy wykorzystaniu kodu BLIK. Do zdobycia jest maksymalnie 16,67 zł miesięcznie i 200 zł w ciągu całego roku. Trzeba jednak pamiętać, że zwrot będzie naliczony tylko w przypadku gdy w danym miesiącu zapewnisz wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonasz min. 3 płatności mobilne.

Regulamin promocji wyklucza jednak płatności dokonane  w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto wykluczone będą doładowania wszelkiej maści portfeli cyfrowych np. Revolut, SkyCash, PayPal, a także przelewy na telefon BLIK i wypłaty z bankomatów. Tym samym wykluczone są wszystkie „ułatwiacze”. Natomiast standardowe płatności za zakupy z powodzeniem będą uwzględnione do naliczenia bonusu.

Czytaj także: Promocja „Zostań w domu” w banku BNP Paribas z premią 200 zł w gotówce!

Do 200 zł za korzystanie z usługi CAsaver!

Ostatnią z dostępnych korzyści jest możliwość zdobycia 200 zł w związku z korzystaniem z usług CAsaver. Czym jest ta usługa? Jest to po prostu zaokrąglanie końcówek wszystkich płatności dokonywanych kartą debetową  maksymalnie do pełnych 5 zł. Przykładowo jeśli nasze zakupy wyniosą 5,20 zł i zapłacimy za nie kartą, to taka płatność automatycznie zostanie zaokrąglona do pełnych 10 zł, a pozostała kwota (w tym przypadku 4,80 zł) trafi na rachunek Oszczędam czyli po prostu konto oszczędnościowe. W promocji można uzyskać 50% premii za każde takie zaokrąglenie, ale nie więcej niż 16,67 zł miesięcznie przez 12 kolejnych miesięcy. Zwrot będzie naliczony tylko w przypadku gdy w danym miesiącu zapewnisz wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł oraz dokonamy transakcji bezgotówkowych kartą na min. 200 zł.

Czytaj także: 200 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku w nowej edycji Money Manii!

50 zł premii w programie poleceń!

Poza podstawową promocją z 3 korzyściami do wyboru równocześnie można skorzystać z programu poleceń by zyskać dodatkowe 50 zł. Żeby ją zdobyć trzeba podczas wypełniania wniosku o konto podać kod polecenia uzyskany od osoby będącej obecnym klientem banku. Osoba polecająca może taki kod wygenerować poprzez stronę www.credit-agricole.pl/polecam. O ile w podstawowej promocji okres wykluczenia dla byłych klientów został określony na 1.04.2018 r., o tyle w programie poleceń wykluczone jest posiadanie konta w Credit Agricole w ciągu 1 roku przed zawarciem umowy w opisywanej akcji.

Po wysłaniu wniosku o konto pozostanie 30 dni na zawarcie samej umowy. Konieczne będzie również wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych (zgód tych nie należy wycofywać w czasie trwania programu poleceń), a także zawrzeć umowę o bankowość internetową. Polecony otrzyma 50 zł jeśli w każdym z trzech miesięcy następujących po zawarciu umowy zapewni wpływy na konto o wartości in. 1000 zł lub wyda 300 zł kartą debetową w formie transakcji bezgotówkowych.

Czytaj także: Do 250 zł łatwej premii w promocji kont osobistych w Santander Banku!

Kiedy nastąpi przekazanie premii?

Z uwagi, iż w promocji występują różne rodzaje premii, różny też jest sposób i czas ich przekazywania. W przypadku pierwszej z nich – premii w wysokości 100 lub 200 zł za przeniesienie konta wypłata nastąpi na nowootwarte konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po zapewnieniu przez uczestnika trzeciego wymaganego wpływu na konto. W przypadku 5% zwrotu za płatności mobilne i 50% wartości zaokrągleń od płatności kartą, premia będzie wypłacana na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, w którym spełnisz warunki promocji. Gdy dodatkowo skorzystasz z programu poleceń to polecający jak i polecony otrzymają dodatkową premię w wysokości 50 zł do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków programu.

Czytaj także: 400 zł na zakupy w Lidlu w zamian za przetestowanie darmowej karty kredytowej Simplicity w banku Citi Handlowy!

3% na koncie oszczędnościowym do 30 000 zł!

Na sam koniec dodam, że otwierając konto w Credit Agricole można dodatkowo skorzystać z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Wyniesie ono 3% dla środków w wysokości nawet 30 000 zł. Okres obowiązywania podwyższonego oprocentowania wynosi 4 miesiące od dnia otwarcia konta. Co ciekawe rachunek Oszczędzam jest jednym z nielicznych na rynku rachunków posiadających kwartalną kapitalizację odsetek.

Czytaj także: 2,7% na Lokacie na Nowe Środki w Getin Banku nawet do 400 tys. zł!

Konto dla Ciebie – prześwietlenie oferty!

Skorzystanie z opisywanej oferty oznacza konieczność otwarcia Konta dla Ciebie w wersji standardowej lub VIP. Większość klientów zapewne zainteresuje pierwszy z tych typów. Takie konto jest prowadzone za darmo pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu zanotowano wpływy na konto o wartości min. 1000 zł oraz wykonano jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKIEM (inaczej 7 zł miesięcznie). Dokładnie taki sam warunek zwolni nas z opłaty za kartę (w innym przypadku wyniesie ona 9 zł miesięcznie) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (inaczej 5zł za każda wypłatę). Tym samym warunki bezpłatności są proste do spełnienia i są podobne wielu innych dostępnych na rynku rachunków osobistych.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

 1. Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń IV” trwającego od 1 kwietnia 2020 roku do 31 marca 2021 roku. – KOD POLECENIA: 4717496
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej przez najbliższy rok (dostaję tam 3% za płatności KK). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *