200 zł premii z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku!

200 zł z kontem w Alior Banku!

Ruszyła nowa promocja kont osobistych w Alior Banku z rekordową jak na ten bank premią. Do zdobycia czeka 200 zł w gotówce w zamian za założenie Konta Jakże Osobistego oraz spełnienie kilku naprawdę prostych warunków. A jeśli ktoś szuka konta na dłużej, to z pewnością zainteresuje się dodatkowo podwyższonym do 3% oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym, zwrotem za płatności telefonem lub bezprowizyjnymi płatnościami w walutach obcych. Ale po kolei!

Kto może skorzystać promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które po 31 sierpnia 2018 roku, nie posiadały konta osobistego, konta walutowego lub Karty Kibica w Alior Banku. Posiadacze innych produktów, w tym konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie są wykluczeni i mogą bez przeszkód wziąć udział w akcji. Regulamin wyklucza za to osoby, które w okresie od 1 marca 2019 do 15 września 2019 złożyły wniosek internetowy o Konto Jakże Osobiste, ale go nie sfinalizowały.

Czytaj także: Smartfon Oppo AX7 za kartę kredytową w Citi Handlowy!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i za jej pośrednictwem złożysz wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową w Alior Banku. Wnioski złożone w inny sposób nie będą brały udziału w akcji! Czas na złożenie wniosku o konto upływa 15 października 2019 r. a samo sfinalizowanie umowy (poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z doradcą banku) musi nastąpić w ciągu 30 dni od wysłania wniosku.

Czytaj także: Nawet 350 zł premii z kontem w Credit Agricole + 3% dla oszczędzających!

200 zł premii pieniężnej za 1 wpływ oraz 3 transakcje kartą!

Aby otrzymać gwarantowaną premię w wysokości 200 zł należy przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu zawarcia umowy:

 • zalogować się do aplikacji mobilnej Alior Banku;
 • zapewnić wpływ lub wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł;
 • dokonać 3 płatności bezgotówkowych kartą debetową;

I to tyle! Warto wskazać, że wpływy na konto muszą pochodzić z rachunków, których uczestnik nie jest posiadaczem lub współposiadaczem (ale np. przelew od kogoś z rodziny nie jest wykluczony ?). Z kolei jeśli chodzi o płatności bezgotówkowe, to jako te niespełniające warunków promocji będą uznane transakcje z kodami MCC (czyli kod przypisany terminalom płatniczym, określający rodzaj przeważającej działalności danego sklepu czy punktu handlowo-usługowego):

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe;
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Nagroda w postaci 200 zł premii pieniężnej zostanie przyznana wszystkim, którzy spełnią opisane wyżej warunki akcji i zostanie wypłacona najpóźniej do końca 4 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Czytaj także: Bon o wartości 400 zł do RTV Euro AGD, Empiku, H&M lub na Allegro z kartą kredytową w BNP Paribas!

3% na koncie oszczędnościowym, 1% zwrotu za płatności telefonem i bezprowizyjne płatności w walutach obcych!

Zakładając Konto Jakże Osobiste warto również skorzystać z dodatkowych korzyści jakie związane są tym typem rachunku. Co ważne, można je samodzielnie wybrać z pośród kilku dostępnych w ofercie, a także w dowolnym momencie zmieniać poprzez bankowość internetową. Dwie z nich można wybrać całkowicie za darmo, a gdyby ktoś chciał skorzystać z większej ilości, to każda kolejna korzyść kosztuje 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą;
 • Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym;
 • Limit w koncie bez odsetek przez 10 dni;
 • Zwrot 1% za płatności telefonem;
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą;
 • Pakiet assistance;
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych;
 • Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania

Z pośród wymienionych na szczególną uwagę zasługuje możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Stawka 3% w skali roku obowiązywać wtedy będzie do wysokości 20 000 zł co najmniej do końca 2019 r., a po tym okresie zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.

Ciekawą korzyścią jest też możliwość płatności kartą bez dodatkowych kosztów przewalutowania. W praktyce eperacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji. Tym samym otrzymujemy praktycznie najniższe możliwe kursy płacąc w 152 walutach!

Dodatkowo warto zainteresować się możliwością zyskiwania zwrotu za płatności dokonane telefonem (zarówno poprzez Google Pay, HCE jak i BLIKIEM). Zwrot wynosi 1% wartości dokonanych transakcji, a miesięcznie zyskać można maksymalnie 20 zł. Wykonując płatności ponownie warto zwrócić uwagę na kody MCC, ponieważ dokładanie takie same kody jak wcześniej wskazane są wykluczone z naliczania zwrotów.

Czytaj także: Nawet 430 zł premii za otwarcie konta w Santander Banku + 300 zł zwrotu za rachunki!

Konto Jakże Osobiste – prześwietlenie oferty!

Konto Jakże Osobiste, które należy założyć w promocji może kosztować aż 10 zł miesięcznie, ale zapewnienie wpływu (np. poprzez przelew z własnego konta w innym banku) na konto w wysokości 1500 zł miesięcznie zwalnia nas jej ponoszenia. Drugą opcją na zwolnienie z tej opłaty to nieukończenie 26 roku życia ?  Za kartę debetową możemy zapłacić 5 zł miesięcznie, ale wykonanie płatności bezgotówkowych na kwotę 300 zł pozwoli uniknąć jej naliczenia. W tym przypadku nie ma wykluczeń kodów MCC, więc mogą to być dowolne transakcje. Na koniec wspomnę jeszcze o bankomatach. Wypłaty z maszyn własnych Alior Banku są darmowe, a te dokonywane z urządzeń należących do innych operatorów kosztują 2,5 zł za każdą taką wypłatę.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *