200 zł premii pieniężnej za kartę kredytową w Banku Millennium + 5% moneyback!

Dziś Bank Millennium udostępnił wreszcie płatności Apple Pay. Jak się jednak okazuje, to nie jedyna dobra wiadomość z tego banku. Wraz z początkiem kwietnia powraca okazja, by zyskać 200 zł w formie premii pieniężnej w zamian za założenie karty kredytowej. I tym razem warunki jakie należy spełnić są bardzo proste. Warto się jednak spieszyć! W akcji przewidziano pulę 3000 nagród. W poprzednich edycjach taka właśnie ilość potrafiła się rozejść w ciągu zaledwie kilku dni.

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być osobą, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała lub nie posiada w Banku Millennium żadnej głównej karty kredytowej lub nie jest i nie była w trakcie procesu rezygnacji z takiej karty. Ponadto trzeba mieć dostęp do bankowości internetowej lub mobilnej tego banku, ponieważ to tam trzeba złożyć wniosek o kartę kredytową.

Czytaj także: 250 zł w gotówce za konto w BGŻ BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Tak jak wspomniałem wcześniej, w promocji będą uwzględniane wnioski o kartę kredytową złożone jedynie w bankowości internetowej – Millenet lub aplikacji mobilnej Banku Millennium. Do wyboru są następujące karty:

  • Millennium Visa Impresja,
  • Millennium MasterCard Impresja,
  • Millennium Visa Alfa,
  • Millennium Visa Gold,
  • Millennium MasterCard Gold.

O kartę należy zawnioskować najpóźniej do 30 kwietnia 2019 r., a następnie zawrzeć umowę o wybraną kartę. Uwaga w promocji przewidziana jest pula 3000 nagród przeznaczona dla osób, które jako pierwsze zawnioskują o kartę, a następnie spełnią pozostałe warunki akcji! Na szczęście bank poinformuje o wyczerpaniu się puli na swojej stronie internetowej, więc wystarczy przed złożeniem wniosku sprawdzić czy nie ma takiego komunikatu.

Jak zdobyć 200 zł zakładając kartę kredytową w Banku Millennium?

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty trzeba jeszcze spełnić jeden warunek. Konieczne będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych (nową kartą, w tym również za pośrednictwem BLIKA) na kwotę min. 300 zł w 3 kolejnych okresach: do 31 maja 2019, od 1 do 30 czerwca 2019 oraz od 1 do 31 lipca 2019 r. Wykluczone są płatności zwrócone, odrzucone lub nieautoryzowane. I to tyle! Nagroda zostanie przekazana do końca sierpnia 2019 r. w formie uznania na karcie kredytowej i do tego czasu należy być jej posiadaczem. Po tym okresie możemy zdecydować czy chcemy dalej z niej korzystać, czy też zrezygnować.

Czytaj także: Nawet 350 zł premii za założenie konta w Credit Agricole!

5% moneybacku do 760 zł rocznie dzięki karcie Impresja lub Alfa!

Choć w promocji można założyć jedną z kilku wybranych kart kredytowych z oferty Banku Millennium, to zdecydowanie najkorzystniej będzie wybrać kartę Impresja lub Alfa. Pozwalają one bowiem zyskiwać 5% zwrotu od płatności zrealizowanych u wybranych partnerów. Poniżej lista sklepów, w których można zgarniać zwroty:

Lista partnerów dla karty Impresja
Karta Impresja – lista sklepów, w których można zyskiwać moneyback

 

Karta Alfa - lista partnerów
Karta Alfa – lista sklepów, w których można zdobywać moneyback

Zachęcam też do zerknięcia do regulaminów moneybacku dla obu kart, które zamieszczam na końcu wpisu, ponieważ są tam dokładnie opisane wszystkie ograniczenia np. w przypadku niektórych partnerów zwrot przysługuje tylko za transakcje dokonane w sklepach stacjonarnych.

Łącznie do zdobycia jest aż 760 zł moneybacku rocznie. Co ciekawe, brak jest ograniczeń miesięcznych uzyskiwanych zwrotów, więc przy większych wydatkach całą pulę można zdobyć nawet w jeden miesiąc ?

Czytaj także: Nawet 350 zł w punktach Pricless Specials za kartę kredytową w Citi Handlowy!

Karta Impresja i Alfa w Banku Millennium – prześwietlenie oferty

Karty kredytowe Impresja i Alfa wydawane są bez opłat. Ich obsługa może kosztować 7,99 zł miesięcznie, ale standardowo istnieje możliwość zwolnienia z tej opłaty w przypadku wykonania min. 5 płatności w poprzednim miesiącu. Jednakże w regulaminie przewidziano specjalne ułatwienie dla uczestników tej promocji, ponieważ przez pierwsze 12 miesięcy od wydania karty, opłaty za kartę można uniknąć przy dokonaniu zaledwie 1 płatności miesięcznie.

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *