200 zł premii za kartę kredytową w Banku Millennium + moneyback!

200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium!

Ponownie zyskać można 200 zł zakładając kartę kredytową w Banku Millennium! Poprzednia, styczniowa okazja zakończyła się w zaledwie kilka dni z uwagi na wyczerpanie się puli nagród. Tym razem również przewidziano limitowaną liczbę premii. Na szczęście jest ich o połowę więcej – 3 000 sztuk. Mimo wszystko lepiej nie zwlekać z decyzją o przystąpieniu do akcji, choć trzeba przyznać, że bank nieco skomplikował warunki jakie trzeba spełnić w celu otrzymania nagrody….

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być osobą, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała lub nie  posiada w Banku Millennium żadnej głównej karty kredytowej lub nie jest i nie była w trakcie procesu rezygnacji z takiej karty. Ponadto trzeba mieć dostęp do bankowości internetowej lub mobilnej tego banku, ponieważ to tam trzeba złożyć wniosek o kartę kredytową. Jeśli takiego dostępu nie posiadasz, to najprościej możesz go zdobyć otwierając konto osobiste w Banku Millennium. Teraz dodatkowo można w ten sposób zyskać dodatkowe 200 zł!

Czytaj także: 200 zł w gotówce przy założeniu konta w BGŻ BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Tak jak wspomniałem wcześniej, w promocji będą uwzględniane wnioski o kartę kredytową złożone jedynie w bankowości internetowej – Millenet lub aplikacji mobilnej Banku Millennium. O kartę należy zawnioskować najpóźniej do 31 marca 2019 r., a następnie zawrzeć umowę o wybraną kartę. Uwaga – tak jak wspominałem we wstępie, w promocji przewidziana jest pula 3000 nagród przeznaczona dla osób, które jako pierwsze zawnioskują o kartę, a następnie spełnią pozostałe warunki akcji! Na szczęście bank poinformuje o wyczerpaniu się puli na swojej stronie internetowej, więc wystarczy przed złożeniem wniosku sprawdzić czy nie ma takiego komunikatu.

Jak zdobyć 200 zł zakładając kartę kredytową w Banku Millennium?

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty trzeba jeszcze spełnić jeden warunek. Konieczne będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych (nową kartą, w tym również za pośrednictwem BLIKA) na kwotę min. 300 zł w 3 kolejnych okresach: do 30 kwietnia 2019, od 1 do 31 maja 2019 oraz od 1 do 30 czerwca 2019 r. Wykluczone są płatności zwrócone, odrzucone lub nieautoryzowane. I to tyle! Nagroda zostanie przekazana do końca lipca 2019 r. w formie uznania na karcie kredytowej i do tego czasu należy być jej posiadaczem. Po tym okresie możemy zdecydować czy chcemy dalej z niej korzystać, czy też zrezygnować.

Czytaj także: Gwarantowane 300 zł za konto w mBanku + 250 zł w programie poleceń!

5% moneybacku do 760 zł rocznie dzięki karcie Impresja lub Alfa!

Choć w promocji można założyć praktycznie dowolną kartę kredytową z oferty Banku Millennium, to zdecydowanie najkorzystniej będzie wybrać kartę Impresja lub Alfa. Pozwalają one bowiem zyskiwać 5% zwrotu od płatności zrealizowanych u wybranych partnerów. Poniżej lista sklepów, w których można zgarniać zwroty:

Lista partnerów dla karty Impresja
Karta Impresja – lista sklepów, w których można zyskiwać moneyback
Karta Alfa - lista partnerów
        Karta Alfa – lista sklepów, w których można zdobywać moneyback

Zachęcam też do zerknięcia do regulaminów moneybacku dla obu kart, które zamieszczam na końcu wpisu, ponieważ są tam dokładnie opisane wszystkie ograniczenia np. w przypadku niektórych partnerów zwrot przysługuje tylko za transakcje dokonane w sklepach stacjonarnych.

Łącznie do zdobycia jest aż 760 zł moneybacku rocznie. Co ciekawe, brak jest ograniczeń miesięcznych uzyskiwanych zwrotów, więc przy większych wydatkach całą pulę można zdobyć w jeden miesiąc ?

Karta Impresja i Alfa w Banku Millennium – prześwietlenie oferty

Karty kredytowe Impresja i Alfa wydawane są bez opłat. Ich obsługa może kosztować 7,99 zł miesięcznie, ale standardowo istnieje możliwość zwolnienia z tej opłaty w przypadku wykonania min. 5 płatności w poprzednim miesiącu. Jednakże w regulaminie przewidziano specjalne ułatwienie dla uczestników tej promocji, ponieważ przez pierwsze 12 miesięcy od wydania karty, opłaty za kartę można uniknąć przy dokonaniu zaledwie 1 płatności miesięcznie.

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *